[QUOTE] hihhihihih Sama uszyłaś? [/QUOTE]
niee to moja bluzeczka :evil_lol:
[QUOTE] Dziewczyny mają rację, Safinka jest baaardzo fotogeniczna.
modelka z niej pierwsza klasa ! Dziewczyny mają rację, Safinka jest baaardzo fotogeniczna.[/QUOTE]
Dziekujemy :loveu:
[QUOTE]misiaczke ......[/QUOTE]
o kure chyba zapomnialam hehehe