Jump to content
Dogomania

Cheritka

Members
  • Posts

    5391
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cheritka

  1. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]No to witam[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]i o zdrowie pytam[/SIZE][/FONT] :eviltong:[/CENTER]
  2. A gdzie dumny tatuś ??????
  3. [CENTER]:angryy: Nie podoba się nasza stronka :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810[/URL] :-(:shake::-([/CENTER]
  4. [CENTER]Witam:p i przyszlam powiedzieć , że się :-( chyba obrazimy :-([/CENTER]
  5. A u nas dziś tak jak u Was :eviltong: czyli zapraszamy do oglądana, :lol: bo:mad: my Wasze podziwialiśmy :cool3:
  6. Ale u Ciebie piękna wiosna, [U][URL]http://i29.tinypic.com/2dgrf3a.jpg[/URL] cudne[/U] u mnie też
  7. [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć :) Planujemy i [U]raczej[/U] plan ten będziemy mogli zrealizować :cool3: Postaram sie wrzucić dziś jakieś foty, ale nic nie obiecuje, jak na razie idę podstrzyc Blakuskowe włosiska bo mi się z psa niedźwiedź zrobił i patrzeć na jego kudły nie mogę :lol:[/quote] czekamy na relację ze strzyżenia :cool3::razz:
  8. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]A teraz z innej beczki,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]ale też małe białe,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#0000ff]wyczarowalam teraz coś innego :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images33.fotosik.pl/213/7f22d96126f6457cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/192/f089c1cb7a7786fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/213/40b965db22b32e42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/194/8279ff44fc7cbe77med.jpg[/IMG] i na koniec [IMG]http://images27.fotosik.pl/193/b94c0fc7689d10a0med.jpg[/IMG] [SIZE=3]mam jeszcze troche [/SIZE] [SIZE=3]może chcecie >>>>>>>>[/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red]?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [CENTER][SIZE=3]Jeszcze nie mogłam sobie odmówić przyjemności zrobie nia kilku zdjęć z nimi razem[/SIZE] [/CENTER] [LEFT][IMG]http://images32.fotosik.pl/213/1c86d520518d1ef6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/213/78b81ee0ead624c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/192/d2e9974f4ad427admed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/213/318d62c4215cab51med.jpg[/IMG][/LEFT]
  10. [quote name='Izabela124.']Czesto tak klienci chodza do ciebie z pieskami do domu?[/quote] Codziennie, bo ja strzygę w domku :evil_lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/213/6206b80ef5e6dca9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/213/a441e00bcde10103med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/213/022b4d66505d6d07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/193/32165695b0ca11bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/193/685d87af98ab2952med.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Izabela124.']Witanko Trzymam kciuki za zdrowko Ale sliczne bialaski[/quote] [SIZE=4]Dzięki :cool3:[/SIZE] [SIZE=4]No to wstawiam dalej :lol:[/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Teraz to już wszyscy atakują mojego biednego Cherisia [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][IMG]http://images31.fotosik.pl/213/d4776835007df2b8med.jpg[/IMG][/SIZE] [IMG]http://images25.fotosik.pl/192/7ed2cdcb08bd3fedmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/193/c26b9bee468a96d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/193/6bb568a4e3b7af1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/213/1b3240af267c3a02med.jpg[/IMG] ;)
  12. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][QUOTE] [B]deer_1987[/B] Czyje to psiaki? :-D [/QUOTE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorange]Już wcześniej napisałam, że to są moi klienci :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]A teraz weszły moje pieski i się zaczło[/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool3::cool3::cool3: [IMG]http://images33.fotosik.pl/213/40d1eb3480ad0523med.jpg[/IMG] trudno mi było coś złapać, bo ciągle mi uciekały w kadru [IMG]http://images25.fotosik.pl/192/363c26117b2c9910med.jpg[/IMG] Tańcząca para :eviltong: i szczeniaczki atakują uszy mojego Cherisia, oj cierpliwie to znosił ;) [IMG]http://images34.fotosik.pl/213/0125274235e43b1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/212/e6eacf10adaeaae2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/212/88c7ab2c008a79d6med.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images34.fotosik.pl/213/9614883e4283a575med.jpg[/IMG] :eviltong: [IMG]http://images23.fotosik.pl/192/c651baecb788f265med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/213/a521d783e6a32526med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/213/004a89dea08503edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/213/ed8b27fefb06efbemed.jpg[/IMG]
  14. No to zaczynamy zabawa pudelków- mama z dziećmi :loveu: [IMG]http://images23.fotosik.pl/192/b6db7164d0661a59med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/213/47609ab7ff0df473med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/212/fcdb34cdbc3bb6d9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/193/8053db6e3230c576med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/193/606fca389cd5c46dmed.jpg[/IMG]
  15. Mały 3 miesięczny Karusek [IMG]http://images30.fotosik.pl/193/e8184aaacfad4e54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/213/56d5c4c059ae9279med.jpg[/IMG] Małe białe żywe sreberko :multi::eviltong:
  16. :cool3:[quote name='Doginka']Ewa u mnie już są dzidzie:loveu::diabloti:[/quote] Widziałam piękne [URL]http://images6.fotosik.pl/168/536aedd6d352eaff.jpg[/URL] ;) Jade po jutrze do klientki z zrobie zdjęcia yorczków, wczoraj się urodziły :loveu:, no i może dzis wkleje te małe białe
  17. [CENTER]:loveu:[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]Śliczne,:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]:loveu:piękne,:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]:loveu:przecudne dzieciaczki [/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [URL="http://images6.fotosik.pl/168/536aedd6d352eaff.jpg"]:loveu:http://images6.fotosik.pl/168/536aedd6d352eaff.jpg[/URL]:loveu: :loveu:[/CENTER]
  18. [quote name='deer_1987']troche sie psinka zdaje przestraszona :([/quote] Bo one maja dopiero 3 miesiące i to ich pierwsze powazne wyjcie :cool3: na obcy teren, ale potem to małomi domu nie rozniosły, jak fotosik, będzie działał to wkleją zdjecia tego co udało mi się zrobić podczas zabawy :eviltong: [QUOTE] [B]natija[/B] bo to jeszcze dziecko,pewnie pierwsze strzyzenie bylo:smile: [/QUOTE] Pierwsze, pierwsze :lol:, masz racje ;)
  19. [quote name='deer_1987']Niom, do twarzy jej w niebieskim ;) Milo nam ze wrzucilas fotki :D Dzieki :*[/quote] Z ust mi wyjęłaś, do twarzy jej [URL]http://images31.fotosik.pl/210/f6ab9002bfa5ad4a.jpg[/URL]
  20. To dam jeszcze tylko te, bo mi fotosik nie wkleja zdjęć :-( A to maleńka Kora podczas strzyżenia :loveu: [IMG]http://images33.fotosik.pl/212/dd020dc665435fecmed.jpg[/IMG] :lol: to jest dziecko toy pudelka [IMG]http://images32.fotosik.pl/212/40ddbf76a6932f22med.jpg[/IMG]
  21. A to moja ulubiona klientaka Gabi, toy pudelka :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/193/d6ba8dd615cb3acfmed.jpg[/IMG] Przed strzyżeniem [IMG]http://images32.fotosik.pl/212/cc1485beb21d345dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/212/103de8a51deb0517med.jpg[/IMG] i po strzyżeniu :eviltong: [IMG]http://images24.fotosik.pl/193/4616f6d90ed32692med.jpg[/IMG]
  22. [quote name='deer_1987']A jak po operacji tak w ogole? bo nie napisalas[/quote] Ogólnie to teraz wam powiem, bo i tak nie moge nic wkleić bo mi fotosik szwankuje :-( Urosło mi co ma przedramieniu, moja klientka jest onkologiem i jak mnie zobaczyla to odrazu zapisała do Prywatniej Kliniki Chiurgii Plastycznej, i teraz juz tego nie mam. Mam za to 5 szwów i dwa tygodnie do ich zdjęcia, i trzy tygodnie na wyniki ...
  23. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=red]Sama sobie pogratuluje postu nr 2000[/COLOR][/SIZE][/FONT] :laola::laola:[/CENTER]
  24. [quote name='Atkaaaa']białych małych dzieci?:D Cheri coś teges? :D[/quote] To Diamond jest biały, ale to nie jego :shake:, to byli u nas moi klienci z sunią i dziećmi do strzyżenia i narobiłam fot zaraz wstawie ;)
  25. [IMG]http://images22.fotosik.pl/43/27222eb78649c58amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/143/27df252fcb3fe3dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/192/254e5484beec4cbemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/119/3b51f10042adea7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/244/4ba93990777b414bmed.jpg[/IMG] Koniec narazie wiosny potem dam małe pudelki ;)
×
×
  • Create New...