[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3750/rudy5ivrt1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8312/rudy5iveq0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/253/rudizh5.jpg[/IMG]
Nie dam rady tam podjechać kochani, mam ok 80 km, a pracuję do 17.
Będzie ciemno.
Czy na gg rozsyłane było info, do osób, które w profilu mają Ostródę?