-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']Dzieńdoberek :multi: :multi: :multi: Kastracja to raczej chyba nie pomaga w takich sprawach Dili nie będzie już się interesował panienkami , nie będzie znaczył terenu ,ale agresja co do psów w tym wypadku to spowodowana jest urazem natury psychicznej i trzeba jak najszybciej ten problem starać się usówać co by mu w krew nie weszło napadanie na inne psy.Coby nie traktował tego za jakiś czas jako świetna zabawa. No ale koniec mądrzenia się strasznie mi miło znowu u was zagościć.Buziaczek dla Dilusia.[/quote] witam cieplutko:) tak kochana ja wiem ale jednak po kastracji jego zachowanie uległo zmianie i to szybko i bardzo... z tym ze teraz dosłownie pare dni temu pogryzł go psiak ( AST) i ..horror. tak ze teraz wiem ze musze od nowa mozolnie do przodu:) mam nadzieje ze dam rade:) a co ty bys podpowiedziała? jak z nim pracowac?
-
[quote name='Cimi']Mam kilka fotek, ale to już ostatnie ;) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2548/dziaka42zm0pp.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5428/dzika31zm29cr.gif[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7262/dzika33zm21ll.gif[/IMG][/quote] uch ale to Twoje szczęscie jest duuuże:) i sliczne:) i usmiechniete:)
-
[quote name='an3czka'][I][B]Akurat przyglądałam sieę jak ją owijał pajęczyną:cool1: [/B][/I][/quote] Ania gdyby nie to ze tak Was lubie juz moje oko by tu nie zajrzało:) NIE CIERPIĘ PAJĄKÓW!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
-
[quote name='*luthien*']hihihi dobrze tym ludziom tak:evil_lol: niech ich "zabije" swoim "morderczym" wzrokiem :evil_lol:[/quote] a ja tam bardzo lubie bulki:) pomimo tego ze własnie niedawno amstafek pogryzł Dilera ale przeciez to nie jego wina... ucmokajcie ode mnie wasze strasznie straszne psy:)
- 78403 replies
-
[quote name='Cimi']W tym momencie szkoleniowiec na placu szkoleniowym powinien Wam pomóc i doradzić. Jeśli to jest dobry szkoleniowiec to będzie dobrze :kciuki:.[/quote] cimi na to liczę..ostatnio jego rady pomogły ( kastracja niewątpliwie też) ale teraz to wyglada duzo gorzej...jak pomysle o wejsciu na plac szkoleniowy...brrrrrr:)
-
[quote name='UTAAP']A czy mozesz mi podac jakies namiary na ta firme - tel, albo strona internetowa???[/quote] telefon do centrali w Krakowie 012 268 20 84 komórka 0502 33 23 43
-
[quote name='Jura']Przede wszystkim trzeba popracować nad samym sobą. Człowiek instynktownie napina smycz i daje sygnał "Zaraz będzie coś strasznego", a pies reaguje adekwatnie do tego ("najlepszą metodą obrony jest agresja"). W dodatku taki "ściągnięty" pies prowokuje inne samym swoim wyglądem (łeb do góry, proste łapy - to inne psy odczytują, jako wyzwanie do walki). Smycz można trzymać krótko, ale powinna być luźna. No trzeba odwracać uwagę (gadką, zabawką, smakołyczkiem) i unikać trudniejszych sytuacji ( np. mijania czołowego i zbyt małego dystansu). I pamiętać o nagrodzie, jak mijanka przejdzie pomyślnie. Wiem, łatwo pisać. rezultatów nie można spodziewać sie z dnia na dzień. BTW Tyle razy przysięgałam sobie, że juz nie będę nigdy ludziom mówiała o tym prostym mechnizmie, a dziś znowu zaczęłam, jak jakaś sucz zareagowała dokładnie według tego "przepisu". No i znowu oberwało się mi od wariatek. (Ciekawe, że jak tłumaczyłam to dzieciom, to uznały to, co mówię za logiczne. Dorośli nie chcą przyznawać się do tego, że coś robią nie tak). No więc teraz przysięgam sobie pisemnie. Miłosz, niestety masz utrudnione zadanie, bo Figo się boi (oby nie panicznie) i odwracanie uwagi może być początkowo całkiem nieskuteczne. [U]Nie daj sobie tylko wmówić, że taką agresję trzeba karać (np. poprzez gwałtowne ściąganie smyczy, kolczatkę).[/U] Spokój i tylko spokój. (Wiem, co piszę , choć sama napewno nigdy nie odniosę stuprocentowego sukcesu, bo moja Fredzia nigdy nie przestanie się bać doga z naszego bloku).[/quote] Jura ja nie zareaguję jak ci opisani przez Ciebie ludzie:) Załuję że mieszkasz tak daleko bo może bym Cie spotkała na spacerze:) robiłam to co opisałaś i do teraz jak widzę innnego psa to smycz jes luźna, gadam do psa a nawet nucę sobie pod nosem, że niby nic sie nie dzieje:) tylko teraz po tym jak mój pies został pogryziony to sie nasiliło i nie wiem co robić...jesli możesz cos jeszcze podpowiedzieć to będziemy wdzięczni wszyscy:) Aga
-
[quote name='madzia i medor']No wiesz, to chyba zależy od płci:roll: albo od upodobań:evil_lol: ale więcej pytań proszę kierować do Ewki, bo jeszcze będzie, że jej pomysł podkradłam:evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja juz chyba nic wiecej nie chce wiedziec:) zdjatka jakies bym obejrzała Ewuniu ale psie:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:p[COLOR=green]wpadłem tu tylko na chwilkę [/COLOR][/B][/I][COLOR=green] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/28/jdnvzdxz2ejv1srr.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/28/jdnvzdxz2ejv1srr.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/64/43dy7t3z444h8p3u.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/64/43dy7t3z444h8p3u.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] na chwilkę ale za to jak szybko:)
- 78403 replies
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]bo Piotrus pracuje, ktos musi utrzymywac rodzine :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ktoś musi pracowac, zeby inni mogli siedziec na DGM :lol: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] a to ja wole siedziec w takim razie:) Piotrus pracuj pracuj :)
-
[quote name='madzia i medor']nie żadne takie, potem tylko majtki z ćwiekami;) ;) :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a z której strony te ćwieczki tak berdziej na zewnątrz czy bardziej do??:evil_lol: ;)
-
ja jeżdżę trans ekspresem ale nie wiem czy oni do Czech jeżdża kurcze...za boksera wówczas ok 8miesiecznego zapłaciłam 10 euro
-
[quote name='evaxon']opatetuje to jak wykonam sama:evil_lol: Agnieszkoprzeprowadzamy rozmowe na temat obrozy z cwiekami :evil_lol:[/quote] ja rozumiem :)zaczyna sie od obroży a potem lateksowe buciki i gorsecik:evil_lol:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a co Wy sie tak czepiacie tej żony co :mad: zazdrosne :eviltong: Macie swoich Piotrusiów :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] ee no zaraz zazdrosne:) po prostu zastanawiamy sie ile ta zona wacików używa ze Piotrusia nie ma i nie ma:):evil_lol:
-
[quote name='evaxon']kakaka :evil_lol: gozejjak pies podleci i ugryzie w poope :evil_lol: musze kupic gatki w ćwieki do kompletu :evil_lol:[/quote] łoj łoj co sie tu wyprawia.....:)
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Witamy w domu, na starych śmiecaich :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a Dealerek niech szybciutko wraca do zdróweczka, całuski od Cioci Dagusi :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] ucmokany i dziekujemy i witamy też:)
-
[quote name='evaxon']biedny Dili :shake: buziaki w fafelki od cioteczki Evy i Tigierki wracaj do zdrowka Dili :razz:[/quote] Dilik śpi moje słonko kochane i chrapie:) delikatnie go cmoknę;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]no pech , czeka Was praca od początku :shake:[/I][/quote] tak, wiem a tak sie cieszyłam...sporo na pewno pomogła kastracja ale tez nasz wspólna ciężka praca...a teraz on wyglada jak Kiler jak zbliza sie pies..obojetnie mały czy duzy szczeniak czy dorosły..do tej pory na małe pieski - chodzi mi o gabaryty - nie zwracał w ogóle uwagi a teraz....przyznaje ze juz sie boję. a jak pomysle o placu szkoleniowym i kilku innych psach naraz ...ło matko słabo mi....
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]napewno go boli , a po zastrzyku p/tężcowym może taki jest .Ozzy np reaguje na zmiany ciśnienia atm. i są dni kiedy śpi i wogóle się nie bawi , spadnie deszcz i Ozzy dostaje głupawki:razz:[/I][/quote] to zupełnie jak ja....:) najgorsze jest to ze teraz Dilski na smyczy rzuca sie na wszystko co ma 4 nogi...zreszta bez smyczy też...uffff...cale moje starania na marne....
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]a mocno go dziabnął tamten psiór:cool3:[/I][/quote] na tyle mocno ze ma na karku ranę która krwawiła, dostał zastrzyk p/tężcowy antybiotyki i maść ale wczoraj miał temperature, dzis jest jakis dziwny...nie umiem tego opisac ale znam go i widze ze zachowuje sie inaczej, nie je , nie bawi, nie usmiecha....
-
jutro mielismy isc na szkolenie....ale cos po tym pogryziemiu mój piesek sie chyba źle czuje..:(
-
moze z okazji takiej okazji (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) cos nam sie dostanie tzn. jakies fotki:)
-
100 stronka i 1000 post:) oby tak dalej:):drink1: :smilecol: :iloveyou: :thumbs: :cool2: :happy1: :n00b: :n00b:
-
nooooo i poszliiiiii:) ale chyba wrócą???:):loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
agbar replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
kochany ucholec:)