-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/3ff3e3d5d6e1deff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/220b55a103c2dd75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/ca4d36670127418c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/f370248a3b831e50.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/b7ba9218913277d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/65ca85137a85f1c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/010b89d0f2d4bb01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/9eaa628384a62df2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/0c438fb99db304a0.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]no to tak ,Leon byl ,potem Leon poszedl do domu i przyszla Kira[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/80abb67fe7d8a1fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/65f419e14597acbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/8de2688538ea100b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/ddb0f106140b2466.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/fe418993b12e3e2e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='majoka']Bez przesady, żeby jakis Leon gwałcił mojego Dilusia!!!!:angryy: Dilus ma byc nieruszony, kiedy do mnie trafi. [IMG]http://images21.fotosik.pl/120/603f2407e71e5788.jpg[/IMG] [/quote] [B]po minie Dilucha widac ze mysli to samo co ty:)[/B]
-
[B]melduje poslusznie ze obejrzalam te starocie:diabloti: [/B]
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]pokaz nam pokaz:loveu: [/B] -
[B]tak Leon ma zawsze fajne pomysly i dlatego tak rzadko go spotykamy, dzis to pierwszy raz od kilku miesiecy, a pomysly to ma takie zeby np. zagryzc kazde napotkane zwierzatko albo zwiac swemu panu w sina dal albo skoczyc napotkanemu czlowiekowi na plecy....:razz: taki ci on pomyslowy ten Leon:)[/B]
-
[B]dzien dobry....eeeee mam charta w galery jak ktos lubi:) [/B] [B]polansowalam sie hihi[/B]
- 78403 replies
-
[B]Dealer i jego kolega Leon:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/faa6c47cd418b3bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/70733f141f44ce5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/257e62f1f4f1d59e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/e21360843b2a451b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/1c62c77d857c9e27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/a4b2016f55a2bc5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/a14a235a672406ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/c6ecb14f5a5042d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/603f2407e71e5788.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]fotek kilka[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/dfdb90122eefc086.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/39708492b68310b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/e195c0eb5762d0de.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AgusiaTerierka']To taki z niego agent:evil_lol: ...[/quote] [B]taaa straszny agent, dowcipnis taki nawet:)[/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:heloł Dilskie[/B][/I] [I][B]zapędziłam się tu do waszego blożka;)[/B][/I] [/quote] [B]helal:) a gdzie zes ty znalazla nasz blozek?:crazyeye: toc mi groszkowa nie przychodzi i nie podnosi:)[/B]
-
[quote name='evaxon']:grin: nie wezmiesz nas na litosc:lol: :evil_lol: zdjecia dawaj:mad: :evil_lol:[/quote] [B]zdjecia mam ale nie dam bo mi sie chce...a tak w ogole to mi aparat odmawia wspolpracy[/B]....:-(
-
[quote name='Imbir1']eeee, chyba nie do końca taki zapomniany, widzę, ze sporo się dzieje:lol: my będziemy zaglądć:lol:[/quote] :multi::multi: [B]zagladajcie:)[/B]
-
[quote name='Vectra']cześć Dilery :)[/quote] [B]czesc rozgadana Vectro:)[/B]
-
[B]kupilam kaczke i przyozdobie sobie nie zaladeczek dzis wieczorem[/B]:eviltong:
- 78403 replies
-
[B]no wstawilas i jestem:)[/B]
-
[B]hej:) ja z rewizyta:) pamietam ze sledzilam watek Imbira ale nie wiedzialam ze jest jakis dalszy ciag czyli ta galeria:) wiem ze juz sporo czasu minelo ale chce ci powiedziec ze jestes wielka:loveu: a Imbir jest wspanialym psem:) sporo trwalo ale przejrzalam duza czesc fotek , przyznaje ze pewnie nie wszystko :) ale juz nie bede zaniedbywac:)[/B]
-
[quote name='Imbir1']Dzień dobry:multi: ja w ogóle nie wiem jak to się stało, ale jesteśmy tu po raz pierwszy:oops::oops::oops::oops: no to mam teraz do nadrobienia sporo:cool3:[/quote] [B]hura:multi: cieszym sie ze was widzim u nas:multi: [/B] [B]zapraszamy goraco do naszego zapomnianego przez swiat blogaska:)[/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]strasznie gadatliwe osobniki cie tu nawiedzaja Bonita:)wpadaja jak po ogien i fruuu:)[/B] -
[quote name='evaxon']heloł Dilery :diabloti:[/quote] [B]no i co dalej?? helol helol i pooooszol:)[/B]
-
[quote name='bonita'][B]Tak mnie cieplutko zapraszasz że jeszcze wlazłam przed wyjsciem:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/quote] [B]nic a nic ci ludziska nie pojmuja:razz:[/B] :diabloti:
-
[quote name='bonita'][B]Dobry :)[/B] [B]Byłam tu u Was, wieczorem przyjdę jeszcze :)[/B][/quote] [B]a przyjdz jak musisz:diabloti: wyganiac cie nie bede:diabloti: a moze jakie fotki zapodam....:razz: [/B]
-
[quote name='goldenka245']:grin::grin::grin::grin::grin::grin: Pomóc Ci?:chainsaw: :evil_lol:[/quote] [B]wiesz co jak zobaczylam to narzedzie do pomocy to ci chyba jednak podziekuje:eviltong: [/B]
-
[quote name='goldenka245']Hello ;* Przylazłam znów ze SSSzkoły ;) Był sprawdzian z przyry a babe z religi dało sie ubłagac żeby kartkówy nie robiła :D Na wf były jaja, no ale nie po o to tu przyszłam :D Przyszłam Was odwiedzić ;-) Kiedy skopiujecie drugie ucho?:evil_lol:[/quote] [B]helol:) [/B] [B]jak obczaje jak mu je wsadzic do kserokopiarki:diabloti: [/B]