Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. [quote name='mar.gajko']Dwa dni. Dwa dni szczenięta pohodowlane w trasie. W aucie. Ok. 8 tygodniowe. Dwa dni.[/quote]Czy możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi? Bo nie za bardzo rozumiem czemu wpadasz tu i negujesz wszystko?
  2. [quote name='mar.gajko'][FONT=Calibri][SIZE=3]Pełna podziwu za tak wielką determinację i skuteczność i szybkość działania, jednak się zastanawiam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Maluchy rozjada się po całej Polsce. Będą wydawane. Chętnych będzie co niemiara. Telefony będą się urywać. Jadą do różnych domów tymczasowych. Bardziej i mniej doświadczonych. Jak zagwarantujecie choć w 50%, że nie skończą tak jak zaczęły. Jak dopilnujecie kastracji/sterylizacji za rok. Czy domy tymczasowe będą w stanie takowe wyegzekwować? Czy tez małe będą zaczątkiem kolejnej hodowli „do ratowania”. Czy osoby wydające za 8-12 miesięcy „upomną się” o zabieg, czy też już będą zajęte czym innym. I jakoś tak umknie w czasie. Jaka będą miały moc prawną „do upominania”?[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Nie sztuka jest wydać rasowego szczeniaka. Zwłaszcza małej rasy. Ale sztuką jest zagwarantowanie mu w najskuteczniejszy sposób godziwego życia, i zabezpieczenie przed losem „hodowlanym”.[/SIZE][/FONT][/quote]Jakieś propozycje? Może mamy je trzymać przez rok i ciachnąć i dopiero potem wydawać? Miałam kilka takich adopcji z warunkiem koniecznej sterylizacji i kastracji. Wszystko dopięte na ostatni guzik, zwierzęta poddane zabiegowi we wskazanym przeze mnie terminie.
  3. [quote name='xmartix']tak sobie mysle o trasie, sorki ze wyreczam kogos i sie rządze, ale jestem tak spięta tą akcją ze o niczym innym nie myśle... trasa od Ciebie Viris: Ostrowiec-Warszawa-Łódź-Poznań-Wrocław-Opole-Zawiercie-Kraków-Ostrowiec :razz: a ta druga chętna osoba do transportu "zrobilaby" Pomorze? pod warunkiem ze wszyscy beda placic za transport, ale to chyba jest jasne, czy nie? bo nie znam sie na zwyczajach[/quote]Poprzednia wersja miała około 1000 km, to będzie zdecydowanie dłuższa trasa - dodając korki w dużych miastach - dwa dni :evil_lol:
  4. [quote name='jenis']Witam Widze ze troche szczeniorków jedzie do Poznania,może będzie jakiś transport,ja cały czas szukam kogoś. W niedziele będe w Koszalinie jak by to coś pomogło.Pozdrawiam[/quote] To czy jedzie jeszcze nie wiadomo,właśnie staramy się to ogarnąć. Wydaje mi się że są na razie 3 takie "mocne" punkty. Wrocław, Poznań i Gdynia.
  5. [quote name='xmartix']będzie dobrze ;)[/quote] A ten u Ciebie po 12 lipca to DT czy DS?
  6. [B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia - brak transportu [U][COLOR=black]Wola[/COLOR] - [/U][/B][U][COLOR=black]DS u znajomej [/COLOR][/U][B][U][COLOR=black]- chłopczyk -[/COLOR] Gdynia - transport w okolicy ( do 60 km )- [/U][/B][COLOR=DarkRed]warunek dogadanie z ludźmi szczegółów, Wola nie chce być pośrednikiem ;> [/COLOR] [/COLOR] [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce - czarno biała - z miotu majowego to z plamką nad ogonkiem jeśli jest dziewczynką to super - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT- [COLOR=Red][B]Odbiór w Poznaniu( Transport w miarę możliwy ). [/B][/COLOR] [B]Dorcia44[/B] - możliwy DT - ale dużo obowiązków na głowie. " Może jeśli nie będzie takiej konieczności, nie obciążajmy jej dodatkowo?"-Gacusiowa ;> [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [B]1 chłopczyk jak najbardziej biały na DS?[/B], [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT ( przetrzymanie przed podróżą)- [COLOR=Red][B]Warszawa[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby nawet 4 szczeniaczki DT, najlepiej suczki, [U]być może jedna zostanie na DS[/U]- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [U][B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR][/U] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001- brak transportu [U]Pysia - DS - chłopczyk- [COLOR=Red]Zawiercie - pojadą po pieska.[/COLOR][/U] Lothia - krótki, przejściowy DT w Warszawie - do soboty, dla 2 maluchów. POMOC W TRANSPORCIE danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr. Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów. [/B]
  7. Majqa nie szkodzi, ale ja czytam post po poście i skrupulatnie wszystko uzupełniam łącznie z preferencjami. Więc może Ty potrzymaj kciuki za akcję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Czytam cały wątek i wyłapuję. Szybki awaryjny tymczas oferowała chyba lothia - zaraz na pewno znajdę.
  9. No właśnie to staram się uzupełniać. Demi - czy możesz wziąć dwa szczeniory i trzeciego dla xmatrix, czy jednego i drugiego dla xmatrix?
  10. [B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia [COLOR=black]Wola[/COLOR] - [/B][COLOR=black]DS u znajomej [/COLOR][B][COLOR=black]- chłopczyk -[/COLOR] Trójmiasto [/B][/COLOR] [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce - czarno biała - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT- [COLOR=Red][B]Odbiór w Poznaniu.[/B][/COLOR] [B]Dorcia44[/B] - brak podania ilości, dotyczy DT [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [B]1 chłopczyk jak najbardziej biały[/B], [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT - [COLOR=Red][B]Warszawa[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby 4 szczeniaczki DT- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001 POMOC W TRANSPORCIE danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr. Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów. [/B]
  11. Aaaaa Lavinia - sprawdźcie czy szczeniory słyszą, szczególnie te białe. Miejmy nadzieję że wszystkie będą zdrowe, ale jakby coś (tfu tfu) to zawsze negocjacja ceny wchodzi w grę.
  12. [B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia[/B][/COLOR] [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce" - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT [B]Dorcia44[/B] - brak podania ilości, dotyczy DT [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT - [COLOR=Red][B]Warszawa[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby 4 szczeniaczki DT [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230- [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001[/B]
  13. Mój telefon - 608339230 - zgłaszać się awaryjne DT w Warszawce!!! Co do jedzenia to niestety ale warto by było dawać to co dostawały tam, żeby nie było jakiś sensacji. Ja niestety nie mam już karmy dla szczeniorów żeby porozdawać.
  14. Dobra ja zmykam z kompa. Oczywiście trzymam kciuki za jutro!!!!
  15. [quote name='netti1']dzięki wielkie,bo się martwiłam bardzo,pomasuję wacikiem dupki. Viris-czyli mogę powiedziec Duni ,że ją odwiedzi buldożkowa ciotka?:multi:[/quote] No jeśli dziewczyny mi wyznaczą taką trasę jaką ja opisałam to tak :)
  16. [quote name='Inez de Villaro']ktoś tu pisał że zabierze psa do Zawiercia?[/quote] Zawiercie też mam po drodze.
  17. Dokładnie tak, nie ma mowy o tym żeby DT wyadoptował psa bez wiedzy, zgody itp właściwych "opiekunów". Na razie z tego co się orientuję potrzebny byłby transport na Wrocław - mi by ta trasa pasowała w sumie, dojechałabym do Warszawy i dalej do Łodzi - potem na Wrocław a wracając południem wróciłabym do siebie. Na oko bardzo ogólnie licząc byłoby to 900-1000 km.
  18. [quote name='majqa'][B]Na wszelki wypadek dla przypomnienia:[/B] [B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce" - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT [B]Dorcia44[/B] - brak podania ilości, dotyczy DT [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT ( Wrocław ) [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 „(…) 1 (DT/DS - 12 lipca) Wrocław" - czyli nie wiemy wciąż, czy DT, czy DS [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT ( Łódź ) [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby 4 szczeniaczki DT [B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS ( jeden obecnie pod Opolem - docelowo Kraków, drugi okolice Poznania ) [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki[/quote] Przydałoby się w spisie miejscowości umieścić...
  19. [quote name='agata-air']przerobiona moja umowa adopcyjna... POPRAWIAJCIE, tak na szybkjo cos naskrobałam ....................................., dnia [B]UMOWA [FONT=Times New Roman]Z Opiekunem Tymczasowym psa[/FONT] [/B] Dane nowego opiekuna/opiekunki: Imię i nazwisko: …………………………………… Adres: …………………………………………[FONT=Times New Roman]......[/FONT] Nr dowodu osobistego: …………………………… PESEL: …………………………………………[FONT=Times New Roman]...[/FONT] Dane oso[FONT=Times New Roman]b[/FONT]y wydającej: Imię i nazwisko:[FONT=Times New Roman]......................................................[/FONT] Adres: [FONT=Times New Roman]...................................................................[/FONT] Nr dowodu osobistego: ………………………….. PESEL: …………………………………………[FONT=Times New Roman].[/FONT] Dane psa: Imię: .....[FONT=Times New Roman]....[/FONT] Płeć: ......[FONT=Times New Roman]....[/FONT] Wiek/data urodzenia: Rasa: ..........[FONT=Times New Roman]......[/FONT] Maść: ........[FONT=Times New Roman]....[/FONT] [FONT=Times New Roman]Znaki szczególne..................[/FONT] [FONT=Times New Roman]nr chip/ tatuażu ..............[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jako nowy tymczasowy opiekun z[/FONT]obowiązuję się do otoczenia psa rzetelną opieką, najlepszą, jaką będę w stanie mu zapewnić, oraz do odpowiedzialnego postępowania względem niego, w tym: 1. Jeśli pies ucieknie, zobowiązuję się powiadomić osobę wydającą psa, jak też podjąć wszelkie możliwe kroki zmierzające do odnalezienia go. 2. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zrezygnuję z [FONT=Times New Roman]opieki nad[/FONT] ps[FONT=Times New Roman]em[/FONT], odwiozę go do osoby wydającej lub zapewnię opiekę nowego, troskliwego i odpowiedzialnego opiekuna [FONT=Times New Roman]uzgodniając[/FONT] t[FONT=Times New Roman]o z[/FONT] osobę wydającą.Z nowym opiekunem zostanie sporządzona umowa adopcyjn[FONT=Times New Roman]a lub umowa z domem tymczasowym. [/FONT]Osoba wydająca ma prawo do skontrolowania nowych warunków. [FONT=Times New Roman]3.[/FONT]Pod żadnym względem nie porzucę go ani nie oddam do schroniska. [FONT=Times New Roman]4. Wydający ma prawo odebrania psa w trybie natychmiastowym gdy uzna to za konieczne.[/FONT] [FONT=Times New Roman]5[/FONT]. Pies będzie pod opieką weterynaryjną, będzie regularnie odrobaczany, szczepiony, a w razie choroby leczony z należytą troską. 6. Pies będzie [FONT=Times New Roman][SIZE=3]właściwie odżywiany, stosownie do jego wieku.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman]7[/FONT]. Pies nie będzie trzymany na łańcuchu[FONT=Times New Roman] ani w kojcu. Pies będzie mieszkał wraz z ludzimi w domu.[/FONT] [FONT=Times New Roman]8[/FONT]. Pies będzie traktowany zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt. [FONT=Times New Roman]9[/FONT]. Pies nie zostanie [FONT=Times New Roman]wydany do adopcji bez zgody wydającego. Z przyszłym domem zostanie sporządzona umowa adopcyjna zakceptowana przez wydającego.[/FONT] [FONT=Times New Roman]10[/FONT]. Wyrażam zgodę na kontrole [FONT=Times New Roman]stanu zwierzęcia w domu tymczasowym.[/FONT] 1[FONT=Times New Roman]1[/FONT]. W przypadku naruszenia któregoś z punktów niniejszej umowy[FONT=Times New Roman] przyjmuję do wiadomości iż[/FONT], osoba wydająca ma prawo do natychmiastowego odebrania psa [FONT=Times New Roman]nowemu opiekunowi[/FONT]. [FONT=Times New Roman]12. [/FONT]Przyjmuję do wiadomości, że w razie złego traktowania zwierzęcia grozi mi odpowiedzialność karna na podstawie ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997r. Umowę spisano w [FONT=Times New Roman]dwóch[/FONT] równobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla wydającego[FONT=Times New Roman], nowego opiekuna.[/FONT] [FONT=Times New Roman]W[/FONT]szelkie złamanie umowy lub kwestie, których nie rozstrzyga umowa będą rozstrzygnięte przez sąd. ................................ .................................. Podpis [FONT=Times New Roman]opiekuna tymczasowego [/FONT]Podpis wydającego[/quote] Oo to jest zdecydowanie w miarę ok. Beatki spostrzeżenie też. Myślę że warto tu omówić punkty jeśli ktoś ma jakieś pomysły to udoskonalimy ten"papierek".
  20. Gameboy - jest to jakiś zarys, ale wielu rzeczy myślę nie ma. Tylko żeby to była dobra umowa to by musiało nad tym kilka ciotek posiedzieć. Wg mnie w umowie powinny być omówione sprawy finansowe - czy wszystko będzie w rękach DT, czy coś będzie "wspomagane" na DT. Obowiązek szukania domu myślę że po obu stronach. Trzeba by dodać punkt o opłacie przy adopcji do DS - jak już ustali się czy to będzie te 100 zł czy jak. Wysłałam umowę do lavinii.
  21. Chodzi o umowę z DT. Jeśli macie to wyślijcie proszę [email][email protected][/email]
  22. Aktualny spis bazarków : [quote name='Viris']Wszystkie bazarki wystawiane na : NA SZCZENIACZKI : Srebrna biżuteria - 72 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113547[/URL] Poezja na zamówienie - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113559[/URL] Książki - 44 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113568[/URL] Ubrania, buty, bielizna - 87 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113562[/URL] Pamiątki z Szymon Majewski SHOW - 90 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113565[/URL] Złoty pierścionek - 300 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113517[/URL] Psie akcesoria - obroża, piłka na smakołyki - 45 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113570[/URL] Komplet naczyń - 70 zł - ZAKOŃCZONA !!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113560[/URL] Salvit - sól do kąpieli - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113591[/URL] Truskawkowa kość sznurowa - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113556[/URL] Figurki - buldożki - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113545[/URL] Anioł - ogrodniczka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113540[/URL] SCRABBLE - czekoladki - 15 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113548[/URL] Smok - szkatułka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113550[/URL] Puszka na psie ciastka - z wkładem!- - 30 zł!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113627[/URL] Obroże odblaskowe itp- 40 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113625[/URL] Cegiełki - bandamki- 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113623[/URL] Adresówki - Royal Canin i tuba- 5 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113622[/URL] Frisbee!!!!- 34 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113620[/URL] Puszki na długopisy, na biurko - NOWOŚĆ [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113805[/URL] Wazonik zdobiony m.in, przez 5 letnią Marysię ;) [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113808[/URL] ZEGAREK DAMSKI - Adriatica!!!! - nowość [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113842[/URL] Dwa wazony [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113836[/URL] Książki : Pachnidło, Dom, Weronika postanawia umrzeć. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113854[/URL] NA SUCZKI : Butle decoupage - 90 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113356[/URL] Seksowne butki i ciuszki - 78 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113323[/URL] Kolczyki DOGOMANIA - Brak ofert - Przedłużona. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113497[/URL] Wysoki anioł z masy solnej -55 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113426[/URL] Kolczyki z piesami i kociambrami - 402 zł- ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113239[/URL] Kolczyki - rozetki - 40 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113500[/URL] Wybaczcie jakieś pomyłki - ale trochę tego jest, podliczenie jest typowo orientacyjne. [SIZE=6][COLOR=Red][B] RAZEM - 1637 zł!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
  23. A ja zaraz wystawiam bazarek z super nowym zegareczkiem :lol::lol::lol:
  24. Wszystkie bazarki wystawiane na : NA SZCZENIACZKI : Srebrna biżuteria - 72 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113547[/URL] Poezja na zamówienie - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113559[/URL] Książki - 44 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113568[/URL] Ubrania, buty, bielizna - 87 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113562[/URL] Pamiątki z Szymon Majewski SHOW - 90 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113565[/URL] Złoty pierścionek - 300 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113517[/URL] Psie akcesoria - obroża, piłka na smakołyki - 45 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113570[/URL] Komplet naczyń - 70 zł - ZAKOŃCZONA !!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113560[/URL] Salvit - sól do kąpieli - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113591[/URL] Truskawkowa kość sznurowa - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113556[/URL] Figurki - buldożki - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113545[/URL] Anioł - ogrodniczka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113540[/URL] SCRABBLE - czekoladki - 15 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113548[/URL] Smok - szkatułka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113550[/URL] Puszka na psie ciastka - z wkładem!- - 30 zł!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113627[/URL] Obroże odblaskowe itp- 40 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113625[/URL] Cegiełki - bandamki- 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113623[/URL] Adresówki - Royal Canin i tuba- 5 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113622[/URL] Frisbee!!!!- 34 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113620[/URL] Puszki na długopisy, na biurko - NOWOŚĆ [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113805[/URL] Wazonik zdobiony m.in, przez 5 letnią Marysię ;) [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113808[/URL] ZEGAREK DAMSKI - Adriatica!!!! - 100 zł! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113842[/URL] Dwa wazony [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113836[/URL] Książki : Pachnidło, Dom, Weronika postanawia umrzeć. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113854[/URL] NA SUCZKI : Butle decoupage - 90 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113356[/URL] Seksowne butki i ciuszki - 78 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113323[/URL] Kolczyki DOGOMANIA - Brak ofert - Przedłużona. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113497[/URL] Wysoki anioł z masy solnej -55 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113426[/URL] Kolczyki z piesami i kociambrami - 402 zł- ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113239[/URL] Kolczyki - rozetki - 40 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113500[/URL] Wybaczcie jakieś pomyłki - ale trochę tego jest, podliczenie jest typowo orientacyjne. [SIZE=6][COLOR=Red][B] RAZEM - 1737 zł!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...