Witam Witam :multi:
Ide do mamy, mój synuś wczoraj chciał tam spać a mama dzisiaj jedzie po kwiaty do kwiaciarni więc musze tam iść, oby Nikoś spał to jeszcze oko przytne, ale jak go znam to już bajke ogląda :cool1:
trzeba umieścić ogłoszenia na [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] jest spory odzew z tej stronki, mają dobre pozycjonowanie. Postaram się ale u mnie z czasem już kiepściutko :-( Pomoże ktoś?
Niestety, mam wrażenie że sunia jest już do wydania, ta brązowa na pewno, przecież to już tyle czasu. My tej brązowej nie widziałyśmy, nie wiem czy jest, a panu chyba nie chciało sie sprawdzić - takie moje zdanie!
[quote name='daga_27']Wielkie podziekowanie dla AgaiTheta za pomoc i za przeorganizowanie swojego dnia na rzecz dobci. Wielkie dzieki Aga!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
Daga, nie ma za co, miło było Cię poznać :loveu:
Mój synek tak czekał na mame w przedszkolu, że zasnął na dywanie :oops:
Dobrze, że to twardziel!
mOn4 poczytaj nasz wątek rozliczeniowy, pieniązkami zajmuję się głównie ja, i moge Cię zapewnić, że te pójdą na Oscara. Jak tylko Oscar uzbiera w swojej skarpetce 500 zł zabieramy go do hotelu!
[quote name='malagos']AgaiTheta, a moze na jeden domek załapie sie ta chudzina z Rudy Śląskiej? Nawet transport da sie załatwić...[/quote]
Jasne, że jeżeli domki będą ok to zostana zafaflunione!