Dzisiaj odbył się wspolny spacer z Pauliną i Wiktorią wraz z Setusem, Lisą i Tosią.Sara pierwszy raz była na spacerze z Setem i spisałasię na medal! Na początku tylko trochę warczała, ale później było OK. Setusowi udalo sie nawet zaprosic Sarę do zabawy! :loveu: (Wiki, Paula wybaczcie, ze widziałyście wtedy moją reakcję! :mdleje: ) Było tez jedno poważniejsze warknięcie ze strony Sary na Lisę bądź Tosię (nie pamietam na którą :P), ale nic się nie stało na szczęście :)
Mam nadzieję, że takich spacerów będzie więcej!
łapcie zdjęcia skradzione Pauli :P