Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Może dlatego że są duże. Niestety ludzie dużych psów się obawiają. Ale wg mnie nie powinno być tam problemów. Szczególnie że festyn się już skończył, a teraz jest tylko to co na stałej ekspozycji.
  2. Proszę się nie wypowiadać. Właściciele grzywek:diabloti::evil_lol::diabloti: Czasu jeszcze trochę jest, ale po co mam jechać jak zrobię może 5 zdjęć i tyle...trochę się boje że ten wyjazd będzie na marne..:cool3:
  3. Ja bym tych wszystkich panów w zoologiku wystrzelała:angryy: Kiedyś nawet starałam się o posadkę na dziale akwarystycznym ale nie zgodziłam się wciskać kitu i mi odmówili:evil_lol: Jeśli masz możliwość zmień mu zbiornik na zwykły prostokątny, nawet mały - taki żeby dało radę umieścić filtr no i jeśli temp wody jest niższa niż 25 stopni to grzałeczkę. Nie ma nic piękniejszego niż bojownik pływający w zwykłym akwarium... Sama się o tym przekonałam.:roll:
  4. Dziękuję serdecznie :lol:
  5. U nas to jest tak że Klara ma łóżko a ja i TŻ jesteśmy niewygodnym dodatkiem do niego... Kiedyś prawie się udało, ale niestety walkę przegraliśmy:evil_lol:
  6. Aha - czyli się oddalamy trochę od chęci wyjazdu.... A mogłabym zobaczyć jakąś fotkę z zeszłorocznej? jak masz pod ręką.
  7. Uh, no to niestety. No ale dogomaniacy będą trzymać kciuki to sie na pewno uda :cool3: A ja chciałam zapytać o warunki oświetleniowe na hali, pod względem fotografujących osób itp. Da radę czy " bez sęsu " tak zwanego:evil_lol:
  8. Ktoś może podzielić się wrażeniami z wystaw w Monachium? Ciekawa jestem jak to tam jest, a możliwości pojechania w sumie mam..
  9. To się akurat da załatwić :loveu: Coś tam się starałam załatwić, ale ogólnie wszystkie informację mają być po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń[B]. [/B]Szkoda że nie myślą o tym że gdyby była znana obsada sędziowska to mogliby mieć więcej chętnych.... No ale ich wybór. Odnośnie Młodego Prezentera. W poniedziałek wieczorem mają zapaść decyzje. Konkurs nie był planowany, ale sporo osób pytało i mocno się zastanawiają nad MP. Buldożki jeszcze nie wiadomo kto sędziuje, ale jeden z wymienionych na stronie sędziów ( jakbym się nie domyśliła :> ) Sznaucery średnie ma sędziować Jolanta Jabłońska ( ale nie wierzyłabym do końca, pani była trochę niepewna w udzielaniu informacji ). O godziny sędziowania konkretnych ras będzie można się wywiedzieć po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń...
  10. [quote name='karolka']Kogoś na 100%, jak spotkasz zestresowaną blondynkę z małym dzieckiem i upartą brzoskwiniową shar peiką to ja. Chętni porozmawiami odstresuje się przed wejściem na ring.:multi:[/quote]Ja proponuję poćwiczyć chodzenie przy nodze na ringóweczce. Wiem co mówię, wyskakiwałam z butów jak moja buldożka mnie ciągnęła, zapierała się itp. Tydzień ćwiczeń i jak aniołek. Parówka i gotowana marcheweczka czynią cuda.... A czas jeszcze jest do wystawy, warto poćwiczyć. Do mnie właśnie dotarło że to dwa dni są :placz:Bueeeee. Pewnie się nie będę mogła zdecydować i w końcu nie pojadę.
  11. Z tego co wiem nic nigdy nie podają. Ale mogę się mylić. Nie, nie będzie za późno. Chciałabym być w granicach 9.20 pod halą, więc raczej się wyrobimy, tylko oby opóźnień nie było :lol:
  12. Aha, szkoda że nie wygrałam w totka bo na "długowłose buldożki" mi już nie starczy funduszy na nagrody dla zwycięzców :placz:
  13. Wyjmij te muszle z wody:roll: Muszle wydzielają związki do wody, raczej na pewno zaszkodzi to Twojemu bojownikowi. Jedyne ryby słodkowodne które tolerują a wręcz wymagają nawet umieszczenia muszli to muszlowce. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale ryba w kuli źle się czuje. Pływa w kółko, i nie widzi normalnie, tylko zniekształcone obrazy. Bez sensu się męczy. Szkoda że w Polsce jeszcze nie wprowadzono zakazu trzymania ryb w kulach. W niektórych krajach jest to surowo wzbronione i karalne. Śliczna rybka, zasługuje na lepsze warunki.
  14. Powiedz mu niech robi. Ja zbieram kasę. jak będzie trzeba to możesz założyć. Ja zbieram, może się uda. Dziś wystawiłam dwa bazarki. Jutro będę wystawiać kolejne. Dopiero wróciłam z treningu, muszę odpocząć. Edit - wycięcie czegoś niemożliwego..
  15. Jak to dobrze że Kierownik jest zwolennikiem sterylek... Pierwszy bazarek, drugi za chwilę. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=90816[/URL] i drugi [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=90831[/URL] mam nadzieję że coś pójdzie.
  16. Jeśli tylko działają potwierdzenia to co zauważę to zgłaszam w każdym dziale i wątku jaki nawiedzę. Narobię sobie wrogów :evil_lol: Filmik jeszcze jeden - z Cerberkiem. Ale z detką, szukam tego bez detki. [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=zlTBGd2Jby4[/URL] Edit: Znalazłam [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=KyjPTPY3aGM[/URL]
  17. Ja ciągle skarżę na Luizę że za dużo zdjęć wkleja. Pech że ma koleżankę - moda który odwiedza jej wątek. Lui - fota dyplomu jest za duża :diabloti::eviltong: Zaraz wgram kolejne filmiki.
  18. Raczej to się nie uda. Chyba nigdy :diabloti: Nawet jakbym sama obiecała że to zrobię to by nie przeszło chyba :evil_lol: Przyjmuję zapisy na podwózkę z dworca na teren wystawy. Warunek - Oby nie na 5 minut przed rozpoczęciem sędziowania.
  19. Dobra ważne żeby pozbierać kasę. Chata lśni jak nigdy ( 4 dni sprzątania ). Zaczynam cykać aby przed treningiem już coś było na bazarkach.
  20. Dogomania jest w trakcie przenoszenia na inny server. Mi już właśnie śmiga dobrze. Ale rano i wczoraj była masakra. Niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość.
  21. W takim tempie to sobie możemy ułożyć kalendarz marzeń z rasami które lubimy :evil_lol:
  22. Dogo niestety mi muliła, ale nie ma tego złego - posprzątałam mieszkanie. Dzisiaj powinny być pierwsze bazarki. Dam znać oczywiście :loveu:
  23. Dowiem się dowiem. A przynajmniej będę się starała :evil_lol: Jeszcze jakieś pytania? Zbieram zamówienia :lol: Dorotal - będziesz wystawiać obie swoje rasy?
  24. Zagłosowałam chyba na 20 adresów, w tym kilka nieaktualnych. I wskoczyły na drugie miejsce. Więc oni nawet nie sprawdzają tych adresów.
  25. Jeszcze niestety nie wiem, ale postaram się dowiedzieć niebawem - muszę i tak się wybrać do oddziału bo mam kilka biznesów.
×
×
  • Create New...