Jump to content
Dogomania

Gandzia

Members
  • Posts

    478
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gandzia

  1. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Właśnie wróciłam z koncertu muzyki Irlandzkiej, przed wykąpałam psiaki!! Fibi bardzo grzeczna jest w wannie i podczas pielęgnacji aa natomiast Lenka hmmm bez komentarza ;p [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzisiaj zjadły mniej , ale zjadły. Teraz leżą obie z mamą w łóżku i zaczynają się zauważać nawzajem. Lena już nie odwraca się tyłeczkiem do Fibi. Bawią się już troszkę razem;) Orsi zdenerwowana bo nie może wchodzić do mojego pokoju – jej wszędzie latające kudełki przyklejają się do świeżo pomalowanych ścian. Do jutra musi wytrzymać. Dostała ogromną kość i leży na swojej leżance. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kotek Grinch (nie wiem czy to tak się piszę, ale jest to jeden z bardziej ulubionych naszych bohaterów ;p ) – dzisiejsza zdobycz śpi sobie i mam nadzieję, że nabierze sił żeby walczyć!! Jutro jak pojadę z nim do weta to poproszę o coś na te robaczki ( mam w domu proszek dla kotów na robaki, zaraz poczytam co tam piszę na opakowaniu.. Jak coś to podać mu czy poczekać do jutra?? ) Dzięki Dorcia za rade i oczywiście Ewie za podanie menu dla niego;) Kupiłam mu dziś właśnie też suchy pokarm dla kociąt z zwiększoną dawką kurczaka, ale nie widzę żeby był tym zainteresowany ;( Bo w domku miałam tylko dla kotów dorosłych, który znika zanim się obejrzę ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]U nas śnieg topnieje (nie wiem jak u Was), więc Fibi wraca cała mokra;) Rządzi już ze wszystkimi na podwórku , na szczęście kotów nie goni!! Bo Orsi jak widzi uciekającego kota to go ściga po całym podwórku aa jak kot spokojnie sobie idzie to wręcz Orsi się łasi do niego. Taka już natura ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzisiaj śpimy u Miśka w pokoju z całą ekipą bo u mnie farbą zalatuje ( iii jeszcze brakło hmm więc zdjęć dzieła nie będzie ;p ) Zobaczymy czy Fibi poczeka na to aż wstaniemy czy Lena jej pokaże jak się to robi : skok z wersalki, wejście na dywan, szybkie załatwienie sprawy i do łóżka – nikt nie zobaczy ;))[/SIZE][/FONT] Całuski od Fibi dla wiernej siostry, która tak dzielnie pilnuje Pana iii oczywiście dla EWY, ZUZI:loveu:, DOROTY I JEJ MĘŻA OCZYWIŚCIE FIBI NIE ZAPOMNIAŁA TEŻ O SWOIM BYŁYM PANU A MĘŻU EWY!!
  2. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cisza bo u nas remonty są;) Teraz zostały przeniesione do królestwa mojego jak i psiaków !! Malowanie, tata jakieś artystyczne figury mi maluje – hehe więc jest wesoło.. Ale jak chce mu się to niech maluje. Nakupiłam dzisiaj znów w Krk jakieś pokarmy, miski!! Potem czeka je kąpiel .. Fibi rozszczekana – słychać ja na pół ulicy… Kochanaaa;***[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miłość wszystkich ;) Chodzi tylko i wszystkich sprawdza!![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mamy nowego futrzaka – kota!! Mały czarnuszek w opłakanym stanie:/ Jeszcze przed szkołą pojechałam z nim do weta, dostać antybiotyki i jakieś inne zastrzyki… Chude to takie… [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam nadzieję, że wyjdzie z tego… [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ok. muszę lecieć z nimi po farbę ;) wieczorkiem się odezwę i może wstawię jakieś zdjęcia??:D:loveu:[/SIZE][/FONT]
  3. Hmmm wstałam po 5, ubrałam się – biegnę na busa i coś mnie natknęło – zobaczyłam plan a tu mam zajęcia od 11.30 ;) Dlatego napiszę teraz coś;) Mały diabełek jest już przy mnie, pół nocy szczekała, reagowała na każdy szmer dobiegający z ulicy!! Gdy zadzwonił mi budzik siedziała już na łóżku szeleszcząc jakimiś papierami;) Aaa gdy usłyszała budzik - wiedziała, że czas wstawać – szczekanie, piski, skakanie, lizanie;) Dlatego tym razem nie ubrałam się a najpierw wypuściłam psy na podwórko.. Wybiegłam się umyć, ubrać, chwyciłam torbę, wpuściłam psiaki, lecę bo zaraz miałam być spóźniona aa tu taka niespodzianka ;p Teraz Fibi dorwała Garfielda (maskotka ;p ) iii go tarmosi po całym pokoju ;) aaa tak pięknie zawsze siedział sobie przy ekranie ;p To chyba tyle na tą chwilę, wszyscy śpią tylko nie te najbardziej aktywne ;p Może dzięki temu zjem pierwszy raz śniadanie ;) Życzymy miłego dnia!!
  4. Odkryłam zdjęcie na aparacie;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/390/beztytuun.jpg[/IMG][/URL]
  5. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]TO MY DZIĘKUJEMY!! Dzisiejszy dzień (też z opowieści rodziców) : Fibi wstała razem ze mną i gdy zakładałam spodnie zsikała się a zaraz z Anią Lenka – dziewczyny się uczą!! ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Potem poszły na podwórko aaa po do łóżka. Widocznie zaraz zasnęła bo nie obudziła Michałka. Je już sama i mięso i suchy pokarm!! Nie musi być już pokarm podawany ekstra na ręce ;) Tata zabrał się dzisiaj za malowanie!! Oczywiście ciekawska Fibi postanowiła mu pomóc i zanurzyła swoje wąsy w farbie!! I Fibi broda zmieniła kolor na pomarańczowy ;p Już jednak wróciła do swoich barw!! Wszędzie jej pełno ;) Skacze jak wiewiórka ;p Z łóżka na łóżko – po prostu jest wszędzie ;) Teraz postanowiła pomóc Michałkowi w jedzeniu jogurtu ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ooo teraz stoi przed drzwiami i sprawdza co się tu dzieję.. I ta jej kochana minka – ja wszystko muszę wiedzieć ;) Ii zabawa w kotka i myszkę ;p[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja jestem nie przytomna!! Ta szkoła mnie wykończy w tak młodym wieku:/ Iiii zaraz idę spać… W piątek malujemy mój pokój aaa sypialnie Fibi ;) Zobaczymy czy dalej będzie chętna do malowania ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Właśnie pisał do mnie kuzyn Pawła.. Czy nie wiem kto chcę odkupić suczkę amstaffa 8 tygodniową – kupili koleżance na 18-ste urodziny iiii tak wnioskuję, że rodzice się jej nie zgodzili :/ Aaa mówiłam wczoraj Pawłowi, że Ona chciała sznaucera ( najpierw rodzice się zgodzili dlatego szukałam na dogo) – jednak rodzice zmienili zdanie iii na psa się nie zgodzili.. Oni jednak go kupili.. echhh[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]To tak z innej beczki ;) Fibi nadal najlepsza przyjaciółka tatuśka mimo to, że to on ją dziś mył ;) Podbiła serca wszystkich członków rodziny.. hehe właśnie znów się skradała do drzwi i jak ją zawołałam to poleciała – chyba czas na zabawę ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]FIBI całuję wszystkich!! ;) Bo zaraz idzie spać – to też jej pora ;) :loveu::painting:[/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]To teraz odpowiem na pytania. Fibi ( Amelka) je, ale przeważnie z ręki. Nie było mnie podczas karmienia, ale mama mówiła, że jadła pokarm dla Yorków z ręki, marchewki i mięsa coś tam podzióbała… Za to uwielbia jeść jabłka z panem, pół na pół ;p Była dziś ogromną wielbicielką kapusty kiszonej!! Iiii stwierdziła, że tak jak Pani zostanie wielbicielką herbaty z cytryną ;p Piła mi z kubeczka… Teraz już śpi, zaraz idę po Lenkę i też kładziemy się spać.. Jutro znów do Krk o 6 czyli wstaje o 5:/ echh;( Byle do weekendu!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Misiek obrażony bo Fibi nie chciała u niego spać ;p Jego pokój to pokój zabaw aaa mój od spania ;p Zakopywała dzisiaj kości w kocu;] wcale nie było tego widać hehe ;p [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W dzień szalała, kradła zabawki Michałkowi, obgryzła jakiś karabin, pobiegała po podwórku!! Super się już bawią z Orsi!! Gonią się zarówno po domu jak i po podwórku ; ) Lenka nadal obrażona ;) Rządzi mała!! Nie chciała był ani sama w pokoju ani z mama dlatego zabrałam ją do łazienki podczas mojej kąpieli… Szczekała, wyła więc była to chyba najszybsza kąpiel w moim życiu;) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A teraz mówimy DOBRANOC!! KOLOROWYCH SNÓW!!;****[/SIZE][/FONT]
  7. [CENTER][B][SIZE=6]FIBI:loveu:[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7530/26804865.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2357/54251911.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1876/64533475.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4781/71266740.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  8. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hehe udało mi się wyrwać wcześniej z tego Krk:/ tyle co weszłam i piszę bo jestem tak zmęczona, że tylko wanna i do spania:/ Jutro znów budzik dzwoni po 5:/[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak jak mówiłam dzisiaj szans na zdjęcia nie ma;) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]To tak Amelka – zwana w domu Fibi wczoraj padła jak mucha;) zasnęła na fotelu na swoim różowym kocyku;) jednak po 2 wstała i zaczęła popiskiwać dlatego zeszłam i zabrałam ją do łóżka.. I tak w nocy spałam na jednym łóżku ja, brat, Lenka i Amelka.. Oczywiście nie muszę mówić kto prawie spadał z łóżka ;p Rano wstała razem ze mną , zaczekała aż się ubiorę i wyszłyśmy razem z Orsi na podwórko… Achh jakie zimno zeszła tylko ze schodów, wysikała się ii powrót do łóżka – tym razem do łóżka pana ;p[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak minął dzień to nie wiem;( wiem tylko tyle, że zjadła i słuchy pokarm i mięsko aa i jabłko bardzo lubi;) wcinała razem z panem!! Mama mówi, że się cały dzień bawiła i mało spała. Jak wróciłam przywitała mnie tylko i zasnęła mi na rękach… Jednak z dachu zaczął zjeżdżać śnieg, aż cały dom chodził iiii psiaki dały koncert!! Jak już wstała to poszłam z nimi wszystkimi na podwórko. Lenka przy Amelce jest bardzo pewna siebie, Orsi wiadomo lata jak nawiedzona po całym podwórku aa Amelka biegała w śniegu i odkryła cos co ja bardzo zaciekawiło – budę !! Co to za dziwny domek;) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wróciła w polka i wiadomo gdzie teraz już jest – w łóżku pod kołdrą z Lenka sobie śpią!! To już jest pora dla tego mojego dzidziusia małego hehe;) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mama mówi, że to jest tak bawi się z nimi bawi i nagle znika to wiadomo, że już siedzi zadowolona na łóżku ii oznajmia, że czas na sen;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kochana myszka!! Każdy w domu ma już bzika na jej punkcie!!:) :loveu::loveu:[/SIZE][/FONT]
  9. Jednak obiecuję, że we wtorek dodam ładniejsze z podwórka itd itd ;) Teraz nie mam sumienia jej budzić:) A cały dzień taka wesolutka była!! Jutro wracam późno, dlatego pewnie tylko napiszę jak tam się zachowywała gdy mnie cały dzień nie było ( reszta domowników będzie ) ;)
  10. [CENTER][quote name='dorcia44']ja żądna jestem FOTEK :mad:;) strasznie było patrzeć na jej smutny pyszczek :-([/quote] Proszę!!:loveu:Tylko takie teraz mogę dać, bo księżniczka śpi sobie już:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8236/27677113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9589/13480889.jpg[/IMG][/URL] takie zwykłe:-(, ale szkoda mi jej kiedy tak słodko śpi sobie:)[/CENTER]
  11. myślisz że Amelka już nie tęskni ?:-( - Moim zdaniem troszkę tęskni.. Nie wierzę żeby o Was zapomniała:shake: Ale jest radosna, przyzwyczaja się do naszej rodziny ;) Teraz bawi się z Michałekiem, który robi im przedstawienie.. hmmmm...
  12. [quote name='dorcia44']a gdybyś spróbowała pączki ciepłe,palce lizać ,a herbatka zwykła ,po prostu Lipton cytrynowa :p bardzo się ciesze że smakowało ... nie napisałaś jakie wrażenie było po przywiezieniu malutkiej do domu ,jak się podobała rodzicom,babci? myślisz że Amelka już nie tęskni ?:-([/quote] Bardzo smakowało!! Dziękuję:* To tak: tata był zakochany od pierwszej chwili, mama wczoraj jeszcze , Lena, Lena Lena” – wiadomo jej pupilka aa tu nowy psiak w domu!! Jednak tak jak opowiadałam dwa razy mnie obudziła bo chciała sobie Amelie zobaczyć ;p Aaa od rana to już miłość wszystkich!! Mamuśka z dwiema siedzi na łóżku ;p Babcia ,, No bardzo ładna – taka jak Lenka” – na kolanach ją miała, wygłaskała ;pWięc jest Super!!
  13. [quote name='dorcia44']patrze i serce się ściska...:oops: ale ciesze się że ma super domek... moje dwie sunie yorczki nigdy nie były ubierane ,Amanda jest drobniutka wazy 2kg...ma prawie 8 lat ,nigdy nie chorowała ,Yoko szaleje po śniegu jak oszołom tylko grzbiet wystaje ....:p[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zmienię Dorotko troszkę temat hehe jaką Ty mi wczoraj podałaś herbatę?? Jestem strasznym wielbicielem herbat jak zaparzam to trzy kubki ;p Mam ich mnóstwo, ale takiej dobrej jeszcze nie miałam!! Pączki też rewelacja wcinałam je w pociągu sama ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Amelka mnie zdradziła!! Gdy szłam do wanny to spała u mnie. Wracam, szukam nigdzie jej nie ma aaa tu w pokoju obok na łóżku leży z tatą i film ogląda!! Lenka z mamą też coś w TV wyszukuje ;p Tylko Orsi leży na fotelu z ZABAWKAMI AMELKI!! Pilnuję, żeby jej nikt miejsca nie zabrał ;p Ciekawe z kim ta mała cwaniara będzie w nocy spać!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Aż się boję tego co będzie jutro!! Jadę jutro do Krk o 6 i wracam bardzo późno a w domu zostanie mamuśka, Michałek i tata zabrał sobie wolne ;p Chyba się sprzeda już całkiem ;p [/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='Lady Nona']Cieszę się, że takie dobre wieści z nowego domu Amelki. Tylko Gandziu uważaj żeby maluchy na spacerze się nie przeziębiły. U nas we Wrocławiu jest dużo śniegu, a jak moja yorczka Jasmina wyskoczy za chartami do ogrodu zaraz jest cała polepiona w śniegu.Od razu ją łapię i suszę. Na spacer chodzi w ocieplanym skafanderku-wtedy tylko łapki są mokre.A co do świnki-to jest też ulubiona zabawka mojej. A tak w temacie yorków dzwoniła do mnie znajoma z Bydgoszczy, że jej znajomi kupili super rasowego szczeniaka w Warszawie i jadąc już z nim do domu zatrzymali się po drodze i go puścili żeby sobie pobiegał. Nadleciał ptak i porwał szczeniaka! Zastanawiam się czy jakiś jastrząb mógłby pomylić dorosłego yorka z zajączkiem. Pozdrawiam[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeszcze gdy mieszkałam w Szwajcarii – wychodziłam z dzieciakami na spacery po łąkach z królikami albo psami.. Tylko jak się pojawiliśmy z małym psem albo z królikiem latał nad nami Jastrząb. Zwierzęta mimo to, że były na smyczach stawały się strasznie nie spokojne a ptak latał nad nami bardziej gwałtownie. Musieliśmy szybko brać zwierzaka na ręce i uciekać do domu żeby nie było jakiegoś nieszczęścia… [/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Iii na spacerku była tylko Orsi!! Lenka z Amelką zostały w domu jednak.. Orsi zadowolona bo sama była na spacerku a te dwie mogły się lepiej ze sobą zapoznać. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak wróciłam pobiegałam z nimi po podwórku – achh ta radość! W ogóle po niej nie widać, że dopiero jest u nas od wczoraj!! Pewna siebie chodzi po podwórku, na koty nie reaguje ;) [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Teraz mnie zdradziła iii siedzi na kolanach u taty aa Lenka na babcinych. Orsi u mnie w pokoju odpoczywa po lesie. Wstawiam zdjęcia – hmmmm nie udane ale są[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pierwsze zdjęcie na podwórku!![/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/929/45428722.jpg[/IMG][/URL] U pana na kolankach.. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3889/21456715.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4797/63441303.jpg[/IMG][/URL] A tu z Lenką - zdjęcie hmm zrobiła moja mama,ale jej nie wyszło;p U mnie w pokoju (poduszki pomagają Amelce schodzić z fotela-jeszcze się nie nauczyła po schodkach) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/2803/52659205.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  16. Oo wydaję mi się, że nie będzie jej zimno!! Słoneczko grzeje - super jest na polku!! Aaa jak coś too szybko na rączki i do domu:) Las mamy dosłownie 3 minuty drogi na nogach od domu:) Małe miasto - wszędzie blisko!! To są te plusy:)
  17. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zanim babcia przyjdzie po nas na spacer too napiszę coś jeszcze!! Rano kiedy jeszcze spałyśmy , mama sobie ubzdurała, że chcę zobaczyć jak Amelka śpi!! Do mojego łóżka wchodzi się po schodach. Więc wcale cicho nie była, zaraz ją Amelka wyczuła i dały taki koncert z Lenką, że koniec spania jak dla mnie!! Obszczekały intruza!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lence zapuszczamy włoski bo taka malutka przy Amelce!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman]Biedna Dorciu<przytul> mam nadzieję, że nadrobisz tą nieprzespaną noc!! Ja jestem pod wrażeniem Bo obie spały przy mnie jak zabite!! Tyle, że lenka pod kołdrą aaa Amelka na[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Teraz cała święta trójca leży koło mnie:loveu:[/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]Ok. czas na spacer!! Jeszcze idę koty nakarmić boo mały wiecznie głodny!!:)[/FONT][/FONT]
  18. Idziemy do lasuuu!!:*:* zdjęcia dodam jak wrócimy;) Muszę powiedzeić, że mała sie już sprzedała:cool3::loveu: siedzie u Pana na kolanach;) u mnie Lenka:) aaa Orsi cała happy boo ma kumpele do zabawy;) Spała ze mną i Lenką w łóżku:) Jadła już;)Kochanaa:loveu:
  19. Pojadłam:cool3: Amelka nawet nie chce obgryzać swojej świnki (wyniosła się już z łóżka:) ) Chodzi i wącha:) aaa zaraz idzie ze mną spać...Ooo znalazła sobie piłeczkę!! Nowe zajęcie;) Ja idę sie umyć iiii do łóżka !! Jestem ledwo żywa:( Zasypiam na siedząco;) Jutro nowe wieści i zdjęcia!! Dedykacja specjalna dla Ewy, Dorotki i oczywiście Zuzi:loveu: Postaram się zrobić piękne zdjęcia - aaa nie mam zdolności;)
  20. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jesteśmy już w domku!! Amelka podróż zniosła bardzo pozytywnie!! Całą drogę przespała[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Zajechaliśmy i najpierw przywitała nas Orsi.. Myślałam, że będzie gorzej A tu nie!! Tylko raz zawarczała i na tym koniec!! Dostała kość i śpi na swojej leżance. Lenka strasznie opornie podchodzi do nowej znajomości… Zastanawiamy się, że to może kompleksy?? Ona ma kokardkę aa ja nie mam?? Hmmm zobaczymy jutro!! Z drugiej strony śpią już razem!! Z michałkiem w jego łóżku.. Zmęczona podróżą więc padły obie!! Obie śpią u Michałka, żeby nie było takiego wyróżniania…[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Aara nie jednak nie będę spała z Wami;) Wróciła do mnie ;) Jednak zdjęcia dodam jutro boo wybieramy się na spacer do lasu!! Żeby poznały się lepiej na neutralnym terenie[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dom już ochrzciła – wróciłam to poszła na podwórko z Orsi… Pobiegała, wróciła i do kuchni siiii[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Zaznaczyła sobie teren!! A teraz bardzo przepraszam, ale jestem głodna jak wilk!! [/FONT][/SIZE]
  21. Robimy najazd:mad: Osoby chętne proszone są o prywatną wiadomość ;)
  22. Pisała do mnie dobra znajoma, której przesłałam linki dotyczące schroniska w Olkuszu!! Jest to osoba znana w naszych terenach ze wspaniałych artykułów i wspaniałych zdjęć- zajmuję się fotografowaniem! Ja jestem z okolic Olkusza, dawniej tam bardzo często przebywałam ( w schrosniku). Znajoma zaproponowała napisanie artukułu, który damy do lokalnych gazet.. Chce też ujać to piekło!! Od chwili mojego powrotu do kraju nie byłam tam jeszcze... Nie wiecie czym zostaniemy wpuszczone na teren schroniska?? Może pod pretekstem jakimś?? Myślę, że musimy to wykorzystać u nas włądze do dnia dzisiejszego nie przejmują się tym co sie tam dzieje aa z tego co wiem pismo zostało do nich wysłane!! Aaa i kto tam teraz prasuje?
  23. Nasza rodzina jest zainteresowana Amelką - wysłałam wprywatną wiadomość. Gwarantujemy miłość, towarzystwo naszej Yorczki Lenki i Orsi i oczywiście to, że szukamy psa nie do rozrodu. i z forum;]
  24. [quote name='gameta']Gandzia, najpierw zapytaj ARKI czy warto, bo Olkusz już ma kilka wątków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/olkusz-oboz-zaglady-zwierzat-wyslij-list-127970/index171.html#post11678237[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL] i poszczególnych piesów+KTOZ+Missieek :)[/quote] LIST oczywiście już wysłany... Ogólnie to lepiej chyba zrobić jeden a porządny wątek ;) Aleee najpierw muszę poczytać tamte zanim zacznę się udzielać... A Wiecie kto teraz tam pracuje?? Wiem, że ten stary nadal jest a reszta?? Wybierając sie tam muszę wiedzieć na co się przygotowac he:)
  25. ooo matko długo mnie tu nie było, ale nie sądziłam, że aż tyle sie przez ten czas działo!!Postaram się ogarnąć wszytskie wiadomości i wł się w działanie!! Czytam, czytam i jestem w wielkim szoku!!
×
×
  • Create New...