Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. heloł kobitki:) dotarlam w koncu i tu:cool3:
  2. [quote name='leemonca']jak na boksia przystało, dealer - pies "guma":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a niebo przepiękne :loveu:[/quote] hej:multi: ciesze sie ze sie podobywa:)
  3. a to kolejny unijny kolega ktory nie chcial sie bawic... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/fd8ec2d907ac67ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/b44aa1532b291de7.jpg[/IMG][/URL]
  4. pyszczkow kilka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/181/da7378f9dff6ce54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/144/3935dd449b1f0a86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/181/9398333d2730df3b.jpg[/IMG][/URL]
  5. Boże blagam zabierz te kobiete z aparatem .... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/181/2b8decc45caf67f6.jpg[/IMG][/URL]
  6. oo a taki jestem wygimnastykowany... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/8b3253c6a7885787.jpg[/IMG][/URL]
  7. potwor pozerajacy ludzkie dlonie.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/190/edfce3b13f235175.jpg[/IMG][/URL] i czychajacy na jezyk ludzki.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/181/5f19322f6d610ac9.jpg[/IMG][/URL]
  8. halo ludzie:multi: a my sobie latamy tu i tam...odwiedzamy rodzinke i znajomych...
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/dc74d66755123966.jpg[/IMG][/URL]
  10. agbar

    Gliwice :)

    halo :) uprzejmie informuje iz jestesmz w Katowicach:) jesli jest ktos chetny na kolejne spotkanie z Dilerem kilerem to bedzie mi milo:evil_lol:
  11. no wlasnie czyzby kurier z kabelkiem zaginal w akcji.....
  12. dzien dobry z Katowic:) dopiero teraz znalazlam czas zeby usiasc do kompa:)
  13. [quote name='evaxon']ale ty marudzisz:evil_lol: swietne foty to pojecie wzgledne i twoje sa swietne:multi:[/quote] oooo i druga Ewunia:loveu: ktos sie tu podlizuje:evil_lol: hihihi:)
  14. [quote name='Vectra']Cześć Dealery :multi::multi::multi: kope lat :oops:[/quote] oooooo Ewunia raczyla nas nawiedzic:multi: jakze sie ciesze:loveu:
  15. wieczorem jedziemyyyy huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaa....:multi:
  16. [quote name='evaxon']świetne foty ci wychodza:multi: :loveu: dziendoberek:D[/quote] bryyy:) dzieki za komplementa ale daleko mi jeszcze do swietnych fot..:) [quote name='leemonca']Dealer z kopiowanymi uszkami :shake:, :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] prawda ze lepszy taki klapouch niz kopiowany?:) [quote name='madzia i medor']Witamy:p :p :p Ale co tak mało zdjęć:mad:[/quote] witamy..jak malo??? zaostrzam apetyta:) [quote name='PIKA']Cześc kochani :multi: Zadko bywasz :shake: a do tego malo zdjęc dajesz :shake: :evil_lol:[/quote] ale bywam hihi ... [quote name='Bodziulka']haha Ja Latam :lol: :evil_lol: :lol:[/quote] czesto mu sie zdarza latac:diabloti:
  17. witam :) jakos malo zdjec dorastajacej pannicy:)
  18. chcialam sie przywitac....ale nikogo ni ma.....
  19. Maga gratulejszyn:) a co tu tak cicho dzis?:)
  20. witam cieplutko:) moje kochane stworzenie tez porywa szmatki i reczniki.....i probuje zakopywac w ogrodku:cool3:
  21. aleeee fajne zdjatka:) no i dzien dobry oczywiscie:)
  22. witam Szpilkowa rodzinke:) cos tu mi powidlami zapachlo:evil_lol: mniam mniam
  23. halo Ewunia:loveu: co tam ciekawego, nowego i w ogole?:)
  24. normalnie sie juz prawie zgorszylam hahahaha:evil_lol: dzien dobry:)
  25. halo dzien dobly:) alez fotkow mi sie nazbieralo:) co slychac ciekawego?
×
×
  • Create New...