[quote name='evaxon']świetne foty ci wychodza:multi: :loveu:
dziendoberek:D[/quote]
bryyy:) dzieki za komplementa ale daleko mi jeszcze do swietnych fot..:)
[quote name='leemonca']Dealer z kopiowanymi uszkami :shake:, :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
prawda ze lepszy taki klapouch niz kopiowany?:)
[quote name='madzia i medor']Witamy:p :p :p
Ale co tak mało zdjęć:mad:[/quote]
witamy..jak malo??? zaostrzam apetyta:)
[quote name='PIKA']Cześc kochani :multi:
Zadko bywasz :shake: a do tego malo zdjęc dajesz :shake: :evil_lol:[/quote]
ale bywam hihi ...
[quote name='Bodziulka']haha Ja Latam :lol: :evil_lol: :lol:[/quote]
czesto mu sie zdarza latac:diabloti: