nie pozwole aby mnie to omineło! juz dwa dni czekam!
A Essunia jest przekochaną sunieczką, jest w niej tak duzo miłosci, ona tak bardzo sie stara być grzeczna, jest cichutka, spokojna, daje tylko swoją pogryzioną łepetynę do głaskania.
Na spacerach nie odstępuje mnie na krok, biega na tej kulawej łapce, cały czas patrzy w oczy i uśmiecha się:) Ona mnie wzrusza.
Najlepiej aby trafiła do domu z ogródkiem, może być malutki, aby mogła sobie odpoczywać kiedy jej przyjdzie na to ochota.
Ten pies zasługuje na miłość.