-
Posts
2315 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by puchu
-
Jak u Ciebie w galerii napisałam, najwcześniej 5-6.06, ew. 23.05.
-
Grzywaczowy spacerek z zeszłego weekendu. [URL]http://picasaweb.google.com/pusia84/20100515#[/URL] Zdecydowanie wolę zimę od takiego deszczu. Najgorsze jest to, że podobno takie mają być całe wakacje... Jestem dumna z Arii :loveu: Byłyśmy dzisiaj na dniach SGGW i psica bez problemu chodziła w tłumie, nic ani nikogo nie obszczekała, a przede wszystkim bez problemu dawała się pogłaska obcym osobom :multi:
-
12-15 mam szkolenie, więc raczej odpadam. Następny weekend zawody w Łomiankach, więc mogę dopiero 5-6.06. Poprawiony link [url]http://picasaweb.google.com/pusia84/20100515#[/url]
-
[url]http://picasaweb.google.com/pusia84/20100515?authkey=Gv1sRgCPLh1dSwmtHrJg#[/url] Oczywiście można się częstować :) Zdjęcia proszę podpisywać: Paulina Kuźmińska
-
Dzisiaj w końcu zgram i wrzucę.
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2983.jpg[/IMG] Znajdź psa ;) [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2984.jpg[/IMG]
-
B:Mam patyk! A ty nie! Złap mnie! [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2977.jpg[/IMG] A:A miej sobie ten patyk... B: Zobacz jaki fajny patyczek! [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2978.jpg[/IMG] B: Na pewno nie? A: <już w swoim świecie> [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2979.jpg[/IMG] B: Jak nie, to nie. Sam sobie poobgryzam. [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2981.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2972.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2973.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2974.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2975.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2976.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2965.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2966.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2968.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2970.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2971.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2959.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2960.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2961.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2962.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2963.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2952.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2953.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2955.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2957.jpg[/IMG] I widoczek [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2958.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2946.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2948.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2949.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2950.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2951.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2938.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2939.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2940.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2941.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2942.jpg[/IMG]
-
Tym razem golona, ale pewnie znowu wrócimy do trymowania. Zaległe zdjęcia z lutego :evil_lol: [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2929.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2931.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2933.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2934.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/11%20luty%2010/100_2932.jpg[/IMG]
-
Piękny łysolek :loveu:
-
[quote name='*Monia*']Niedługo przybędą nam Flower Power lupinowe [/QUOTE]A jednak :evil_lol:
-
Tak serio, jeżeli ludziom nie będzie za daleko dojechać do Włoch, to bardzo polecam Forty. Miejsce bezpieczne, z dala od ulicy i aktualnie jest spora "odgrodzona" polanka a po ostatnich deszczach jeszcze trochę błotka :evil_lol: Z bardziej cywilizowanych (i bliższych dla mnie :eviltong:) może park Szczęśliwicki albo Moczydło? Jak się nauczę obsługiwać aparat to może będą profesjonalne :eviltong:
-
Profesjonale... Jasne... [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Jakby co zapraszam na moje zadupie. Miejsc do biegania mamy pod dostatkiem - od parków po nieużytki ;)
-
[URL]http://images38.fotosik.pl/288/ed8b905dc1e954a9med.jpg[/URL] Obie panienki baardzo zainteresowane towarzystwem ;) [URL]http://images38.fotosik.pl/288/222c55e681381f2fmed.jpg[/URL] Lepiej skasuj, jeszcze komuś monitor pęknie :evil_lol: Swoje zdjęcia zgram jak tylko znajdę kabelek :evil_lol: Już wim co się tak szczylem w plecaku podobało. Zapomniałam, ze na dnie leżała ariuchowa kaczucha - puchaty piórnik napełniony suchym żarełkiem i śmierdzielami typu suszone rybki czy wędzone jelitka :evil_lol:
-
[quote name='Doginka']W takich chaszczach jest najwięcej kleszczydeł, brrrrrrrr:crazyeye::mad: [URL]http://lh4.ggpht.com/_woJ2m-YtR9A/S9xwYn-Rn4I/AAAAAAAAA8M/TPID_tjZX-c/tn_DSC_0020.JPG[/URL][/QUOTE] U mnie sucz częściej coś z parku przyniesie niż z takich chaszczy... [URL]http://lh6.ggpht.com/_woJ2m-YtR9A/S9xwgA9JrrI/AAAAAAAAA8c/MmMOKyP9dmU/tn_DSC_0025.JPG[/URL] Znajomy widok :evil_lol:
-
Toże trzymam kciuki :kciuki:
-
Gratulacje kondycji :p Zostanę przy wylegiwaniu się na kanapie :evil_lol: Gdzie macie taki fajny park?
-
Mnie się podoba, jej jest wygodnie i to jest najważniejsze. Może zdjęcie nie jest najlepsze, ale w rzeczywistości wygląda lepiej niż poprzednio. Krótkowłosa to ona nie jest. Na pierwszym zdjęciu nie odrosłą po ostatnim skubaniu.
-
Ariuchna przed... [IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/CAVANO%20030510/IMG_7742.jpg[/IMG] zdj. Natalia Śliwińska ...i po [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/100_3707.jpg[/IMG] [URL="http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/100_3709.jpg"][IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/100_3709.jpg[/IMG][/URL]
-
Wiadomo coś z grzywaczowym spacerem? Ucałuj połamańca w nos :)