Gosieńko.Pamiętasz Mysię z Sycyna.Na pewno pamietasz.Ją też kochałaś, również Twoim celem było znalezienie domku dla niej.Tak długo szukałaś, tak długo ja ogłaszałaś, aż ...............domek znalazłaś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak samo będzie z Rysiem.Uda się zobaczysz!!!!!
Kurcze, dwóchstatecznych facetów ?Brzmi całkiem superowo!!!!!!
Trzymam, i nie puszczam!!!!