Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='PIKA']Magda będziesz miala dwa DODATKOWE koty? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] no faktycznie tyle kotow.....jeden kot na punkcie psa plus dwa koty na punkcie kota....:cool3:
  2. mały piesek na duuużyyym fotelu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/d12c2a5fc025f4ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/edb705afd429cff9.jpg[/IMG][/URL]
  3. zmeczone psie oko:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/c3783da50ff44129.jpg[/IMG][/URL]
  4. Dilutkowy nosek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/0dcc64a928c4e62b.jpg[/IMG][/URL]
  5. Czesc Paula:) ja juz sobie latam tak miedzy kompem a kuchnia....ale co tam robota nie zajac:)
  6. I Dilutek faflutek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/77cf4d136722d00e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/b07fa47a190eda60.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='HankaRupczewska']Ło matko !!!! Ale ABSOLUTNIE rewelacyjny kurs zaproponowałąś u Ali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hihi masz moze chetnych?:evil_lol: to zorganizujemy warsztaciki hihi:diabloti:
  8. i Micia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/4b31533e12c96fe1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/ea385cf3ed424b7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/56a949470ff74538.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/d4e59e7865fceab6.jpg[/IMG][/URL]
  9. to mój kotecek...Mafia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/9d6a5074043757b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/8424d86c91638a55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/ae6f38c3762081f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/d27c27a129e5177d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/d040c5f8c9074344.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/0999b24a6bae90cd.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='HankaRupczewska']O rany !!!! Dealer ! Ale sprowokowałam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Już sprzedałam POŁOWIE Krakowa :lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: meskiej połowie???:diabloti:
  11. ochhhhhhh ile fotek:):loveu:
  12. [quote name='HankaRupczewska'] A ja właśnie natknęłam się na staropolskie przysłowia. Jedno bardzo mi się podobało : Kawalerowi wszędzie źle - żonatemu - tylko w domu ... :lol: :lol: :lol: Ale - ALICJO - mam nadzieję, że to dotyczy wyłącznie innych mężczyzn. NIGDY Pana Rydzewskiego :cool3:[/quote] tak juz jesli chodzi o kawalerow i żonatych to niektorym by sie moze przydały takie warsztaty Warsztaty tylko dla mężczyzn ;-)) [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]WSTĘP WOLNY[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][B][B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=red][FONT=Arial]Uwaga:[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B][B][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=red][FONT=Arial][B] [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][B][B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=red][FONT=Arial]ze względu na trudny i zaawansowany charakter, każde ze spotkań musi być ograniczone do maksimum 8 uczestników. [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B][B][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=red][FONT=Arial][B] [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][B][B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=red][FONT=Arial]Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujšce zagadnienia:[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B][B][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=red][FONT=Arial][B] [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]DZIEŃ PIERWSZY[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]1. JAK WYKONAĆ KOSTKI DO LODU - Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacja.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? - Dyskusja.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ - Ćwiczenia praktyczne z pomoca zdjęć i wykresów.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]4. NACZYNIA I SZTUĆCE; CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE KIERUJAC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? - Debata panelowa z udziałem ekspertów.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]5. PILOT DO TELEWIZORA - Utrata pilota - linia pomocy i grupy wsparcia.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY - Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania "kur...a mać" !!!.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓZNIENIA - Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]DZIEŃ DRUGI[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]1. PUSTE KARTONY I BUTELKI; LODÓWKA CZY KOSZ? - Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]2. ZDROWIE; PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROZNE DLA ZDROWIA - Prezentacja PowerPoint.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]3. PRAWDZIWI MĘŻCZYZNI PYTAJA O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIA- Wspomnienia tych, którzy przeżyli.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI? - Gra na symulatorze.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]5. DOROSŁE ŻYCIE; PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJA MATKA A TWOJA PARTNERKA - Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH - Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]7. TECHNIKI PRZEŻYCIA; JAK ŻYĆ BĘDAC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE - Dostępni indywidualni psychoterapeuci.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT]
  13. dzien dobry :) a ja sie relaksuje z kawka i ten tego hmmm z papierochem bo zaraz wpadnie mamusia i sie zacznie szalenstwo.....mamusia to wiecie :evil_lol: mamusia .....kolegi małżowinka:diabloti:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:pDzień doberek ..pędzę na ostatnie zakupki;)[/I][/B][/quote] Witojcie:) ja juz zrobiłam..... ale znajac mnie to jeszcze ze dwa razy polece:):cool3:
  15. [quote name='dealer']witajcie:) a u mnie juz tak pachnie ...mmmmmm pierniczkiem, serniczkiem.... bym wam pozyczyła świąt radosnych i szczesliwych ale wiecie...:evil_lol: nie moge...:diabloti: [SIZE=1][COLOR=olive]Może pani Mod nie zauwazy ze jednak przemyciłam zyczenia hihihi...[/COLOR][/SIZE][/quote] ha :loveu: Alunia napisałam u ciebie mojego 1700 posta:)
  16. witajcie:) a u mnie juz tak pachnie ...mmmmmm pierniczkiem, serniczkiem.... bym wam pozyczyła świąt radosnych i szczesliwych ale wiecie...:evil_lol: nie moge...:diabloti: [SIZE=1][COLOR=olive]Może pani Mod nie zauwazy ze jednak przemyciłam zyczenia hihihi...[/COLOR][/SIZE]
  17. [quote name='leemonca']ha..., bo wszędzie dobrze, ale najlepiej w domu :lol: dzieńdoberek :multi:[/quote] hej hej leemonca:multi: witamy na pokładzie:)
  18. a Leon juz wie ze mu sie rodzinka powiekszy...?:cool3:
  19. [quote name='Vectra']Witajcie w naszym ślicznym kraju kochani :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Ewunia:loveu: jak ja sie ciesze ze tu jestem.......:multi:
  20. Maga masz wielkie serducho.....:loveu: śliczne kociki...
  21. [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/301/91f8f74cb1eb74de.jpg[/IMG][/URL][/quote] WOW!!:loveu: dziekujemy bardzo:)
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:witaj .......[/I][/B][/quote] cześć Aluniu:loveu:
  23. [quote name='evaxon']hahaha jaka mina <lol2> czesc:multi:[/quote] uścislij :) mina TZ-ta czy Dilowatego?:):evil_lol:
  24. [quote name='DORRAG']Ale super samochód:crazyeye:[/quote] nooooooooooo:loveu:
×
×
  • Create New...