Jump to content
Dogomania

Cheritka

Members
  • Posts

    5391
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cheritka

  1. [IMG]http://images27.fotosik.pl/190/4e19968ed706412emed.jpg[/IMG] Cały czas suszymy i czeszemy [IMG]http://images25.fotosik.pl/190/b657677f6924f898med.jpg[/IMG] aż pudelek będzie całkiem suchy [IMG]http://images33.fotosik.pl/207/7d04221745538327med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/190/8d7e915300aedc31med.jpg[/IMG] Prawie pies jest wysuszony :multi::multi::multi: możemy sobie podwiązać grzywkę i uszy, będzie nam łatwiej :cool3: [IMG]http://images31.fotosik.pl/207/95074d13f472002bmed.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Atkaaaa']Czekam na fotki :) Zapraszam na filmik :)[/quote] [SIZE=4][COLOR=blue]Pokażę Ci [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue](i wszystkim tu zaglądającym)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue] jak się kąpie i suszy pudelka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=white]białego:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ffffff][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Najpierw rozczesujemy całego psa[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [IMG]http://images32.fotosik.pl/207/e8f04bc46fb1c5f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/190/324c7a445b6ffd98med.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]potem bierzemy dobry szampon dla białych psów kąpiemy dwa, czasem 3 razy, płuczemy, nakładamy odźywką i lanolinę i potem porządnie płuczemy. Wytartego psa stawiamy na stolik i suszymy jednocześnie czesząc[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images33.fotosik.pl/207/b5ac22b3149eb29bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/190/6a4857327fecb960med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/207/d2093ed13f84c55cmed.jpg[/IMG]
  3. Oj mam nadzieję, że jeszcze dzień czy dwa i juz mu będzie dobrze :cool3:
  4. [quote name='Doginka']Ewa, temu sznupkowi to troszkę za bardzo łapki skróciłaś (włos) i na kufie nie robi się rowka - chyba muszę Cię odwiedzić;););)[/quote] Koniecznie :cool3: bardzo Cie zapraszam, a tem snup to miał jeden wielki filc na łapkach i dlatego tak musiałam. A co do rowka to nie rozumiem :placz::-( Cały ten tydzień bedę w domku, juz mogę zaparzyć kawę :roll::multi: [quote] [B]deer_1987[/B] BTW dalam jej wczoraj pol szklanki karmy (tej co dostawala juz od jakiegos czasu ale niechetnie ja jadla), zjadla bardzo chetnie i dzis rano przyszla taka normalna kupa. wiec tak zle nie jest. na razie dostanie dzis ryzyk z marchewka [/quote] No i co juz mu dobrze, to się cieszę :multi:
  5. [quote name='Śnieżynka']Jeszcze miesiąc i będzie dużo pudli i Grzywek :D[/quote] Nie rozumiem :shake: na wystawach, czy na świecie :loveu:
  6. [quote name='Śnieżynka']No przecież mówiłam :D że dzisiaj bo Grzywulce dzisiaj były :D[/quote] No to ja :shake:, jakaś ostatnio zkręcona jestem i grzywki też chciałam zobaczyć :placz:. To z przyzwyczajenia, że zawsze IX jest w niedziele :roll:
  7. Witam wieczornie piękną mordeczkę [URL]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu001.jpg[/URL] i przesympatycznego koteczka :loveu:
  8. Piękny jest, [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/krolikJPG.jpg[/url] ale moje puchate by się z nim pobawiły chętnie :multi::multi:
  9. [quote name='Śnieżynka']Nie :D nie śpimy oglądamy zdjątka :D[/quote] No tak, teraz wiem kto tu jest aktywny nocą . Chciałam jutro jechac do Legionowa - a tu sie okazuje że pudle był dziś :angryy:
  10. [quote name='Martynia&Pusio']Wez go na lwa :mdrmed::mdrmed::mdrmed: . Juz idziesz .? :D . Dobranoc ;) . Wymiziac prosze Dzeka ;] .[/quote] To ja jutro poszukam LWA bez kul na tyłku. Nie idzcie jeszcze ,:placz: chodzcie do mnie :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost"][COLOR=#810081]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost[/COLOR][/URL]
  11. [quote name='Śnieżynka']i na przykład ja z Lwa nie będą ci sie u Dzekusia podobać pompony jakieś wielki to można je ściąć zostawiając je tylko takie niziuteńkie :) a u Federała ciężka dokleić pompony :D ja jestem za eksperymentowaniem :D nawet na karakuła czy jak to tam się zwie z łysym ogonkiem i łysymi ucholami :D Może Chertika ma jakąś fotkę takiego pudliszona ??[/quote] Czyli jakiego na szynszyla ? nie :shake: moje psy zawsze miały uszy:eviltong: i ogony :eviltong:. Ale ładnie zrobiony federał też mi się podoba, tylko mordka zawsze musi być ostrzyżona na łyso
  12. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]Chciałam jeszcze pogadać a Wy śpicie ?????[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] :roll: [CENTER]:cool3:[/CENTER] [RIGHT]:placz:[/RIGHT] [LEFT]:oops:[/LEFT] [CENTER]:crazyeye:[/CENTER] [RIGHT]:shake:[/RIGHT]
  13. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. a to jest poprostu piękne - "[COLOR=red]Terrorystka"[/COLOR] jak sztuczna :cool3:
  14. [quote name='deer_1987'][URL]http://images25.fotosik.pl/188/09e338241a035705.jpg[/URL] Ale roznica w wielkosci :D[/quote] ale kolorkami sie nie różnią :lol::lol:
  15. [quote name='gassira']no to tak: [B]doskonała,zwycięzca młodzieży,Najlepszy junior w rasie,zwycięsca rasy[/B]:multi: .....a teraz idziemy spać:evil_lol:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]Wielkie gratulacje :multi::multi::multi:,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#0000ff]no prosze było po co jechać :cool3:.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. Koniecznie musisz coś zrobić z jego mordką [URL]http://images25.fotosik.pl/188/ae3f9bf60e1daefd.jpg[/URL], bo taka , to nie podobna do pudelka :crazyeye:
  17. [quote name='Ka-Vanga']Dziendoberek :grins: Nie nie, ja nie jade. Przepraszam Cie bardzo, ale wylaczylam wczesniej komputer i juz nie idzlam Twojej wiadomosci :oops:. A w ogole to ja mam inny Twoj numer gg, o taki - - juz nieaktualny?[/quote] Ten 4115987 jest dla wszystkich a tamten dla swioch :cool3:
  18. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]No co nie ma Cię ??????[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]to Ci pokazuje,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]to jest FEDERAŁ[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000][IMG]http://images4.fotosik.pl/49/b93406ec615afac7med.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000]a to jest LEW[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images3.fotosik.pl/85/4f35aeb4f8e5414bmed.jpg[/IMG]
  19. [quote name='panienkabubu']W klasie młodzieży nie dostaje się CWC tylko dostaje się "Zwycięstwo Młodzieży". 3 takie wnioski i Mł.Ch.Pl :) CWC potrzebne jest do Championatu (dorosłego) :)[/quote] Ale to tak różnie bywa, my kiedys dostaliśmy CACIBa i BOBa a nie napisali nam CACa :cool3:
  20. [quote name='Atkaaaa']kurde ale mi pomogłyście :P Ja się własnie na lwie opieram bo jeszcze nie był... :D[/quote] No to ja Ci wkleje dwa zdjęcia moich pudelków na lwa i federała chcesz ?
  21. [SIZE=4]Mam dla was sznaucerka, bo duzo gadacie na zdjęc nie ma [COLOR=red]to zdjęcie jest przed[/COLOR] [/SIZE]:cool3: [IMG]http://images27.fotosik.pl/189/99a43fc7bc924293med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/189/bd37c25f23f8be0emed.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red]w trakcie[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images34.fotosik.pl/206/d97f7e11946f0323med.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=magenta]i po strzyżeniu[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images24.fotosik.pl/190/6f0679b5a687a6bemed.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Atkaaaa']Fajne fotki :) zapraszam do nas.. mam dylemat z fryzurką :D[/quote] [SIZE=4]Już do Ciebie biegniemy,[/SIZE] [SIZE=4]jutro Ci wkleimy fryzufki pudlowe,[/SIZE] [SIZE=4]narazie [COLOR=blue]bardzo zaniedbany sznaucerek[/COLOR] :mad:[/SIZE] [IMG]http://images27.fotosik.pl/189/bd37c25f23f8be0emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/189/99a43fc7bc924293med.jpg[/IMG] [SIZE=4]W trakcie strzyzenia [/SIZE] [IMG]http://images34.fotosik.pl/206/d97f7e11946f0323med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/206/ac43669a2d702ba3med.jpg[/IMG] i po strzyżeniu, :roll: nic więcej nie dałam rady zrobić [IMG]http://images24.fotosik.pl/190/6f0679b5a687a6bemed.jpg[/IMG]
  23. [quote name='deer_1987']Ja to jestem u Was i podziwiam :D Ale jakos tak cicho siedzialam, moze dlatego ze latam z Niunka na spacery, od wczoraj taka niby biegunka i sie chowa po katach jak jej w domu poleci (ja w tym nie widze problemu ze w domu, wiadomo ze sa takie sytuacje). no ale mam nadzieje ze bedzie lepiej od jutra[/quote] [SIZE=4]Daj jej [COLOR=royalblue]smekte,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]albo taki syrop dla dzieci na biegunkę [COLOR=blue]NIFUROKSAZYD[/COLOR],[/SIZE] [SIZE=4]napewno masz tam jakis odpowiednik[/SIZE] :cool3:
  24. :cool3:[quote name='Asia&gordonisko']Ale na zlot nie jadę sama :roll: Hymm... a może ktoś by mnie chciał :roll::diabloti: Ale tutaj troszkę nagadałyśmy, a jakoś tak Agciiii nie widzę :hmmmm:[/quote] Cześć dziewczynki, o młodości mówicie :cool3:, ja tam zawsze będę miała [B][U]18 lat[/U][/B] :evil_lol::evil_lol: chodzcie do mnie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9872384#post9872384[/URL]
  25. [quote name='Doginka']Niestety nie będzie mnie tam, bo nie mogę:placz:, a o wystawie dowiedziałam się dopiero dzisiaj:razz:, bo inaczej bym była:cool3: - nie wiem o której sędziowane są sznupy cz-s:shake:, ale zaraz zapytam Monikę na PW:p[/quote] A jutro w Legionowie ktoś będzie ? poprosze o dpowiedz tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9872384#post9872384[/URL], bo ja jadę popatrzec :eviltong:
×
×
  • Create New...