-
Posts
4557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monia70
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Monia70 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo to jest morze nieskończonej miłości. I do Meli i do Dżeka. Każda z tych miłości jakże inna i jakże wielka.... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wam kochane dziewczynki.Bardzo dziękuję. Frotuś, śpij dobrze skarbie prześliczny! -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, to chyba jednak nie ten domek :cool1: Ciągle jakies przeszkody.Bez sensu:shake:.Jak się chce psa to można wszystko pogodzić :cool1: -
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Monia70 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wczoraj był 5 ....a dogo nie działało.Nie mogłam nic napisać.Ale Ty wiesz, że codziennie, w każdej mojej chwili jesteś ze mną. Wczoraj minęło pół roku odkąd mnie zostawiłeś i pobiegleś do cudownej , tęczowej krainy.... Jestm szczęśliwa, że odprowadziłam Cię na swych rękach , że byłam z Tobą do samego końca, jestem szczęśliwa, ze odszedłeś sam, bez mojego decydowania o twoim życiu. Ale codziennie mi smutno , że tak krótko byliśmy razem. 13 lat to przeciez niewiele.... Czasem wydaje mi sie , ze mało dawałam Ci swojej miłości, że mało odbierałam jej od Ciebie..... Różne mysli krążą po głowie(i te racjonalne i te mniej...) Dobrze, że jesteście tam razem z Melą.Niedługo bedziecie świetować jej urodziny.Że jest tam Maks i Aron i Majka staruszka i Ogryz i Zenek i Kicia babusia.I że są z wami wszyscy nasi PRZYJACIELE . Moja miłość do was nigdy sie nie skończy.To największy pewnik w mym życiu(oprócz Martynki) -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
A u mnie wczoraj minęło równe pół roku, jak mnie zostawił.....jak pobiegł do tęczowej krainy nie cierpiąc bólu i mogąc swobodnie oddychać. Dżekuś w tym wózeczku zrobił dosłownie pare metrów.Naprwde kilka:shake:.Nie zdążył w nim chodzic, bo jego stan bardzo sie pogorszył. Naparwde ciesze sie, że może posłuzyć Frotce. W tym wózku jest część mojej miłości...... -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Miło mi, że moje potfffforki podobają się. A wiadomym jest , że dla każdej matki najładniejsze są jej dzieci:lol:;);) Wkleję tu moje słońce.Nie było mnie tu wczoraj ,bo dogo mi zupełnie nie działało.Wczoraj minęło równe pół rok, calutkie 6 m-cy odkąd GO nie ma. Tak wyglądał na wózku, w którym zrobił dosłownie parę metrów. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/4a697a5a92fa3170.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/a0c403ef978b3239.jpg[/IMG][/URL] Kocham Cię nieustannie mój Dżekuniu.I uwierz mi skarbie, że ja ciągle słysze Twoje szczekanie.... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Ciesze się, że wózek juz przerobiony i że pasuje.I że jest juz Frotki. Mam tylko prośbe.Gdyby Frotka chodziła o własnych nogach, gdyby tego wózeczka już nie potrzebowała , a byłby inny piesek w potrzebie to proszę, przekarzcie go. Tak w tym wózku wyglądało moje słońce.........:-(:-(:-(:-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/4a697a5a92fa3170.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/a0c403ef978b3239.jpg[/IMG][/URL] Niech służy Froci. -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze gruby Kefir na dobranoc ;) On tylko je, śpi i tłucze się o kotki i terytorium. Ach i morduje ptaki :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/153/a72a475bd61a40e6.jpg[/IMG][/URL] NIEWINIĄTKO. Z różowiutkim noskiem :shake: -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak sobie razem leżymy .Malina, Tosia i Monia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/153/48413bf74f14c1a8.jpg[/IMG][/URL] A tak chcą mnie stratować, ale chyba zdają sobie sprawę co starcą :-) Tosia i Malinka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/131/111f91a194f997b2.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że nie lubi jak ja liżę ale może mi się uda chlapnąć jęzorkiem.Malinka [IMG]http://images31.fotosik.pl/131/761859f50cb9ae91.jpg[/IMG] No przeciez to nie ja, ja stoję grzeczna.Ja Malinka. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/47257aee99f977a1.jpg[/IMG][/URL] -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
No to witamy nową ciocię :multi: równie serdecznie jak wujka(którego nie ma) Zmylił mnie login :-) -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Ooooo, mamy nowego wujka:multi: Witamy serdecznie. A Frociszka jak zawsze piękna :loveu: -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O Boziuchnu :-(:-( -
Trop - wyżło - podobny - wraca do domu. Znalazło się wyjście!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I wczesnym wieczorem ciotka zagląda czy juz się domek dla pieska znalazł??? -
Pudelek-DAFFI-tak bardzo mi Ciebie brakuje
Monia70 replied to Duffi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzam Cię ..... -
Czyżby był ślub????? I jak po wizycie w schronisku? Dałas radę?Na pewo, ponieważ Aresik to Twój aniołek stróż!
-
Morus - nie było mnie przy Tobie
Monia70 replied to szarotka11's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Ciebie -
I nieustanna miłość
-
Jestem.W niedziele.
-
Cudowna .....................
-
Obecna na ZAWSZE !!!!!!!!!!!
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Monia70 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I cudowna Gusieńka -
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Monia70 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
26 tygodni ..................... Czasem słowa są niepotrzebne..... Melasia. Dżeki. -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
Monia70 replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Boże, jaki on smutny :-(:-(:-(serce się rozpada na kawałki:-(