-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[URL]http://img440.imageshack.us/img440/7712/tnobraz008od6.jpg[/URL] oblizuje sie ...chyba juz kogos nadgryzl:evil_lol:
-
musze sie powtorzyc...on jest pieknyyyyyyyyyyyy:loveu::loveu:
-
:evil_lol::evil_lol: Huczne wiejskie wesele zakończyło się bijatyką wszystkich ze wszystkimi. Zdemolowano salę, kilkanaście osób wylądowało w szpitalu, a kilku najaktywniejszych uczestników stanęło przed sadem. Jako pierwszy zeznawał świadek pana młodego: - Wysoki Sądzie, tańczę sobie z panną młoda jedną piosenkę, potem drugą, potem trzecią... aż tu nagle pan młody przeskakuje przez stół i kopie pannę młodą miedzy nogi. - Uff, to musiało boleć... - westchnął sędzia. - Boleć?! Trzy palce mi złamał!
-
[quote name='apple']No pies! Fajny pies! [URL]http://images32.fotosik.pl/81/bfa4db69e4eb797d.jpg[/URL] :loveu:[/quote] no fajny:loveu: jaka pani taki pies:loveu::loveu:
-
[quote name='apple']Krosia podałam w naleśniku a karp będzie w galarecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] mniam..nalesniczki..mniam....:loveu:
-
[quote name='Medorowa']Niemożliwe:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Na prawdę:crazyeye:[/quote] ty masz jakies zwidy....widzialas tu kiedys psa w tej galeryji:crazyeye::diabloti:
-
[URL]http://img179.imageshack.us/img179/7646/tnobraz012bk9.jpg[/URL] a gdzie reszta psa:crazyeye:odrabalas mu glowe i wsadzilas pod kolderke:crazyeye: ty karpia mialas zatluc a nie Krosia:placz:
-
[quote name='apple']To ja nie wiedziałam że ty taka kucharka jesteś! To ja do cię przyjade co by w domu nie [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_prepare_fish.gif[/IMG]. Bić karpia :-( Tak tak tak i to mówi ta co najmniej gada :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] powiedzialam zem kucharka...nie morderca niewinnych karpii:cool1: tak..oto ja najwiekszy milczek wsrod milczkow..i mam na to swiadkow:cool1::diabloti:
-
pies.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/81/bfa4db69e4eb797d.jpg[/IMG][/URL] pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/81/8077f65ed8a43257.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple']Eeeee tam! Ubierz się ciepło i przyjeżdżaj na świetą. W tym twoim Ober coś tam nie ma takiego dobrego papu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] jak to nie ma:crazyeye:ty nawet nie wiesz jak ja dobrze gotuje:loveu::loveu::loveu: czasem tylko jajka spale to ONE sa winne, te GADULY z dogo:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Vectra']widać , że masz braki z fizyki , idź no poczytaj coś ciekawego :diabloti: może cię nawet skopiują[/quote] niech mnie moze jeszcze sklonuja cooooo???:diabloti: nie ma juz nic ciekawego.....nawet watek o tlustych psach mi zamkneli...:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:...padło mi GG .....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przyjedziesz w kwietniu malować jajka :razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] komu?:grins: mi tez padlo...mowilam zaloz sobie TLENA:razz:
-
[quote name='Vectra']Zatuczony ten Twój pies jakiś :diabloti:[/quote] okropnie...tluszcz mu z fafli normalnie kapie nawet:diabloti: od dzis dieta cud...niech je co chce i ile chce....to bedzie cud jak schudnie:diabloti:
-
[quote name='apple']Co racja to racja:lol:[/quote] :razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:Nie bojaj zimy ....ona jest taka nooooo....zimna ...ale da się z tym zyć [/B][/COLOR][/FONT]:cool1:...ale [FONT=Arial][COLOR=red][B]słyszałam ze ma się ponoć skończyć ........w marcu :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bedem w kwietniu:grins: [quote name='apple'][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/lol.gif[/IMG][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='zaba14']hej!! :) [URL]http://images23.fotosik.pl/127/0b8ef280f86dd9e0.jpg[/URL] fajna sarna :grins::grins::grins:[/quote] witaj zabko w mych skromnych prograch:multi: przyszlas zobaczyc moja chude szkape?:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple']A co musisz kogoś wylać????[/quote] nie na razie nie...ale trza byc przygotowanym:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: przyjszłam tutaj na obiecane fotaski :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dlaczemu u Was jesień :razz:a nam zima dopieka :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]fajna fota piesa od doopy strony sexownego kikutka i wierzgających kopytków:p [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images23.fotosik.pl/127/0b8ef280f86dd9e0.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ty mnie juz tak ta zima nie strasz:placz::placz:
-
:diabloti: - Koleżanka pije? - Nie - Dlaczego? - Mam problemy z nogami - Uginają się? - Nie, rozkładają... Przychodzi pacjent do doktora: - Panie doktorze czy można wyleczyć owsiki??? - A co? Kaszlą??? [COLOR=black]- Puk, puk! - Kto tam? - Ja do Jarka. - A ja kombajn...[/COLOR] [COLOR=black] Komisja wojskowa: > - Zawód ojca? > - Ojciec nie żyje... > - Ale kim był?! > - Gruźlikiem... > - Ale co robił?!! > - Kaszlał... > - Ale z czego żył?!!! Z tego się przecież nie żyje! > - Przecież mowie, ze nie żyje...[/COLOR] [COLOR=black]Kierowca zatłoczonego autobusu ostro nim manewruje. Pasażerowie *przewracają się, wala głowami w szyby itp. > Jeden z pasażerów: > - Panie, k***a, świnie pan wieziesz, czy co?! > Na to kierowca: > - A co? Ktoś się w ryj uderzył? > [/COLOR] Podczas wielkich mrozów, Bieszczadzkie wilki, polują na owce wyłącznie dla ich wełny Stewardessa dostała polecenia od kapitana, by w sposób dyplomatyczny i delikatny poinformowała pasażerów o tym, że samolot ma awarię i za kilka chwil się rozbije. Stewardesa wychodzi do pasażerów i pyta: - Czy wszyscy maja paszporty? - Pasażerowie z entuzjazmem odpowiadają: - Taaak!!! - W takim razie niech wszyscy je podniosą i zamachają do mnie - Pasażerowie podnoszą paszporty w gore i radośnie machają. - A teraz wszyscy rolujemy paszporty nad głowa, rolujemy....ciaśniutko, ciaśniutko ...- Pasażerowie entuzjastycznie zwijają dokumenty, ciaśniutko... - A teraz niech wszyscy wsadza sobie je głęboko w dupę, żeby zwłoki dało się łatwo rozpoznać... i tym optymistycznym akcentem koncze:diabloti:
-
[quote name='Vectra']buhahahaahhahahah dobre , pomysł mnie sie podoba :diabloti:[/quote] masz kogos do zwolnienia:razz: [quote name='apple']Ale pupka.......................................... zgrabniutka :evil_lol::eviltong: [URL]http://images23.fotosik.pl/127/0b8ef280f86dd9e0.jpg[/URL][/quote] nooooooooo.....:loveu::loveu:
-
cd. wczorajszych fotek spacerkowych:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/128/c0581e9f986a5335.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/81/d0c3adb026e2698f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/263a20ecfb936134.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/127/c5a00b3fb8a83e2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/127/0b8ef280f86dd9e0.jpg[/IMG][/URL]
-
:razz: Jak w najgrzeczniejszy sposob dac do zrozumienia pracownikowi, ze własnie zostal wylany? - Panie Kowalski, naprawde nie wiemy, jak poradzilibysmy sobie bez pana, ale od przyszłego poniedzialku będziemy probowac:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] witamy , śliczną tricolorke bullinkę :loveu: :loveu: :loveu: oraj jej pańcie :cool3: :cool3: :diabloti:[/quote] :crazyeye::crazyeye: dlaczego bullinka ma orac pancie:crazyeye: -
[quote name='Vectra']Barowej to kupie kije samobije :diabloti:[/quote] a ja to kupie ci psa ktory w pedzie zawraca nawet o 360 stopni:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']kuku:loveu::loveu:[/quote] czesc kukulecko:loveu::loveu:
-
[URL]http://images27.fotosik.pl/127/97a1969c2691992f.jpg[/URL] buhahahha czy ona myslala ze pod tym lodem sa rybki?:evil_lol:
-
[quote name='evaxon'][CENTER]:grins::grins::grins::grins:[/CENTER] [/quote] a o co konkretnie ci chodzi:hmmmm:
-
[quote name='Vectra']jachtem po śniegu :hmmmm:[/quote] gupecku:loveu:jachtem po Karaibach:loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies