Od jutra Miś zaczyna kurację antybiotykową, która potrwa tydzień, póżniej do weta na kontrolę, badania krwi, szczepienie i Miś będzie gotowy do przeprowadzki do swojego domu:)
Może znalazłby sie ktoś kto mogłby wziąć go do siebie, do domu tymczasowego. Trochę z nim popracować, w stanie w jakim jest będzie skazany na dożywocie w schronisku:shake:
Nie możemy do tego dopuścić zwłaszcza że dopiero tam trafił. Trzymajcie kciuki za moich podopiecznych, jeśli znajdą szybko domki spróbuję pomóc białaskowi.
[quote name='irma']ja mogę Misiaczka wystawić na allegro tylko dajcie zdjęcia i niech ktoś napisze tekst z namiarami na osobę, która będzie pilnowac adopcji Misia (rozumiem, że to mosii)
prześlijcie mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Irma dziekujemy!
Aniu-tygrysiczko, napiszesz Irmie jakis ładny tekst o Misiu?
Pierwszy udany spacer z Misiem!
Grzecznie szedł, raczej za mną niż ze mną.
Ale zadanie sobie ułatwiam ponieważ biorę którąś sukę a Miś drepcze za nami.
Miś jest piękny dziś!
Wszystkie kołtuny zosały wycięte, sierśc rozczesana, nawet smrodek nie jest juz tak intensywny;)
[quote name='Ania-tygrysiczka']Kochane dziewczyny pytalam irmy co zrobic z 50 zl ktore zostaly z tego co wplacila nam na Misia.irma zgodzila sie zeby te pieniazki przelac na ratowanie Łapka, kase przed chwilką przelałam.Moze uda sie uratowac i jego.irma dziekujemy.[/quote]
Aniu, to super!
Tak Miś odmłodniał na całego! Od razu przejął pozycję alfa (jak to facet:roll: )
Biega po domu jak mały szczeniaczek, wścieka się:lol:
A teraz padł i śpi:p
Miś był z dziewczynami na spacerze. Ładnie chodzi za nimi:evil_lol:
Przyzwyczajam go do szelek. Potem była zabawa w domu. Miś fajnie tupie przednią łapką zachęcając do zabawy.
Tyle w nim życia!!!
Tyle radości!!!
Aniu, kochanie, na prawdę nie ma takiej potrzeby
smakołyków, misek, smyczy, zabawek, u mnie pod dostatkiem, może pomóc psinie bardziej potrzebującej!
Dołożę 10zł które zostały i zrobię Misiowi-Azorkowi badanie krwi.
Też chcę dać coś od siebie!