Jump to content
Dogomania

wellington

Members
  • Posts

    5144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wellington

  1. Tez bym chciala wiedziec jak sie ma .........
  2. Ja moge pojechac i domek nowy "sprawdzic". Umowe mam z fundacji "zwierze nie jest rzecza", moze byc ?
  3. [QUOTE] pilnujcie tej sterylki[/QUOTE] Tak, tak , racja !!! Jak tylko Saba sie zadomowi to pojedzie do Krakowa na sterylke do lecznicy na ul.Narvik. Tak uzgodnilismy z nowym domkiem i bedziemy tego pilnowac ;). Ayla nawet recznie do umowy adopc. dopisala ze gdyby ew. Saba byla szczenna to bedzie ster. aborc.
  4. Agata, dziekuje za starania, wiem ze robisz co mozesz, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy :-( :-( :-(
  5. :-( :-( :-( Polska rzeczywistosc..... Ile tysiecy blakajacych sie psow na szosach.......?
  6. [SIZE=5][COLOR=Navy]Agata, dziekuje ![/COLOR][/SIZE]
  7. Wiem tylko ze Frotka sie kontaktowala z Agata69. Frotka narazie do soboty w rozjazdach i bez netu, moze Agata69 nam cos napisze .....
  8. Salibinko,nie masz za co przepraszac :lol:, skrzynke juz (czesciowo) oproznilam :oops:
  9. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Dziekuje, malva ![/B][/COLOR][/SIZE]
  10. Dzis o 10-ej rano agata69 miala lapac onka - zeby sie tylko udalo :modla: :modla: :modla:
  11. Dziekuje za podrzucanie :Rose: Agat69 zgodzila sie jutro po pieska pojechac i go przetrzymac do soboty - dzis nie ma auta. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Dziekuje agat69[/B][/COLOR][/SIZE] :buzi: :lilangel: :klacz: :sweetCyb::B-fly:[SIZE=4][COLOR=Red][B]![/B][/COLOR][/SIZE]
  12. Napisalam juz do Agaty69. Musze wyjsc - Reno mozesz podnosic watek, prosze ;) ?
  13. Wlasnie dostalam od Frotki taka wiadomosc : [B]Na szosie za Wloclawkiem jadac w kierunku Lodzi jest rozwidlenie na Pinczata i na Jezioro Wikaryjskie. Tam jest bar Sosenka i sa budowy drogowe.[/B] [B]Mlody podpalany Onek zostal tam wyrzucony z auta i ufnie podchodzi do pedzacych aut zebrzac o jedzenie. [/B] Podobno ma byc odstrzelony przez zwiazek lowiecki :angryy:. Frotka narazie zalatwia z policja zeby temu zapobiec i zeby policja go przetrzymala do soboty , wtedy moglaby go zabrac do Krakowa. Ale lepiej byloby gdyby ktos z tamtych okolic go zlapal i zabezpieczyl .
  14. Cudo nie pies :loveu:
  15. Czeka i czeka.............razem z Lalka :shake:
  16. ja moja oferte podtrzymuje !
  17. Biszkopt/Gucio jest wyjatkowym psem i dostanie go tylko wyjatkowa osoba :eviltong:
  18. Jotpeg, chlopiec ma 18 lat - niestety nie dam psa tak mlodej osobie. dwa : Torun !!! I pierwsze i drugie za wielkie ryzyko - wiek + odleglosc.
  19. ja juz nie mam pomyslow :shake: :shake: :shake:
×
×
  • Create New...