Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='malawaszka']nic a nic nie nadrabiam - wpadłam ino na kjakejsa - może to mi humor poprawi :loveu:[/quote] iiii tam z tym nadrabianiem..pol stronki zaledwie:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]spakowałam się juz:loveu::loveu::loveu: ...ino okna chłopakom pomyję co by wiedzieli jak świat wygląda;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] moja ty dobra:loveu: [quote name='AlKil']Kobiety, czy Wy nie macie litości...:placz: tyle nagadać, ja nie mam czasu!!!!:diabloti:[/quote] ja nie gadalm nic....to ONE:diabloti:
  2. skladowa muska sie melduje:loveu:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'];)[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]mogę i inne specjalności:p[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] przyjedz juz:loveu: posciel ci juz w baranki ubralam i miejsce w lazience na reczniczek i co tam przywieziesz:diabloti:
  4. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:evil_lol:aaa no to oki[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] zapewniam tez wyzywienie i napojenie:) tylko czasem mi rogaliczki zrobisz....:loveu:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:trwaj chwilo ....jesteś piękna:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] carpe diem!!!:loveu:
  6. [quote name='Kate I Luka']Cześć Kjakejsikowa :)[/quote] czesc Podrozniczko:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tylko co na to Bartek:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] jak co??? placic ma i niech milczy:diabloti:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:taaa głowa do góry i se nosa pozadzieram o sufita:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]qr.... a może być jeszcze gorzej ....o masakra....aleś mnie pocieszyła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a pewnie ze moze byc gorzej......wiec zyj chwila:loveu: :loveu:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]jak robisz kaff to zrób i dla mnie:razz:...a i zacznij dla mnie szukać roboty ....bo jak mi sie uda wywalczyć ten urlop:diabloti:to nie wiem czy bede miała gdzie wrócić do pracy:angryy:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] zatrudnie cie jako dame do towarzystwa dla mnie:loveu:
  9. jak mawial wojak Szwejk ...nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc jeszcze gorzej...:diabloti:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:zameldowuwam się u Ciebie;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] niezmiernie sie ciesze:loveu:
  11. [quote name='madzia i medor']Czee goopolku:loveu: Przyszłom na chwilę do ciem:loveu: Cieszysz się:diabloti:[/quote] bardzo sie ciesze.....strasznie.....umieram z radosci:loveu: :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]biore..:multi::multi:. a do pracy ?? tysiąc ile??? [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kawke przywioze ze sobą bo po tej niemieckiej zmarszczki mi sie prostują.. FE![/COLOR][/FONT][/B][/quote] zaprawde powiadam ci kawe mam dobra....:diabloti:
  12. dzien dobry .....witam sie cieplutko:loveu:
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]laska... to było miliony godzin temu...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie kochasz mnie już.. ??? pogadałaś do mie 3 minetki i masz mnie dość???[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ej.. Dilerka.. nie masz mieszkania do wynajęcia gdzieś w sąsiedztwie?? szukamy- do pracy bedziemy dojeżdżać do jastrzębia :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kocham cie ciagle i nieustajaco.....:loveu: :loveu: :loveu: mieszkanie mam ....w centrum bez miejsca parkingowego do mnie na kawkie bys miala do mnie blisko jakies 10 km:diabloti:
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaaaa... to temu cie nie ma u mnie :mad: maupo[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale bylam u cia w telefonu:loveu:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i jeszcze dodaj że wchodzisz Vectrze w ... posladki....:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wchodze jej tylko w ...gie:diabloti:
  16. [quote name='Vectra']:loveu: :loveu: Ty jedyna to dostrzegasz i doceniasz :loveu: :loveu:[/quote] bo ja jedna cie kofam i rozumiem:loveu: :loveu:
  17. [quote name='Vectra']to idę się przytulić do mufy :loveu: tam jest 380V :diabloti: też może stanę się miła i uprzejma :loveu: :diabloti:[/quote] alez ty zawsze jestes mila i mila i uprzejma tez jestes....:loveu: :loveu:
  18. [quote name='Vectra']:hmmmm: a coś ty KKKurde taka miła :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: prądem oberwałaś czy co :diabloti:[/quote] jakby ci to powiedziec....:razz: nawet pare razy:diabloti: :diabloti:
  19. [quote name='evaxon']:loveu: KCM[SIZE=1][COLOR=lightblue]ałpo[/COLOR][/SIZE]:loveu:[/quote] tjaaaaa i ciebie tez .....:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to ja poprosze z gruntem, bez tego białego ale z cukrem 1 łyżeczka [/B][/COLOR][/FONT][/quote] of kors moja najmilsza:loveu:
  20. [quote name='evaxon']buuuahahahhahhahahahhahahaa[/quote] nie buhaj mi tu buhaju:diabloti:
  21. [quote name='evaxon']Ewo powinno byc tak : Dilerowa [B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=#0000ff]PUK![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=red][B][FONT=Arial Black][SIZE=6]PUK![/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=7][COLOR=magenta][B]PUK[/B][SIZE=2]nij sie w łeb :grin:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] ja nie wiem czy ja cie zaraz nie pukne.....:mad: :diabloti: [quote name='Vectra']no to wszedłam właśnie [SIZE=7][COLOR=magenta][B]:diabloti: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=magenta][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=7][COLOR=magenta]kawy !!!! [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=7][COLOR=magenta][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] sie rozsiadnie kawa juz jest..z mlekiem i bez cukiera jak zwykle?:loveu:
  22. [quote name='evaxon']popoludniu wita bo z rana wszystkie śpita:evil_lol:[/quote] ze niby kto spi???? ja od bladego switu na nogach...:lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]wróciłam.:diabloti: [/B] [B]cieszysz sie???[/B] [B]nie ukrywam ze nie nadrobiłam.......no takie zycie...:diabloti:[/B][/quote] nie wiem czy sie ciesze...pomysle nad tym jeszcze:diabloti: [quote name='Vectra'][COLOR=blue][B][FONT=Arial Black][SIZE=5]PUK![/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=red][B][FONT=Arial Black][SIZE=6]PUK![/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=7][COLOR=magenta][B]PUK !:diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] wchodzi...otwarte:diabloti:
  23. cze Luskowa:loveu:
×
×
  • Create New...