-
Posts
5391 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cheritka
-
[quote name='agaciaaa']Gratuluje sukcesów wystawowych :) [URL]http://images50.fotosik.pl/31/5baedce54ce2d2d9med.jpg[/URL] jakie pudelki odpicowane przed wystawą ;) :loveu:[/quote] Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi: dla nas to wielki sukces :lol: Resztę zdjęć dałam na naszej stronie [URL="http://free4web.pl/3/2,100348,257061,7610158,0,Thread.html;jsessionid=B2A89060EB5BE2A0EE57E36C42B6CD06#7610184"][B][COLOR=red]WSZYSTKO O PUDLACH[/COLOR][/B][/URL]
-
i wreszcie długo oczekiwany wynik [IMG]http://images33.fotosik.pl/407/99bc9016d61408e2med.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]I sznaucer mini pieprz i sól[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]II spaniel[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]III pudel miniaturowy apricot [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]CHEVALIER MON CHERI Adorea[/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi::multi::multi::multi: [SIZE=4]IV PON[/SIZE] [IMG]http://images48.fotosik.pl/32/5cab5fe712b227c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/297/d35174144dc01bf2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/32/6cd7751ac00c08ebmed.jpg[/IMG] i jeszcze jedno [URL]http://images33.fotosik.pl/408/0326264497e2d424med.jpg[/URL]
-
Sędzina bardzo dokładnie ogląda psy [IMG]http://images45.fotosik.pl/32/c5614f325f860db7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/408/e8a7d26db9d13f7dmed.jpg[/IMG] Może mało fotogeniczne zdjęcia, ale widać jakie były rasy na BISie :roll: [IMG]http://images32.fotosik.pl/402/2f15d4cb5c12bef1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/295/a93360b425a60446med.jpg[/IMG] jedno kółeczko albo dwa i odpada jakiś piesek albo dwa [IMG]http://images43.fotosik.pl/32/ff1fa07274a36a31med.jpg[/IMG]
-
. [IMG]http://images45.fotosik.pl/32/5849dae1dc940a61med.jpg[/IMG] zaczynamy od przebiegnięcia się po ringu [IMG]http://images32.fotosik.pl/401/b59b1346fde0fa9amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/32/3c35e4d438bb300bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/408/26adf0f4edf3a0ffmed.jpg[/IMG] Cheri bardzo cierpliwie biegał w kółeczko, ja już miałam dość
-
Agunia na stoliku [IMG]http://images38.fotosik.pl/32/0aeb9ec20c7798bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/408/5da4003d73ec5b33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/32/53021d8d81adcac0med.jpg[/IMG] Cheri i jego córka Agunia strasznie się kręciły na stoliku :placz: [IMG]http://images26.fotosik.pl/296/4cbff09bdbdcf7a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/295/7bcbe07cefb6a93fmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='Oleniek']Nie mam linka. Nie mogę filmiku umiescić poza kompem. Mam go na pulpicie kompa[/quote] no to musisz go najpierw wgrać na you tub (nie pamiętam jak to sie pisze, nie możesz mi go wysłac na emaila.
-
[quote name='Oleniek']Opis sytuacji. Chłopcy rozstawili zamek, jak skończyli się nim bawić zamek przejęły zwierzęta. Nastąpiło "oblężenie". KOT w zamku bronił go przez bramę łapką, a pies z zewnątrz dokonywał "ataków":evil_lol: z cofnięciem:evil_lol: tu chwilowe zawieszenie broni[/quote] ale super, daj mi link do tego filmiku to Ci wstawie ;) może na gg :cool3:
-
A teraz Aga od Pana Waldemara [IMG]http://images43.fotosik.pl/31/95ddd69fc52936d8med.jpg[/IMG] porównanie ze srebrną sunią [IMG]http://images40.fotosik.pl/31/890dbebb21684f9cmed.jpg[/IMG] i wybór BOBa [IMG]http://images27.fotosik.pl/295/4069d5301fe8ba54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/296/355f0061e342cd96med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/31/37ee754b09add2c7.jpg[/IMG] CHEVALIER MON CHERI wygrał Nalepszego weterana, :multi: NDPwR i :multi: BOBa :multi:
-
[quote name='Paula&Goofi'][B]Gratuluje wyników :multi:[/B] [B]super zdjęcia :lol: czekam na więcej ;)[/B] [/quote] Dziękujemy, zaraz coś wkleję ;) [QUOTE] [B]deer_1987[/B][URL="http://images50.fotosik.pl/31/5baedce54ce2d2d9med.jpg"][COLOR=#000000]http://images50.fotosik.pl/31/5baedce54ce2d2d9med.jpg[/COLOR][/URL] Ale im sie oczy swieca :P [/QUOTE] jak latareczki [QUOTE] [B]Doginka[/B] Ewcia, gratuluję III lokaty na BISIE:multi::multi::multi: :cool2: :klacz::klacz::klacz: [/QUOTE] Też się ciesze, weteran to weteran :lol:
-
Fajnie sie rano wstaje, jak taki widok za oknem. :cool3:
-
[quote name='Oleniek']Z Agunią jeszcze nie mam:shake: a czy filmiki wrzuca się na fotosik tak jak zdjęcia, czyli przez opcje "dodaj zdjęcie"?[/quote] Tak samo :lol: sprobuj sama zobaczysz Mam zdjęcia z wystawy może już jutro wrzuce :lol:
-
[quote name='Gaber']Strzyżona jest około co 3 miesiące w psim salonie fryzjerskim u pani która ma własne rodowodowe pudliszony.[/quote] Suczka wyrosła na śliczną pannę, i strzyżenie też fajne, a może teraz inną fryzurkę jej zafundujesz, może na pappy clipa :cool3:
-
[quote name='aneta']Z tymi zdjęciami trzymam za słowo :lol:, bo inaczej :mad:[/quote] Śnieżynka jest pod tym względem super słowna, ja coś wiem na ten temat. A dla mamuśki gratulacje za dwa nowe śliczne pudelki :multi::multi:
-
[quote name='stellanovaa'][B]Dzisiaj czyli 17.11.2008 Berluscconi Canis Bull (czyli Sasibek w Stellanova) został kolejny raz tatusiem 9-ciu szczeniąt w hodowli "Z Korczówki" .[/B] Jeden maluszek nie przeżył ale ósemka czuje sie świetnie[/quote] :multi: Gratulujemy.
-
[quote name='Bura']Tzrymam Cię za słowo :)[/quote] Były widziałam, chyba kupiłaś ;)