Nie martw się, bedzie dobrze. Mój kochany psiak (też York) miał usuwane sześć zębów (!) i dwa zastrzyki narkozy (jeden musial dostac w trakcie zabiegu, bo sie wybudził!) bedzie dobrze, pamietaj, ze po zabiegu caly czas musisz byc ze swoim pieskiem... Nie jest aż tak źle. Ja gdzies pisałam, jak wyglądał zabieg, ale moge go jeszcez raz opisać. Widziałam cały zabieg na żywo, moglam zostac, wiec zostalam. na poczatku mi smutno bylo... Po przyjeździe do domu Toffik sie od razu nie obudzil, dopiero gdzies tak po 3 godzinach... Krewwka mu leciala, bolalo go, ale na drugi dzien juz dobrze bylo :-)Pozdrawiam