Jump to content
Dogomania

Cheritka

Members
  • Posts

    5391
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cheritka

  1. Ale piekna u was juz zieleń, na takim tle to i fotki fajne :cool3:
  2. [quote name='Atkaaaa']No muszę się nauczyć, muszę xD Ale nożyczkami? Bo maszynki brak. Dzieki :D Już lece Paula[/quote] Potem wstawie u nas takiego pudelka ja Twój, bo miałam dziś takiego klienta :cool3:
  3. [quote name='Paula&Goofi']Jak podoba się nowy banerek? :D[/quote] A czemu ty nie masz avatarka ? :roll:
  4. Ojej cos mi się przyczepiło do ogonka :evil_lol::eviltong: [URL]http://images29.fotosik.pl/198/c2c81b63e583d11f.jpg[/URL] czyżby to Bobis ;) ?
  5. Oj SARA by sie chętnie pobawiła z tym Czerwonolicym :multi::multi: Fajne zdjęcia wyszły :cool3:
  6. [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Nie martwcie się na polu będzie żarło:D[/COLOR] [COLOR=blue]Zapraszamy na imprezkę:P[/COLOR] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]to my się dołączamy do imprezki i [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B][COLOR=red]100 lat[/COLOR][/B] dla naszego kochanego Bonia [/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: :bigcool: :B-fly::bigcool::B-fly: :bigcool::B-fly: :bigcool: :Cool!: :Cool!: :new-bday: :tort: :BIG: :bigcool:
  7. [quote name='Mudik']Aniu co ma nie trymowanie do chorób skóry? A skóra prześwituje tylko na szyii ,gdzie jest króciutko cieta ,na tułowiu nie bo nie jest strzyżona na króciutko. Nosek jaśniejszy ale nie wątrobiany i jeszcze trochu talkiem rozjaśniony ale zaraz wstawię samą główkę to obaczym [url]http://images34.fotosik.pl/220/98d37cd972549c20.jpg[/url][/quote] Pieknie go zrobilas, bardzo mi sie podoba :multi::multi:
  8. [quote name='Izabela124.']Witanko Ale sliczne fotki Zrobilam cos takiego, nie mialam pomyslu [IMG]http://www.fothost.pl/upload/08/16/148aca81_63660f2649ec7086med.jpg[/IMG][/quote] Fajne, musze zamienic ;) A to nasz spacerek, deszczowy ;( Klasyczne zdjęcia mioch kochanych pudelków :eviltong: [IMG]http://images28.fotosik.pl/198/e68d3420ce4e4475med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/221/9e2036f316854296med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/221/38c35dce160772e8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/197/0e8119bb99f2311emed.jpg[/IMG]
  9. Dzis fotosik działa i gogo też to wstawie wczorajsze fotki ;) Cheri i Dajmuś w domku [IMG]http://images32.fotosik.pl/221/ea47b834ae288613.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/221/646f98ff92ed8f91med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/197/15da6683e5dbd4c5.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/222/f826ea937b499193.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/222/24e98e8bcc63e8a6.jpg[/IMG]
  10. Mój Diamond w wózeczku ;) [IMG]http://images26.fotosik.pl/198/2ac2ee3146e68060.jpg[/IMG] Jutro wiecej, bo znowu fotosik mi nawala :-(
  11. [quote name='Atkaaaa']a jak coś zepsuje? xD[/quote] To odrośnie :evil_lol:, musisz sama się nauczyc go strzyc
  12. [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Witam:)[/COLOR] [COLOR=blue]Masz śliczne psy:loveu:[/COLOR] [COLOR=blue]Będziemy wpadać tu częściej:)[/COLOR] [/quote] Witam, oczywiście będziemy czekać na was też :lol: A to dzisiejsze zdjęcie u nas pod domem [IMG]http://images29.fotosik.pl/197/248fee709808fe3amed.jpg[/IMG] ta kochana sroczka odwiedza mnie codziennie z rana, ale bardzo trudno zrobić jej zdjęcie :roll:, jedno mi się kiedyś udało :multi: [IMG]http://images32.fotosik.pl/221/23141bd0e0dc0cc2med.jpg[/IMG]
  13. Troszkę mi go szkoda, ale ja kupuje piłki w bardz rażących kolorach,:razz: wtedy łatwiej znaleść, bo ja tez czasem szukam :cool3:
  14. Wygląda teraz jakby miał strasznie dużą głowę [URL]http://img523.imageshack.us/img523/6111/dscf0105cz4.jpg[/URL], sama mu podetnij czapeczkę i troche uszy mu podetnij przysamej głowie
  15. [quote name='Izabela124.']Witanko To ja poczekam na wspolne zdjecie do jutra[/quote] Może coś z od nas pierwszej stronki :roll: ?
  16. Witam, wpadam z rewizytą :eviltong:. Śliczne te Twije panienki ogladam zdjęcia i podziwiam. U mnie też będą zdjęcia yorczków, bo mam dużo takich sąsiadów :cool3:. A kto ciekawy to zapraszam :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost"][COLOR=#810081]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost[/COLOR][/URL]
  17. [quote name='AmiX']Hej:) Zajrzałam do was pierwszy raz :) masz piękne psy :loveu: Pozdrawiam Ania[/quote] Witam serdecznie, bardzo mi milo przywitać następnego podglądającego nas :lol:
  18. :evil_lol:... :evil_lol:..:evil_lol:..:evil_lol:.... :evil_lol: :evil_lol: ...:evil_lol:.... ..:evil_lol: ....:evil_lol: :evil_lol: ...:evil_lol: ... ..:evil_lol: ....:evil_lol: :evil_lol: ...:evil_lol: ... ..:evil_lol: ....:evil_lol: :evil_lol: ...:evil_lol:..:evil_lol:..:evil_lol: ....:evil_lol: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]stronka też jest fajna, [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000]a gdzie zdjęcia ????[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. Hm, Dzekuś może jest zadowoliny, ale ja bym mu troche zostawiła na klatce, miał tyle sierści, że mogła mu zostawić pięknego lwa. Ale ważne jest aby Tobie się podobało, jesteś zadowolona, bo Dzekuś pewnie się wstydzi :eviltong:, tak robią pudelki po strzyeniu :cool3:
  20. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jak grzecznie stoją przy nodze:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images32.fotosik.pl/220/ba5a60f0053698f0med.jpg"]http://images32.fotosik.pl/220/ba5a60f0053698f0med.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Pudelkio są zawsze takie grzeczne, dlatego mam problrm żeby im zrobić zdjęcia z oddali :cool3: [QUOTE] [B]Atkaaaa[/B] przyjdziecie do nas w końcu? :-( [/QUOTE] Już biegniemy :multi: zaczekaj nie uciekaj :lol: [QUOTE] [B]moniska[/B] Czesć, chciałabym zapytać Cię czy twoje psiaki byly w gazecie "Moj pies" ? [/QUOTE] Były (tylko kiedy ?) ale ostatnio były w Naj nr 11 i w teledysku z Kasią Cerekwicką
  21. [quote name='Asia&gordonisko']Melduję, iż widziałam śliczniaste zdjęcia :loveu:[/quote] Witam ;) [quote] [B]Martynia&Pusio[/B] Witam :smile: . Sliczne fotki :loveu: . U was tez pada .? U nas tez :angryy::placz: [/quote] Na szczęście dzis już jest ładnie ;) [quote] [B]Doginka[/B] Cał czas próbuję dopatrzeć się miejsca twoich spacerków - Bliżej Pl. Szembeka czy Universamu?:razz::diabloti: Fajne te Foteczki deszczowe:p [/quote] Na wysokości kładki na Ostrobramskiej, z jednego okna widze kościół na Szembeka a z drugiego Promenade :eviltong: [quote] [B]gassira[/B] okropna była ta dzisiejsza pogoda:mad:ale dobrze,że spacerek Wam się udał:lol: [/quote] Nam się zawsze spacerek udaje, tylko czasem pieski wracają strasznie mokre :angryy:
  22. Przypadkowy sąsiad,:eviltong: chyba Cię obseruje :eviltong:
  23. Moli to piekny terierek będę was odwiedzać :loveu:
  24. [quote name='Izabela124.']Witanko U mnie dzie tez deszczowo Poprosze o wspolna fotke twych pudelkow to zrobie wam avatarek[/quote] Weź sobie coś sama, albo poczekaj do soboty :roll:
  25. [quote name='smallpati']Śliczne chłopaki :loveu: Bardzo fajnie ścięte są, pudle z fryzurkami podobają mi się znacznie bardziej niż takie prosto, zwyczajnie obcięte gratuluje tytułów[/quote] Witamy u nas w galerii :lol:, mam nadzieję, że będziesz częstym gościem. :lol:
×
×
  • Create New...