Przeklajam z forum boksery - dla tego psa jest już domek, ale nie ma go jak przewieźć! Kochani pomóżcie! Psa można odebrać choćby jutro a przyszli właściciele pokryliby koszty transpoortu!
"W schronisku w Łęczycy przebywa ok. roczny pręgusek. W obecnej chwili przechodzi
kwaranntanę. Podaje adres schroniska [URL="http://www.leczyca.schronisko.net/"][COLOR=#006699]www.leczyca.schronisko.net[/COLOR][/URL]
Piesio wabi się Dino. Może ktoś przytuli go w taka śnieżycę...
Przepraszam, ale nie wiem jak wkleić zdjęcia...[IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG]. Są one jednak na stronie schroniska:)
Pozdrawiamy netao i Basta"
[IMG]http://img287.imageshack.us/img287/2968/5786uu.jpg[/IMG]