Jump to content
Dogomania

Greven

Members
  • Posts

    7282
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Greven

  1. [quote name='Hala']Greven..ale Cię wzięło. [/quote] Uwielbiam takie krajobrazy :oops: Czuję się, jak 100 lat temu. Koń, bryczka, przedwojenny klimat, żydowskie dzielnice... To jest niepowtarzalne i tak szybko znika...
  2. Nerul, a możesz w bannerze załączyć tło ze zdjęć Hali...? :oops:
  3. No tak, mamy motyw: różowe szeleczki. Trudno się dziwić, też bym zagryzała :mad:
  4. [quote name='Greven']Hala, jak tam pięknie! :crazyeye: :modla: :modla:[/quote] Podtrzymuję!! Przepiękny, nostalgiczny, złoptopolski, polny krajobraz. Gdzie to?
  5. Hala, jak tam pięknie! :crazyeye: :modla: :modla:
  6. tekst na allegro długi, ale chwyta za serce wzruszyła się nawet taka zimna suka, jak ja ;)
  7. [quote name='Gonitwa']a może Klementyna? W końcu agresywna....[/quote] Tak, to na pewno ona :shake: Wystarczy zapytać pracowników szczecińskiego schroniska - to był pies nieadopcyjny ze względu na agresję. No i już po vectrze :shake: Szkoda, takie ładne fotki robiła...
  8. Przeleć wątek :razz: Jest dużo cennych informacji. Zależy od przypadku - w niektórych operacja konieczna, w innych nie. Przede wszystkim: szczegółowa diagnostyka, konsultacje z hirurgami i ortopedami. Mój Icek był operowany już ze dwa lata temu, koszt to kilkaset złotych, zależy od miasta i lekarza. Operacja, o ile do niej dojdzie, to tylko pierwszy krok. Najważniejsza jest ostrożność po zabiegu, umiejętna rehabilitacja i odpowiednia dieta.
  9. [quote name='Paulinaaa']Ale teraz duzo psów nosi te ubranka i zastanawiam się czy czasami słusznie.. [/quote] Często [B]zdecydowanie[/B] bez potrzeby. Ale ludzie idą za stadem - tu jakaś gwiazda z telewizora ubrała swojego pieska, tu koleżanka zamówiła na allegro.... więc jak to, mój pies nie miałby być na topie? Inni znowu uczłowieczają zwierzęta na zasadzie - skoro mnie jest zimno, to mojemu psu na pewno też. I ciach w kubrak. A pies się niepotrzebnie męczy, przegrzewa, wydelikaca, choruje.
  10. [quote name='Paulinaaa']Mam pytanie: jestescie bardziej za hartowaniem, czy jednak ubranko?[/quote] Zdecydowanie hartowanie! Ja ubieram tylko pitbulla, który marznie i koniec, bo nie da się zahartować psa, który ma łyse podwozie i tak cienką sierść, jak to tylko możliwe ;) a dla bullteriera będę mieć coś w odwodzie - ale na pewno ani sweter, ani kombinezon - najwyżej lekką derkę.
  11. Ciekawe, co gorsze dla takiego psa - monotonia schroniska, czy krótkie chwile szczęścia w domu, a później powrót do boksu... :shake:
  12. Kończy antybiotyk, ale tak do końca zdrowa to ona nie jest... Jeszcze zdaża jej się kaszleć. Na szczęście przekonała się do suchego jedzenia i dostaje RC dla szczeniaków. Przybiera na masie w błyskawicznym tempie. Zmiany na uszach zaczynają się same zaleczać - jeszcze nie miałam kiedy odebrać wyników zeskrobiny, ale pewnie okaże się, że to była sprawka pcheł. Komu przesłać zdjęcia do wstawienia? :razz:
  13. Na razie więc pozostaje tylko podnieść... :shake: Proponowałam utworzenie funduszu na psy ze szczecińskiego schroniska przy okazji zbiórek na Lolka i Bursztynkę, ale cóż - delikatnie mówiąc pomysł się nie przyjął... Szkoda, teraz pieniądze by się przydały...
  14. [quote name='Hala'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2662/img3757mz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1263/img3758cq7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jak tam ślicznie!!! Hala, nie puszczasz jeszcze Soni luzem? Próbuje zwiewać, nie słucha, czy co?
  15. Jak będziecie mieć chętnych na suczki średniej wielkości w wieku od 3 do 6 miesięcy (dwie czarne, dwie płowe), to dajcie moje namiary: 502 309 385. Suczki po szczepieniach, odrobaczone, odpchlone, odważne, zahartowane, socjalizowane z innymi zwierzętami, czujne, przyjazne. Ino brać :evil_lol:
  16. Obejrzałaś ząbki? Na ile go oceniasz? Ile waży i dokąd sięga (łydka, kolano)? To ważne informacje, ludzie zwykle o to pytają, żeby mniej więcej wiedzieć, na jakiego psa szczeniak wyrośnie.
  17. Na wszystko na raz... łącznie z wścieklizną? I odrobaczył...? :hmmmm:
  18. [quote name='Hala']Preparat na robaki kosztował 25 zł, więc sięprzygotowałam , że zapłacę 45 zł. Bo wścieklizna 20... A tu mi mówią...92!!!!![/quote] Czy ten doktor nie wie, że to pies na tymczasie i mógłby liczyć po kosztach? :mad:
  19. ten mały nie miał takiego szczęście, nie trafił w swoim krótkim życiu ani na Halę, ani nawet na nikogo, kto odruchowo nie zacząłby przeliczać go na kilogramy... zresztą sami zobaczcie... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8301306#post8301306[/URL]
  20. JA LUBIĘ KOTA. CHCEM ZDJĘCIA JUŻ! ŻYWEGO :angryy:
  21. [quote name='Hala']Jak wystawione były moje husiczki, to telefon sie rozdzwonił i nie mogłam się opędzić. A tu cisza i tego nie rozumiem. Sonia przecież jest sliczna.[/quote] Pewnie wszyscy myślą, że jak haszcza ma 8 lat, to stoi nad grobem :roll: A Sonia raz, że na 8 lat nie wygląda, dwa że wygląda... doskonale! Tylko jest kanapowcem, ale to powinno się przecież podobać... No ja już nie wiem, taka fajna suka :niewiem:
  22. [quote name='Hala']Danka jest studentką...i jak to wiadomo z kasą krucho. A dziewczyna bardzo chce mieć to konisko, niekoniecznie młode i piękne. Ale żeby dało siękochać i jeszcze można by mu na grzbiet wsiaść i na spokojny terenik pojechać.[/quote] To niech bieże wałka, a ja jej dam Basię do towarzystwa. Nie wyobrażam sobie [B]nie mieć konia[/B], to musi być przykre :shake: [quote name='Hala']Odwiedziłam Laponkę! Jest śliczna, zadbana, mieciutka i szczęśliwa! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9260/img3738gh9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jaki ładny srokacz! SZCZEGÓŁY Hala, SZCZEGÓŁY :mad:
  23. U mnie też kontakt się urwał z "zainteresowanymi" :shake:
×
×
  • Create New...