[QUOTE] pilnujcie tej sterylki[/QUOTE]
Tak, tak , racja !!!
Jak tylko Saba sie zadomowi to pojedzie do Krakowa na sterylke do lecznicy na ul.Narvik. Tak uzgodnilismy z nowym domkiem i bedziemy tego pilnowac ;).
Ayla nawet recznie do umowy adopc. dopisala ze gdyby ew. Saba byla szczenna to bedzie ster. aborc.