[QUOTE]Większość psów , które ciężko z niej wychodziły , to były psy bez papierów.[/QUOTE]
[IMG]Hodowcy bezpapierzaków[/IMG]
nie chce tu wywolywac kolejnej awantury ale nie podoba mi sie to !!
zachorowac na nozyce moze kazdy pies nie bez regly od tego czy to byl by pies bez papierow czy pies z papierami, nawet psy z najlepszych hodowli moga zachorowac
[QUOTE]Hodowcy bezpapierzaków , by uzyskać jakiś zysk muszą ograniczyć koszty . Podają więc często mniej wartościowe jedzenie , kryją swoje suki czasami nawet 2 razy w roku , zaburzając ich odporność.[/QUOTE] zdarzaja sie wyjatki ale bez przesady ....