[CENTER]Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, radości i wszystkiego NAJ
życzy Aga
[IMG]http://republika.pl/blog_gh_3252406/3693733/sz/rt3y.jpg[/IMG][/CENTER]
[CENTER]Asiu z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie i całej Twojej gromadce wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim zdrowia, bo jest najważniejsze. I wielu radosnych, wspaniałych chwil.
Aga
[IMG]http://www.ikb.poznan.pl/stuknauk/aktual_rys/boze_narodzenie.jpg[/IMG][/CENTER]
[CENTER]Gosiu wszystkiego dobrego dla Ciebie i całej gromadki z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
[IMG]http://www.tapetki.com/albums/okazjonalne/bozenarodzenie/normal_tapetki_boze_narodzenie_016.jpg[/IMG][/CENTER]
Saruniu nie ma Cię już z nami prawie 4 miesiące :-( Na Wigilię zawsze dostawałaś ode mnie kawałek opłatka. Kocham cię bardzo i tęsknię każdego dnia.
Oby tam gdzie jesteś było Ci dobrze.
Bardzo przykro :-(:-(:-(
ale dobrze, że po tym co przeszedł miał na koniec swojego życia najwspanialszy dom jaki tylko można sobie wymarzyć. I odszedł tak cichutko....
Siteczku będziemy o Tobie pamiętać.
Jest z nami od miesiąca. Rozrabia okropnie, sika gdzie popadnie, gryzie nas okrutnie. Mały diabełek i jędza w jednym - Tiga :)
Tak wyglądała kiedy przyjechała do nas 26 października.
Mojej Saruni nie ma już prawie 3 miesiące :-(:-(:-(
Od miesiąca w domu mojej Mamy mieszka mały włochaty potwór
[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ua/lj/ree4/a5iOt6g6jg9wp1zqvB.jpg[/IMG]
Wabi się Tiga. Nie będę o niej pisać na wątku Sarci, Tiga ma założony swój wątek.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/galeria-tiguni-126171/[/url]
Jest cudna, ale wiem, że moją miłością życia na zawsze pozostaną boksery.....
problem nie dotyczy chyba zabawek, ale ogólnie charakteru psa. Poszukaj może dobrego behawiorysty, sprawdź też ogólne zdrowie psa, może to jakaś choroba metaboliczna - nie wiem, cukrzyca np. Dlatego sunia jest apatyczna.