[quote name='Dabrowka']
Zdjęcia usiłowałam robić wczoraj, ale kręcił się tak niesamowicie, że udawało się chwycić tylko końcówkę ogona :cool3:[/quote]
Jeszcze w schronisku był z niego agregacik. Zapamietałam go jak zajadle doskakiwał do kraty (na dole była wysoka podmurówka) do jakiegos amstafowego psaka:) Skakał jakby miał sprężynki w króciótkich łapkach.