-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Tablety przemycone:diabloti:w koncu dal sie skusic ,napchalam mu morde zelkami Haribo i dolozylam tablete hihi...zezarl:multi: Teraz jeszcze ganiam za nim z torebka herbaty i kroplami do oczu,bo mu tak ropieja ze szejkiem zostane chyba niebawem:roll: a tak wyglada zarobaczony i zaropialy pies:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/228/26903bc49bbf7767.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/283/c47b1f16c8334c88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/227/4527fb4adfa09fa0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/228/bfe7dbaeea66685a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/227/ce6fc72624326efd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeee zainstalowana bede miała do ciebie pytanio-prośbę skrobne potem na gg ok?[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tera dawaj pyska małomówna[/COLOR][/FONT][/B][/quote] skrobaj....nie obiecam ze bede bo planuje dzis wypada zrobic zakupowego,jadziemy z kolezanka wiec szybko chyba nie wroce:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Zoba co znalazłam [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://polskalokalna.pl/galerie/lubelskie/psie-pieknosci/zdjecie/duze,756545,1,435[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]lece do MP [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] aaaaa winniczki tez posiadambede zbierac:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]aaaaaaaaaaa[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ty to pomrowce masz??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]fujskie sa i wstrętne i takie wogóle[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zadeptane[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj Ago[/COLOR][/B][/quote] witaj Beo wlasnie dlatego tak rozpaczam,ze mam pomrowce...te inne takie ladne w muszelkach kolorowych to mi tak bardzo nie przeszkadzaja i nie sa takie wstretne przede wszystkim:cool1: Chcialam tylko powiedziec,ze jak sie pierdzieli to po calosci.....:shake: Dili zlapal robale:shake: Przyslali nam zla czesc do auta,zeby tylko zla....zamiast do mercedesa przyslali do opla...w sumie zadna roznica,i to i to niemieckie:diabloti:tyle tylko ,ze nasz wyjazd niepezbiecznie oddala sie od nas:shake: i do tego bedziemy miec kontrole z Finanzamtu czyli mowiac po naszemu z Urzedu Skarbowego-to akurat mnie jakos malo wzrusza bo mamy ksiegowa i to ona sie bedzie produkowac:evil_lol: Dilika musze tabletami faszerowac a on skubany czuje co sie swieci i nawet pasztetowka nie pomaga.....wcislam do ryjoka na sile to sie zzygal, schowalam do miecha to tak mielil,tak mielil az tablete wyplul a mieso zjadl:roll:dobrze ze dostalam ich wiecej....chyba wet wyczul co sie bedzie dzialo:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no so oki wywraca na wierzch białkima :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bo mnie od amenta tak wywracujom:roll:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]albowiem muchi mońdre som :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER]:knajpa::popcorn::chlup::popcorn::knajpa:[/CENTER] [/quote] ament:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm:eeeee koope to ma siem zawsze[/B][/COLOR][/FONT] :grins: [CENTER]:knajpa::knajpa::bigcool::knajpa::knajpa:[/CENTER] [/quote] w koopie bowiem sila:diabloti:jak mowia muchi:evil_lol:
-
Widzialam korniczka:loveu:
-
Dobrze,ze mnie tu nie bylo..bo bym musiala duzo gadac:grins: a ja malomowna jestem:roll:
-
moze ma tylko koope..bez czasu:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Podziwiam- ja postanowiłam się wstydzić w domu....po co tak publicznie[/COLOR][/FONT][/B][/quote] po czasie tez zalowalam:roll:ale musze szczerze przyznac ze nasi unijni przyjaciele zachowali sie na poziomie..klaskali zgromadzonym w knajpie Polakom( my nie bylismy gorsi i tez im z bolem serca gratulowalismy:razz:) a potem wspolnie spiewalismy..nawet im wychodzilo:''Poooooolskaaaaa bialo czerwoniiiiii'':evil_lol::evil_lol: [quote name='Selket']Ja oszczędziłam sobie wstydu i próbowałam odpalić net....... [/quote] Nastepne mecze obejrze w zacoszu domowym:roll: [quote name='evaxon']iść ciągle iść w strone słońńńńcaaaaaa[/quote] iiiideeeee przecaaaa:diabloti: Info dla Alicji: instaluje sie od nowa:cool1:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]popieram:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]wczoraj siedziała, klełam i płakac mi sie chciało ze wstydu:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :placz:ja tez...wylam jak wilk i malo brakowalo a bym rzucila kuflem w telewizor:roll:i to w knajpie...:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nooo to już konkret i zadawala mnie wielce ta odpowiedź :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]u mnie powinno już być wsio oki ;)[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]nic nie dostałam :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]byłam na balkoniku prańko zawiesić :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] cieszem siem zes wielce zadowolniona a jeszcze bardziej sie ciesze ,ze mi przypomnialas ze musze pranie powiesic:evil_lol:
-
Alu ,widze ze do mnie piszesz...zrobilam ci tak::eviltong:......nie wiem czy to dostalas:shake:...wieczorem sie pobawie tym gadu, bo teraz mi sie nie chce...:p...
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]do mnie nie pisałaś :roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]konkretnie mam jeszcze SKYPA :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ja nie mam skypa:grins: wyrzucilam:cool1: konkretnie jesli pojedziemy to ok. 24-go,na jakis tydzien:loveu::multi:
-
jaki piekny Chlorek:loveu: jaka piekna Sonia:loveu: jakie piekne tatuaze:loveu: jakie piekne foty:loveu: jaka piekna dzis pogoda:loveu:
-
[quote name='lolka75']Alunia...mam juz spraj co zabija i pchly i ich larwy w mieszkaniu......ale napisali zeby po wypryskaniu mieszkania wietrzyc przynajmniej 10 godzin:roll:. Czyli spac musze isc do sasiadki;)[/quote] mozesz do mnie przyjechac spac:grins: tylko bez pchel:mad::evil_lol:
-
konkretnie mowie dzien dobry:evil_lol::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Selket']Może sobie mówić, że to zaszczyt, że masz takie zajebiaszcze ślimaki :evil_lol: Ja też kcem być :obrazic:[/quote] no to badz:grins: zajebiaszcze to one som faktycznie...szczegolnie ich apetyt:diabloti: [quote name='lolka75']czesc Agniesiu:loveu: musze Ci powiedziec ze mam taki srodek na slimole ktory nie szkodzi innym......ale slimolom tez nie szkodzi i ja wpierdzielaly moje sloneczniki tak wpierdzielaja:placz:[/quote] o pomrowach wiem juz prawie wszystko...pol nocy czytalam dzis ide wieczorem na polowanie:evil_lol:kibelek z woda ,rekawice grube i bedem je lapac...sie utopiom a ja je wyleje do rzeczki..niech plyna w swiat:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:pja poproszę o konkrety na GG [/B][/COLOR][/FONT][/quote] konkretnie to mi gadu sie spsulo....ja pisam do ludzi a oni nie widza ze ja pisam....musze se chyba od i na nowo za-instalowac....:cool1:
-
[quote name='Selket']Ale one też muszą zyć :razz:[/quote] ale dlaczemu w moim ogrodku:placz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:zamarynuj ślimaczki :p[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B][SIZE=1]bedziesz :razz::razz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/quote] na 99 % tak...:razz::razz:
-
[quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]jak ja się cieszkam że NIE OGLADAM meczów :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a pan C. idzie sobie na operację kolana :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] teraz to nie wiem czy zalowac ciebie czy pana C.:roll::evil_lol: [quote name='Selket']Cześć :loveu: Kofaj śłimaczki, a nie je solą sypiesz :mad:[/quote] ja bym je kofala a czemu nie...ale jakby mi moich roslinkow nie zjadaly:mad:
-
Czy ogladaliscie wczoraj ten tfu,mecz?..Ciezko mi to nawet nazwac meczem...Ja sie grzecznie pytam czy ci panowie ,ktorzy tam sobie tak biegali od niechcenia po boisku wiedza po co oni tam byli?Rownie grzecznie sie pytam za co bierze pieniadze ten Leo,trener tfu!...Jedno co im rewelacyjnie wychodzilo to faulowanie:cool1:Zadam odpowiedzi na pytanie kto komu i ile zaplacil zeby Polacy przegrali? Bo nie uwierze ze mozna przegrac w tak haniebny sposob....Pamietam mecz z Niemcami sprzed dowoch lat-przegrali ...ale JAK????Tak przegrali ,ze duma czlowieka rozrywala...... Postuluje zeby se juz chlopaki pojechali do domu.....nie zniese,takiej porazki kolejny raz...:roll:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]hajka Aguś [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mrrrr masz dużo jaszczurów dawaj je przemytem do Polski [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i slimaki tysz- weszka przyjmie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a Dilski jak wzykle z goopim wyrazem pyska- po cioci klockowej to ma [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co z tym czerwcem [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dilski sie juz taki urodzil:diabloti: a czerwiec ? nooo jest:roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaaaaaaaaaaa melduje że kupiłam drzwiczki do rządowej!!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] uuurrrraaaaaaaaaa:multi::multi::multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]do NASZEJ Rządowej [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pan C. idzie sobie 17 czerwca do Szpitala ....zostawia Mnie ....On Mnie nie koffa [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red] cze [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jak to se idzie?????a po co on se tam idzie...nie lepiej zeby se gdzies indziej poszedl??:diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa![/B][/COLOR][/FONT][/quote] cmoooookkkkkkkkkkkkkkkkkk:loveu: [quote name='malawaszka']o nie będziesz wybijała kuzynów moich Śloozaków? [/quote] jak ci ich tak zal to mozesz przyjechac se je wyzbierac:grins: [quote name='majoka']hej siostra, co Ty nie karmisz Dilusia??? Troche mnie nie było i piesio zagłodzony.... [URL]http://images31.fotosik.pl/278/850a0f4f6a3c1c59.jpg[/URL][/quote] ooooo ciezarowka :multi::multi:nie karmie...niech slimaki se zje:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ślimaki???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]można sola posypywać[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Sadyzm[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]albo zbierać.....i........ja tak robię[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]nie lubie stosować chemii bo mi się jeszcze moje zwierza otrują??[/COLOR][/B][/quote] soli zuzylam juz tone chyba :cool1:ale wiesz jak wyglada pomrow posypany sola??? dzieki bogu wczoraj lalo jak cholera i splukalo te gluty..bleeee panu w sklepie powiedzialam ze mam piesa i dal mi cos co szkodzi slimakom a reszcie swiata nie...zobaczymy:cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] prawie jak legwan[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images24.fotosik.pl/226/69c6996fc0ef0ff6.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]skąd taki stfforek u Cie [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]witnę się z Tobą [/B][/COLOR][/FONT][/quote] witkam sie i ja:loveu: stfforek se mieszka w ogrodecku..z cala familia:roll: [quote name='malawaszka'][URL]http://images28.fotosik.pl/225/b3d9aa5cbf3ce5fb.jpg[/URL] hahahaha niemal tak ętelygentny jak Ędward Ącki [/quote] niemalze nawet bardziej jakby:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] ale mu się fafelek zawinął [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images31.fotosik.pl/278/850a0f4f6a3c1c59.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc [/COLOR][/FONT][/B][/quote] bo ten fafelek zyje wlasnym zyciem:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cze...............[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ależ piękne twe potffory....jeden brązowawy a drugi...zielony[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]pozdrawiam [/COLOR][/B] [/quote] pozdrawiam i ja:multi: [quote name='Selket']Cześć Jakie Ty masz bogate życie ogrodowe [/quote] bardzo....za bardzo nawet:cool1:mam plage slimakow:placz:a w tym cholernym kraju w niedziele otwarte sa tylko okna w domach i musze czekac do poniedzialku ,zeby kupic cos na te potwory zzerajace moje w pocie czola sadzone rosliny:placz: co menda podobna do slimakow mych ogrodowych wprowadzila znowu ograniczenia w emotach:angryy:tak, tak wiem....serwer przeciazamy emotami...:roll:
-
i jeszcze takiego pieknisia mam:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/226/64683450f26d1d45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/225/f34b7afae219a094.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/850a0f4f6a3c1c59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/225/439b0ec54fe418a8.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie:multi: Strasznie sie dzis napracowalam:roll:odchwaszczalam ogrodecek i focilam:razz: i takiego stworka pieknego upolowalam:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/226/69c6996fc0ef0ff6.jpg[/IMG][/URL]