-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
....................................zaniemówiłam................
-
[quote name='Klaudia:-)']Czyli jak masz psa na smyczy rzuca się na inne psy? Jeśli o to chodziło to nie jest to jedyny pies który tak się zachowuje. Biorąc smycz do ręki dodajesz psu pewności siebie,ma kogoś kogo może "bronić" i ma w pewien sposób ograniczone pole do biegania. Często psy zachowują się inaczej na smyczy niż spuszczone,dlatego praca na smyczy zajmuje dużo więcej czasu jeśli chcemy wyeliminować agresję.[/quote] Klaudia a potrafisz podpowiedzieć w jaki sposób mozna spróbować zmniejszyc bądź wyeliminować takie zachowania??? pytam bo mam podobną sytaucję:) Pozdrawiam aga
-
[quote name='Behemot']Ja [B]widzę [/B]bardzo [B]durzo[/B] :eviltong: Durzo błędów ortograficznych :eviltong:[/quote] :evil_lol:
-
nie znam gliwic co prawda ale jakos zawsze mozna sie dogadac:)? mój potwór jest wykastrowany;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]przykro bardzo , ale to nie mógł być Ozzy on boxie koffa [/I] [I]a tak serio to co z Dilim ?[/I] [/quote] ja nie smiałam nawet zasugerowac ze to Ozzy ło matko niech mnie reka boska broni!!!:) na karku ma slady jak po ataku wampira...no i juz dzis zobaczyłam ze cała moja praca poszła na marne. tzn, moze pamietasz ze mialam problem z Dilim i innymi psami? kastracja i ciezka praca przyniosły naprawde niesamowite efekty:) a dzis po spacerze wróciłam z wyrwanymi rekami i zdartym głosem i przekonaniem ze mam nie Dilera a Kilera...
- 78403 replies
-
uch...nic wiecej zrobic nie moge... a wiesz Alicjo miła ..wczoraj amastafek bardzo podobny do Ozzulka pogryzł Dealera:(
- 78403 replies
-
[quote name='kacpru']i co hanysy,juz sie nie spotykacie? ;) Niech no sie tylko Nurka u mnie zadomowi i zaraz jestem chetna. Ona koniecznie musi poznawac nowe psy bo ostatnio jej kontakty z innymi zwierzakami nie byly zbyt mile :([/quote] komtakty mojego z innymi tez były złe...poprawiło sie dzieki paru spotkaniom z Dogomaniakami i ich Pupilami a wczoraj......pogryzł mi go amstafek i nie wiem co to bedzie znowu...dzis wydzierał sie na kazdego psa który przechodził pod bramą ....przydałoby sie poznac znowu pare normalnych psów..:)
-
:cool3: :loveu: :roll: :cool1: :mad: :-o :multi: :shake: :oops: :crazyeye: :razz: :p :eviltong: :placz: :angryy: :diabloti: ;) itd....:)ja też mam wszystkie:):evil_lol:
- 78403 replies
-
własnie wróciłam ze spaceru z lasu...a właściwie to uciekłam stamtąd... PLAGA!!
-
[quote name='Alsza']Vince, Ty nie potrzebujesz rady, Ty już wiesz,!!! nie wiesz tylko jak zdobyć takiego psa. Mam syna w Twoim wieku i wiem że rady radami a i tak zrobisz swoje. Przyznaje racje forumowiczom, Ty nie powinieneś mieć psa, dlaczego? Brak czasu, brak pieniędzy i co najważniejsze brak zrozumienia psich potrzeb. Wiem jestem stara i głupia Ty wiesz lepiej.[/quote] dobrze powiedziane... :thumbs:
-
poswięciłam się i przeczytałam wszystko:)........ło matko:-o
-
ple ple ple znowu gadu gadu gadu a ja za Locersikiem sie steskniłam:)
-
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]witamy w domku :):):):) jak sie miewa dealerek :) moze jakies foteczki :cool3:[/I][/B][/quote] Witam cieplutko:) Dilik ma sie ok szaleje z braciszkiem:) a foteczki to juz pisałam:) jal skombinuje aparacik:)
-
[quote name='evaxon']:evil_lol:ale w fizycznym czy tez w psychicznym?:evil_lol:[/quote] hihihi jak tak popatrze co on wyprawia czasem to mam watpliwosci i do psychicznego:evil_lol:
-
brrrrrrrrrr:) jak wyjeżdżałam to tam było 28 stopni. kolega małżonek wczoraj dzwonił i mówił ze jest 31 achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:)a tu w Katowicach brrrrr brrrr brrrrr..ja ogólnie jestem zmarzluch tak więc czekam na lato:)
-
hmmm....jakos tak ostatnio zatrzymał sie w rozwoju..hihi
-
Haloooooooooooo Mrowka gdzie sie podziewasz?:) to ja przyjeżdżam a ciebie ani widu ani słychu:)
-
foteczki bedą jak skombinuje aparacik...bo nowego sie jeszcze nie dorobilam a stary zdechł:) od piatku idziemy dokonczac szkolenie, moze to moje bydlatko nauczy sie współzycia z innymi psami.....:cool3:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
agbar replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
az zapiszczalam sobie z radosci:) jakie piekne zdjęcia:) -
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
agbar replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
gratuluję powiększenia rodziny:)Uroczy :) -
ależ Ci pannica wyrosła hohoho:)
-
hmmmm...a my mamy taką słaba reprezentację piłki noznej...może by tak Ozzulca zaprotegowac?:) pozdrawiamy
- 78403 replies
-
gratulujemy:) Aniu sliczne zdjecia...tzn. zawsze byly ladne ale teraz jakby ladniejsze:)