Dżekuś rybeńko, pamiętam o Tobie aniołku.Nie sposób zapomnieć.Jesteś głęboko w moim serduszku.Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy w pięknej krainie TM.Mam nadzieje, że masz tam przyjaciól, że jestes zdrowy i że nieustannie czuwasz nad swoją rodziną i ziemskim domem.
[IMG]http://republika.pl/blog_qg_418782/699509/tr/2.jpg[/IMG]
Celinko, jestem z Tobą....