Jump to content
Dogomania

Norbitka

Members
  • Posts

    1021
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Norbitka

  1. Może warto byłoby załozyc wątek na innych, gdzie wpisywane byłyby wszystkie aukcje charytatywne (linki do nich) i wtedy od razu można rozwiewać wszelkie wątpiliwosci odnośnie ich autentyczności. Do tego byłyby pod ręka wszelkie linki do aukcji charytatywnych.
  2. [quote name='black_sheep']Oto jego komentarze, mój tez tam jest... jaka bylam biedna naiwna.... kliknij tu Czyli jak mu wpłacałas to powinnas dostac jego wszelkie dane adresowe do wplaty .ciekawe czy nie fikcyjne.
  3. czy to znaczy że to konto jest w Łodzi zalozone??
  4. [quote name='kasia_m'] ...dosc juz tych oszustow..skoro ma konto powinien byc pelnoletni... Ta pełnoletniośc to chyba tylko teoria bo takiego tekstu chyba nie napisała osoba pełnoletnia.. Mam na sprzedasz pieski po jamniku są to 2 pieski i jedna suczka majom one 2 miesiące chce je sprzedać albo inaczej oddać za symboliczną cenę ile państwo dają tyle będzie żeby tylko Sie chowały chce je oddać w dobre ręce wystawiam je za 20 zł ale ile państwo dają to będą Sie lepiej chowały więcej informacji na mój Email i po numerem 667991612 pieski są urocze na email postaram się odpisać jak najprędzej na zdjęciu widoczne są 4 pieski, ale sprzedaje 3 z nich, bo jeden jest zamówiony Tekst w stosunku do wersji pierwotnej jest mopcno poprawiony :) http://www.allegro.pl/item112264510__pieski_jamniki_za_tyle_ile_dacie_.html
  5. .... a hugo tak bardzo chciałby wejśc na kolanka........ zawsze się wpycha chociaż połową siebie....... :)
  6. [quote name='Beata_Dorobczyńska']widziałaś kiedys normalnego doga bo ja nie.[/quote] i dlatego własnie są takie kochane :) :loveu: Feniu do domku !
  7. Czyżby obrady jeszcze trwały? nikt nic tu nie pisze jak wam posżło ....
  8. To niesamowite co o niej opowiadasz. Miłość czyni cuda........ :loveu:
  9. To ja odpadam..... jutro musze pojechac po towar a nie zostawie towaru w aucie w takim skwarze. Zreszta wogóle niebezpiecznie zostawic w aucie. Po spotkaniu będzie znów za pózno by po niego pojechac.
  10. A czy już jest ostateczny termin spotkania? Jutro o 13tej?
  11. hmm czyli pokazuje kobiecy wdziek... najtwardszego samca skruszy :))
  12. Kolejna lubelska bieda ma domek. Super
  13. Wiele psów niesty boi sie strzałów ale Łapka ? :) Hmmm... ten szaleniec niczego sie nie bał ...
  14. Zaglądamy zaglądmy Joasiu ale jak ktoś powiedział ... okres wakacyjny ....... tez czarno to widze z moim Rufuskiem. Też cisza.
  15. Tu sie takie ciekawe rzeczy dzieja a ja nic nie wiem...... A co tam znow w tym schronie sie stało, że Was nie puścili?
  16. Czemu jak widze fotki to mi łzy w oczach stają??? Jeśli Łapka wyciągnie zwoją Pania do mnie na wakacje (zaproszenie już wystosowałam) to ja obfotografuje wiecej :)
  17. To pierwsze foto fktycznie wyglada jakby na wypas wyszły :) super foty super piesy.
  18. Ale to foto "na żabkę" jest super!!!
  19. Co sie stało Buni?? No to masz wesoło.... ja z Rufinkiem zresztą też... łobuziak z niego
  20. Jak ona sie zmieniła !!!!!! I oba uszka jej stoją :) Tesknie za nią.
  21. Czyli boksio bedzie szczesliwy . Ciesze sie bardzo:) Mam nadzieje ze wszystko sie uda
  22. Sorki ze w wątku Berusi. Nie będe zakładała nowego wątku. Na newsach znalazłam cos takiego "W okolicach Marysina błąka się od kilku dni owczarek kataloński - duże białe psisko z długim włosem. Piękny dorosły pies (chyba), ale strasznie zabiedzony. Żal patrzeć. Może znacie kogoś komu taki piesek zginął.. Chociaż pewnie to sprawka jakiegoś miastowego który nie miał z kim zostawić pieska wyjeżdżając na wakacje na kajmanach." Moze ktps sie wybiera w tamta strone.....
  23. I co i co???????????
  24. Ja myślę wykorzystac kolegę. Pokaze mu foto i opis:) dziękuje. Mnie nikt nie chce takich drogich prezentów urodzinowych kupowac :)
×
×
  • Create New...