Jump to content
Dogomania

puchu

Members
  • Posts

    2315
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by puchu

  1. Gratulacje :) A o kudłaty tyłek pytałam się z ciekawości. Chętnie bym ją zobaczyła w "wystawowej" fryzurze :)
  2. Jedno się nie wkleiło [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TFhjz0cuvjI/AAAAAAAABBU/sXJIDtxydyw/s640/IMG_5953.JPG[/img] Łande koniki. Nie mogę się zdecydować, który podoba mi się najbardziej ;) Birma oczywiście też jak zwykle śliczna :) Nie myślałaś, żeby jeszcze skrócić kłaki na tyłku?
  3. Jest uroczy :loveu:
  4. [quote name='izago1']Menchester terier fajnyb piesek. Puchu, gdzie moge znalezc wiecej informacji? Moze masz jakies sprawdzone linki. Z opisu rasy shiba inu wnioskuje, ze nie jest to bardzo trudny w ulozeniu piesek.[/QUOTE] Poszuka, popytaj na terrierkowo. fora. pl
  5. A może Manchester Terrier?
  6. Hexiasta zaczyna jak Aria wyglądać :P
  7. Jakoś nie przepadam za ptactwem. Po za tym zapachy kurników zawsze mnie odstraszały ;) Kucyk śliczny :)
  8. [quote name='Chantell']Puchu a masz linka?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187789-OBRO%C5%BBE-I-SMYCZE-od-TAKS-na-psiaki-ze-Schroniska-As-%28do-ko%C5%84ca-lipca%29[/url]
  9. [quote name='Chantell']czy ktoś wie gdzie znajdę obroże w groszki/kropki?[/QUOTE] U taks jest teraz komplet obroża+smycz czerwony w białe kropki
  10. Oj, chyba Ariuch ma gorszy kolor do zdjęć ;)
  11. Pięknie jej w ręczniku :) Wracając jeszcze do zdjęć. Najgorsze połączenie to czarny i biało czarny pies na śniegu...
  12. B O S K I ! :loveu:
  13. Jedyny plany na wakacje, to agilitowy obóz w ostatni tydzień sierpnia. Wcześniej jestem do dyspozycji :)
  14. A może whippet? Na spacerach aktywny, ale i na kanapie chętnie po leniuchuje. Wesoły, chętny do zabawy i też się chętnie czegoś nauczy.
  15. Przez Ciebie naszło mnie na wycieczkę do ZOO ;)
  16. puchu

    Metamorfozy

    Raczej jak grzywacz ;)
  17. Zakochałam się w tych jego czarnych oczkach :loveu:
  18. Z kwietnia tego roku. Za późno się zorientowałam, że był z grzywkami i już w kioskach nie mieli. Dobranoc :)
  19. Zapraszam do Ursusa :D Będziemy po sąsiedzku :D
  20. Chwilowo ma za krótkie futro ;) I zbyt szorstkie jak na grzywka. Btw. na urodziny dostałam m.in. archiwalny numer PP z artykułem o grzywkach. I na dobranoc (sprzed kilku dni :razz:) [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/P230610_1007.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/P230610_1008.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/P230610_1008_01.jpg[/IMG]
  21. [quote name='*anusia&ajlu*'] taa moze niedlugo bede po tamtej stronie wisly :D[/quote] Ooo. A gdzie? [quote]Ajlu czasami potrafi sie zachowac, ale nie jest zrownowazona :evil_lol: ostatnio widzi duchy w mieszkaniu, wczoraj nawet sie do jednego cieszyla i patrzyla w sufit, mam filmik :D parodia poprostu, a dzis gadala siedzac na parapecie i szczekajac na jej znienawidzona kolezanka o 23 w nocy haha tez mam filmik :D [B]ogolem zapatrzona we mnie, wokol swiat moze dla niej nie istniec wazne ze ja jestem ;) za smakami..[/B].[/QUOTE] I tego u Bazyliszka brak...
  22. Bo mieszkasz po złej stronie Wisły :eviltong: Wydaje mi się , po tamtym grzywaczowym spotkaniu, że Ajlu jest bardziej zrównoważona. Bazyl brutalnie ustawia wszystkie napotkane szczyle, większość samców i niestety czasem obszczekuje ludzi. Ze skupianiem, nawet na zabawkach, różnie bywa, ale jest coraz lepiej :) A może kiedyś spacerek z bedlami? :cool3:
  23. Mam nadzieję, że na wystawie Mudikowa, podgoli pyszczek i podgardle. Chociaż szkoda mi wąsów, bo lubię patrzeć jak nimi wyraża nastrój...
  24. Bazyl, jakby to powiedzieć, nie zawsze pała miłością do otoczenia. Marudzisz ;) Warszawa fajne miasto :) Jak będzie już maluch, to się piszę na spacer :D
  25. Z zawodów w Łomiankach. Tą są ostatnie zdjęcia we fryzurze :( [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/P290510_1524_01.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/P290510_1524.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/P290510_1523.jpg[/IMG] Sęp :P [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/P290510_1404.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/P300510_1329.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...