Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. Bo to jest morze nieskończonej miłości. I do Meli i do Dżeka. Każda z tych miłości jakże inna i jakże wielka....
  2. Dziękuję wam kochane dziewczynki.Bardzo dziękuję. Frotuś, śpij dobrze skarbie prześliczny!
  3. Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, to chyba jednak nie ten domek :cool1: Ciągle jakies przeszkody.Bez sensu:shake:.Jak się chce psa to można wszystko pogodzić :cool1:
  4. Wczoraj był 5 ....a dogo nie działało.Nie mogłam nic napisać.Ale Ty wiesz, że codziennie, w każdej mojej chwili jesteś ze mną. Wczoraj minęło pół roku odkąd mnie zostawiłeś i pobiegleś do cudownej , tęczowej krainy.... Jestm szczęśliwa, że odprowadziłam Cię na swych rękach , że byłam z Tobą do samego końca, jestem szczęśliwa, ze odszedłeś sam, bez mojego decydowania o twoim życiu. Ale codziennie mi smutno , że tak krótko byliśmy razem. 13 lat to przeciez niewiele.... Czasem wydaje mi sie , ze mało dawałam Ci swojej miłości, że mało odbierałam jej od Ciebie..... Różne mysli krążą po głowie(i te racjonalne i te mniej...) Dobrze, że jesteście tam razem z Melą.Niedługo bedziecie świetować jej urodziny.Że jest tam Maks i Aron i Majka staruszka i Ogryz i Zenek i Kicia babusia.I że są z wami wszyscy nasi PRZYJACIELE . Moja miłość do was nigdy sie nie skończy.To największy pewnik w mym życiu(oprócz Martynki)
  5. A u mnie wczoraj minęło równe pół roku, jak mnie zostawił.....jak pobiegł do tęczowej krainy nie cierpiąc bólu i mogąc swobodnie oddychać. Dżekuś w tym wózeczku zrobił dosłownie pare metrów.Naprwde kilka:shake:.Nie zdążył w nim chodzic, bo jego stan bardzo sie pogorszył. Naparwde ciesze sie, że może posłuzyć Frotce. W tym wózku jest część mojej miłości......
  6. Miło mi, że moje potfffforki podobają się. A wiadomym jest , że dla każdej matki najładniejsze są jej dzieci:lol:;);) Wkleję tu moje słońce.Nie było mnie tu wczoraj ,bo dogo mi zupełnie nie działało.Wczoraj minęło równe pół rok, calutkie 6 m-cy odkąd GO nie ma. Tak wyglądał na wózku, w którym zrobił dosłownie parę metrów. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/4a697a5a92fa3170.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/a0c403ef978b3239.jpg[/IMG][/URL] Kocham Cię nieustannie mój Dżekuniu.I uwierz mi skarbie, że ja ciągle słysze Twoje szczekanie....
  7. Ciesze się, że wózek juz przerobiony i że pasuje.I że jest juz Frotki. Mam tylko prośbe.Gdyby Frotka chodziła o własnych nogach, gdyby tego wózeczka już nie potrzebowała , a byłby inny piesek w potrzebie to proszę, przekarzcie go. Tak w tym wózku wyglądało moje słońce.........:-(:-(:-(:-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/4a697a5a92fa3170.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/a0c403ef978b3239.jpg[/IMG][/URL] Niech służy Froci.
  8. No to jeszcze gruby Kefir na dobranoc ;) On tylko je, śpi i tłucze się o kotki i terytorium. Ach i morduje ptaki :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/153/a72a475bd61a40e6.jpg[/IMG][/URL] NIEWINIĄTKO. Z różowiutkim noskiem :shake:
  9. Tak sobie razem leżymy .Malina, Tosia i Monia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/153/48413bf74f14c1a8.jpg[/IMG][/URL] A tak chcą mnie stratować, ale chyba zdają sobie sprawę co starcą :-) Tosia i Malinka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/131/111f91a194f997b2.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że nie lubi jak ja liżę ale może mi się uda chlapnąć jęzorkiem.Malinka [IMG]http://images31.fotosik.pl/131/761859f50cb9ae91.jpg[/IMG] No przeciez to nie ja, ja stoję grzeczna.Ja Malinka. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/47257aee99f977a1.jpg[/IMG][/URL]
  10. No to witamy nową ciocię :multi: równie serdecznie jak wujka(którego nie ma) Zmylił mnie login :-)
  11. Ooooo, mamy nowego wujka:multi: Witamy serdecznie. A Frociszka jak zawsze piękna :loveu:
  12. Neris, o Boże, tak mi przykro :-(:-(:-(:-(To tak strasznie boli, rozrywa, wypala......Dlaczego odchodzą??????????????????????Dlaczego nas zostawiacie??????? Mumiś, kochanie.....dlaczego? [IMG]http://republika.pl/blog_qg_418782/699509/tr/swieccki.jpg[/IMG]
  13. I wczesnym wieczorem ciotka zagląda czy juz się domek dla pieska znalazł???
  14. Czyżby był ślub????? I jak po wizycie w schronisku? Dałas radę?Na pewo, ponieważ Aresik to Twój aniołek stróż!
  15. I nieustanna miłość
  16. Jestem.W niedziele.
  17. Cudowna .....................
  18. Obecna na ZAWSZE !!!!!!!!!!!
  19. 26 tygodni ..................... Czasem słowa są niepotrzebne..... Melasia. Dżeki.
  20. Boże, jaki on smutny :-(:-(:-(serce się rozpada na kawałki:-(
×
×
  • Create New...