[quote name='M.M.']Tak naprawdę chyba całe forum trzyma kciuki i podziwia mosii(zobaczcie tylko ile wejść jest na ten wątek hehehe):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
M.M, bo to jest nasza dogomaniacka telenowela, a w zasadzie od tygodnia nic się nie wydarzyło:roll:
a z tymi ręcznikami to rzeczywiscie trzeba uważać, nie wiedziałam o tym:roll:
Tak kochana to byłam
jak przez pół dnia musiałam dziś, po kupkach Essuni i ogromie ręczników papierowych, jakąś olbrzymią sprężyną kanalizację przepychać:angryy:
Błeeeeeeeeee:angryy:
Dziewczyny dziękuję Wam!!!!!!!!!!:loveu:
Pieniązki musicie wpłacać do Konisi
ona jutro z Warszawy jedzie do Jeleniej po naszego Drenia:multi:
Konisia poda nr konta
Kochani błagam o pomoc.................
Konisia zorganizowała samochód, sama pojedzie po Drenia
zabiorą też drugiego kudłacza fretkę do domków tymczasowych
To bardzo duzo ze strony Konisi!
Proszę osoby majace konta internetowe o pomoc
Pieniazki muszą być na jutro rano.........
Konisia z Aniją jadą po Drenia jutro do Jeleniej!!
Potrzebne sa pieniażki na paliwo- droga powrotna!
ok 200zł
ja mogłabym wpacic dopiero jutro, ale to za póżno
czy ktos moze pomóc i wpłacic przelewem internetowym???
Bardzo prosimy......................
dla tego psiaka to ostatnia szansa.................
:roll: ten ktos to Evita
Evita ja Ci juz mówiłam:mad:
Drużyna piłkarska może, kopią nieżle:evil_lol:
Przypominam, że Essunia jest u mnie w domu tymczasowym i mozna juz dla niej szukać domku.
troszkę się zaczęłam niepokoić
nie wiemy który to dzień ciązy, może wszystko jest normalnie.
Essunia nie jest najmłodsza, ale juz nie raz rodziła
Kanalizacja przepchnięta:evil_lol: