Jump to content
Dogomania

jadwiga

Members
  • Posts

    632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jadwiga

  1. gdzie twój domek,gdzie twój pan,Baruniu...:shake::shake::shake:
  2. czy los Barusia nikogo nie obchodzi?:angryy::shake::angryy::shake:
  3. Barusiu,i jak przetrwałeś te mrozy? giniesz w masie innych potrzebujących:shake::shake::shake:
  4. Jacusiu,bądź grzeczny w nowym domku i bądź w nim szczęśliwy już na zawsze :loveu::multi::loveu::multi: czy można liczyć od czasu do czasu na jakieś wieści?:cool3:
  5. czokusiu,może ten rok będzie dla ciebie hojniejszy i przyniesie domek...
  6. jak minął nowy rok? nikt cię nawet nie odwiedził....:-(:-(:-(
  7. Barusiu, oby Nowy Rok przyniósł ci dobry domek....:shake::shake::shake:
  8. Barusiu,twoje pierwsze święta w schronisku...:shake::shake::shake:
  9. może czyjaś ciocia czy babcia szuka takiego domownika? na pewno się odwdzięczy...
  10. i co u Jacusia?:loveu::loveu::loveu:
  11. biedaku,prędzej schudniesz,nim znajdziesz swój dom...:shake::shake::shake:
  12. nikt cię nie kocha,Barusiu....:shake::shake::shake:
  13. pozdrawiam,wysłane 5o w piątek;)
  14. ten trzeci - lub ta trzecia- przyjdzie sam,kiedy nadejdzie na to pora, a może Atosik Ci go przyśle w odpowiednim czasie...
  15. zwątpiłam w sens takiego jałowego podnoszenia,skoro nikt z osób będących blisko psa nie pojawia się na wątku.Jak można pisać ogłoszenia,skoro niewiele wiadomo o psie - jak się zachowuje w stosunku do ludzi,do innych psów.jaki jest na spacerach - może jakieś nowe zdjęcia?:shake::shake::shake:
  16. nie mogę doszukać się numeru konta - proszę o przypomnienie, od początku czytam ten wątek i pozdrawiam wszystkich przyjaciół p.Irenki i Maksia
  17. a może na czas po kastracji płatny tymczas lub hotelik? on powinien trafić do domu gdzie będzie miał np duży ogród do biegania,stały kontakt z człowiekiem
  18. baryłeczku,uciekaj przed zimą do domku:loveu::loveu::loveu:
  19. tak pięknie go kochano...był szczęśliwy i bezpieczny do końca..
  20. czy on w ogóle ma jakieś aktualne ogłoszenia?
  21. nie było mnie tyle czasu - problemy z komputerem - i tak jak się obawiałam,nikt cię nie odwiedził:-(:-(:-(:-(...
  22. taki młody,pięknz,kontaktowy pies i ciągle nie w domu?
×
×
  • Create New...