wellington
Members-
Posts
5144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wellington
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
wellington replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Ile wy tych aut macie :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ? I wszedzie kocyki Norkowe w kolorze lakieru :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ? [quote]sprzatac te kilogramy futra[/quote] - mam rozwiazanie, poniewaz sama zbieram tony : przerabiaj na przędzę ! Bedziesz miala zajecie podczas tych dluuuuugich jesienno-zimowych wieczorow. Uwazaj tylko zeby mole nie zauwazyly surowca zanim zdazysz sweterki i plaszczyki dla TZ'ta i dla Norka udziergac :eviltong: -
[QUOTE][SIZE=4]równo bym opiep......ła wszystkich takich właścicieli!![/SIZE][/QUOTE] Nooooo, taaaaka wypowiedz to juz bardziej w moim guscie :lol:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
wellington replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Ten czarny siedzacy dumnie , z dystansem do calego swiata, to jak statuetka egipska :crazyeye: ! Moznaby przed nim pasc na kolana ..... Jotpeg, nie moglabys raz uchwycic tego numerku Norka z lapka i z głębokim spojrzeniem w oczy ? Przeciez on ten chwyt prawdopodobnie czesto musi stosowac zeby to ciacho nareszcie dostac :eviltong:, jak widac po jego sylwetce .... -
[QUOTE] Co do tej sterylizacji to dzięki za poradę na pewno skorzystam.[/QUOTE] Myslalam ze sunia juz jest po sterylce wedlug 1.postu " :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: kasia_r : bardzo wytwornie i elegancko te "wpadke" (?) okreslilas :lol:
-
Karolinko, wspolczuje Ci, wiem jaki masz dylemat. I tak zle i tak niedobrze. Jesli tam jest bardzo niewyrazna sytuacja domowa to trudno cokolwiek doradzic. A Piegusek laskonogi dalej czeka.....
-
Tosia-mały psiak o wielkim sercu!Już w nowym domku!;DD
wellington replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Dogomanko, chetnie z Toba pojade sprawdzic domek, ale dopiero z poczatkiem przyszlego tygodnia. Mozesz zaczekac do tego czasu ? -
Gucienku, co u Ciebie ? Jak wygladasz ?
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=Red]Bazylek jest najwazniejszy,[/COLOR][/B][/SIZE] a wszelkie zaczepki mozna sobie darowac. -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Tak, salibinko. Jesli otrzymam prawo wlasnosci to przyjmujemy Bazyla - ja, dwa psy oraz 5 nie sikajacych nigdzie poza kuweta kotow :loveu:. Niczego Bazylkowi nie zabraknie oprocz - stresu :eviltong: -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
jotpeg : [QUOTE] Wellington ma wyjatkowa reke do dobrych adopcji.[/QUOTE] Dlatego tez TOBIE dalam Noraska :lol: :lol: :lol: -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote]o losach psa powinna decydowac tylko jedna osoba. [/quote]Otoz to ! Moglabym go wziac, ale musialby byc tylko moj ! -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
I przy nastepnej okazji wyciagne bo sie we mnie gotuje:angryy: -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
użytkownicy forum informują mnie , że łamie regulamin. Nie rozumiem dlaczego wyrażanie wzburzenia jest niedozwolone ale skoro taki jest regulamin to kasuje a co mysle to mysle. -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] A z reszta Foxia tez sie dala nabrac, jak sama przyznaje.[/QUOTE] Przy czym Foxia nie byla w stresowej sytuacji !!! -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Wszystko ??? -
Paulinko, jak moze wiesz, opanowalam wysoka sztuke wstawiania zdjec :multi:. Jesli nie masz czasu wstawic zdjec, to przeslij je prosze na moj adres mailowy, i ja je wstawie :happy1:.
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
........... -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
............ -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
............................................! -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][SIZE=5]koty zamykane są na noc w łazience[/SIZE].[/QUOTE] Co to znowu znaczy ??? One sa ZAWSZE na noc zamykane w lazience ??? Czy tylko jak byl Bazyl ? -
Gucio dalej czeka na swoj dom . Czeka i czeka i czeka................. Paulinko, masz moze jakies nowe zdjecia Gucia ?
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]linia komunikacyjna między Krakowem a Czernichowem całkiem sprawnie działa....:evil_lol:[/QUOTE] Intercity tam kursuje moze ? -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]Mysle ze chyba najwyzszy czas zeby Ursa sama wytlumaczyla co sie stalo.[/SIZE][/B][SIZE=3] [SIZE=2] Frotka pisze [/SIZE][/SIZE][QUOTE][SIZE=2]Ursa oddała Bazyla definitywnie[/SIZE][/QUOTE] Ja bym chciala wiedziec : 1) co bylo powodem oddania Bazyla ? 2) czy nie mozna bylo izolowac kotow na noc przez pierwsze dni ? -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
wellington replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Foxiu, jak sie mam nie denerwowac jesli pies, lagodny, po przejsciach, niedowidzacy, o ktorego byly spory , ktory chyba dosc w swoim zyciu mial zamieszan, zamiast w domku docelowym, ktory sie na niego cieszyl, ktory nie mogl sie doczekac jego przyjazdu, ktory pisal ze "[I]Bazyl to pies dla nas[/I]", nagle laduje w jakims zapadlym Czernichowie . Mnie sie to w glowie nie miesci :shake: