[quote name='kasia_m'] ...dosc juz tych oszustow..skoro ma konto powinien byc pelnoletni... Ta pełnoletniośc to chyba tylko teoria bo takiego tekstu chyba nie napisała osoba pełnoletnia..
Mam na sprzedasz pieski po jamniku są to 2 pieski i jedna suczka majom one 2 miesiące chce je sprzedać albo inaczej oddać za symboliczną cenę ile państwo dają tyle będzie żeby tylko Sie chowały chce je oddać w dobre ręce wystawiam je za 20 zł ale ile państwo dają to będą Sie lepiej chowały więcej informacji na mój Email i po numerem 667991612 pieski są urocze na email postaram się odpisać jak najprędzej na zdjęciu widoczne są 4 pieski, ale sprzedaje 3 z nich, bo jeden jest zamówiony
Tekst w stosunku do wersji pierwotnej jest mopcno poprawiony :)
http://www.allegro.pl/item112264510__pieski_jamniki_za_tyle_ile_dacie_.html