-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Dwa dni. Dwa dni szczenięta pohodowlane w trasie. W aucie. Ok. 8 tygodniowe. Dwa dni.[/quote]Czy możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi? Bo nie za bardzo rozumiem czemu wpadasz tu i negujesz wszystko? -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'][FONT=Calibri][SIZE=3]Pełna podziwu za tak wielką determinację i skuteczność i szybkość działania, jednak się zastanawiam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Maluchy rozjada się po całej Polsce. Będą wydawane. Chętnych będzie co niemiara. Telefony będą się urywać. Jadą do różnych domów tymczasowych. Bardziej i mniej doświadczonych. Jak zagwarantujecie choć w 50%, że nie skończą tak jak zaczęły. Jak dopilnujecie kastracji/sterylizacji za rok. Czy domy tymczasowe będą w stanie takowe wyegzekwować? Czy tez małe będą zaczątkiem kolejnej hodowli „do ratowania”. Czy osoby wydające za 8-12 miesięcy „upomną się” o zabieg, czy też już będą zajęte czym innym. I jakoś tak umknie w czasie. Jaka będą miały moc prawną „do upominania”?[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Nie sztuka jest wydać rasowego szczeniaka. Zwłaszcza małej rasy. Ale sztuką jest zagwarantowanie mu w najskuteczniejszy sposób godziwego życia, i zabezpieczenie przed losem „hodowlanym”.[/SIZE][/FONT][/quote]Jakieś propozycje? Może mamy je trzymać przez rok i ciachnąć i dopiero potem wydawać? Miałam kilka takich adopcji z warunkiem koniecznej sterylizacji i kastracji. Wszystko dopięte na ostatni guzik, zwierzęta poddane zabiegowi we wskazanym przeze mnie terminie. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']tak sobie mysle o trasie, sorki ze wyreczam kogos i sie rządze, ale jestem tak spięta tą akcją ze o niczym innym nie myśle... trasa od Ciebie Viris: Ostrowiec-Warszawa-Łódź-Poznań-Wrocław-Opole-Zawiercie-Kraków-Ostrowiec :razz: a ta druga chętna osoba do transportu "zrobilaby" Pomorze? pod warunkiem ze wszyscy beda placic za transport, ale to chyba jest jasne, czy nie? bo nie znam sie na zwyczajach[/quote]Poprzednia wersja miała około 1000 km, to będzie zdecydowanie dłuższa trasa - dodając korki w dużych miastach - dwa dni :evil_lol: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jenis']Witam Widze ze troche szczeniorków jedzie do Poznania,może będzie jakiś transport,ja cały czas szukam kogoś. W niedziele będe w Koszalinie jak by to coś pomogło.Pozdrawiam[/quote] To czy jedzie jeszcze nie wiadomo,właśnie staramy się to ogarnąć. Wydaje mi się że są na razie 3 takie "mocne" punkty. Wrocław, Poznań i Gdynia. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']będzie dobrze ;)[/quote] A ten u Ciebie po 12 lipca to DT czy DS? -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia - brak transportu [U][COLOR=black]Wola[/COLOR] - [/U][/B][U][COLOR=black]DS u znajomej [/COLOR][/U][B][U][COLOR=black]- chłopczyk -[/COLOR] Gdynia - transport w okolicy ( do 60 km )- [/U][/B][COLOR=DarkRed]warunek dogadanie z ludźmi szczegółów, Wola nie chce być pośrednikiem ;> [/COLOR] [/COLOR] [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce - czarno biała - z miotu majowego to z plamką nad ogonkiem jeśli jest dziewczynką to super - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT- [COLOR=Red][B]Odbiór w Poznaniu( Transport w miarę możliwy ). [/B][/COLOR] [B]Dorcia44[/B] - możliwy DT - ale dużo obowiązków na głowie. " Może jeśli nie będzie takiej konieczności, nie obciążajmy jej dodatkowo?"-Gacusiowa ;> [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [B]1 chłopczyk jak najbardziej biały na DS?[/B], [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT ( przetrzymanie przed podróżą)- [COLOR=Red][B]Warszawa[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby nawet 4 szczeniaczki DT, najlepiej suczki, [U]być może jedna zostanie na DS[/U]- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [U][B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR][/U] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001- brak transportu [U]Pysia - DS - chłopczyk- [COLOR=Red]Zawiercie - pojadą po pieska.[/COLOR][/U] Lothia - krótki, przejściowy DT w Warszawie - do soboty, dla 2 maluchów. POMOC W TRANSPORCIE danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr. Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów. [/B] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Majqa nie szkodzi, ale ja czytam post po poście i skrupulatnie wszystko uzupełniam łącznie z preferencjami. Więc może Ty potrzymaj kciuki za akcję :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Czytam cały wątek i wyłapuję. Szybki awaryjny tymczas oferowała chyba lothia - zaraz na pewno znajdę. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
No właśnie to staram się uzupełniać. Demi - czy możesz wziąć dwa szczeniory i trzeciego dla xmatrix, czy jednego i drugiego dla xmatrix? -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia [COLOR=black]Wola[/COLOR] - [/B][COLOR=black]DS u znajomej [/COLOR][B][COLOR=black]- chłopczyk -[/COLOR] Trójmiasto [/B][/COLOR] [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce - czarno biała - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT- [COLOR=Red][B]Odbiór w Poznaniu.[/B][/COLOR] [B]Dorcia44[/B] - brak podania ilości, dotyczy DT [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [B]1 chłopczyk jak najbardziej biały[/B], [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT - [COLOR=Red][B]Warszawa[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby 4 szczeniaczki DT- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001 POMOC W TRANSPORCIE danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr. Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów. [/B] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
O dzięki!!! -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Aaaaa Lavinia - sprawdźcie czy szczeniory słyszą, szczególnie te białe. Miejmy nadzieję że wszystkie będą zdrowe, ale jakby coś (tfu tfu) to zawsze negocjacja ceny wchodzi w grę. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia[/B][/COLOR] [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce" - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT [B]Dorcia44[/B] - brak podania ilości, dotyczy DT [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT - [COLOR=Red][B]Warszawa[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby 4 szczeniaczki DT [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230- [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001[/B] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Mój telefon - 608339230 - zgłaszać się awaryjne DT w Warszawce!!! Co do jedzenia to niestety ale warto by było dawać to co dostawały tam, żeby nie było jakiś sensacji. Ja niestety nie mam już karmy dla szczeniorów żeby porozdawać. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dobra ja zmykam z kompa. Oczywiście trzymam kciuki za jutro!!!! -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='netti1']dzięki wielkie,bo się martwiłam bardzo,pomasuję wacikiem dupki. Viris-czyli mogę powiedziec Duni ,że ją odwiedzi buldożkowa ciotka?:multi:[/quote] No jeśli dziewczyny mi wyznaczą taką trasę jaką ja opisałam to tak :) -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']ktoś tu pisał że zabierze psa do Zawiercia?[/quote] Zawiercie też mam po drodze. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dokładnie tak, nie ma mowy o tym żeby DT wyadoptował psa bez wiedzy, zgody itp właściwych "opiekunów". Na razie z tego co się orientuję potrzebny byłby transport na Wrocław - mi by ta trasa pasowała w sumie, dojechałabym do Warszawy i dalej do Łodzi - potem na Wrocław a wracając południem wróciłabym do siebie. Na oko bardzo ogólnie licząc byłoby to 900-1000 km. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][B]Na wszelki wypadek dla przypomnienia:[/B] [B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny [B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce" - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT [B]Dorcia44[/B] - brak podania ilości, dotyczy DT [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT ( Wrocław ) [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 „(…) 1 (DT/DS - 12 lipca) Wrocław" - czyli nie wiemy wciąż, czy DT, czy DS [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT ( Łódź ) [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby 4 szczeniaczki DT [B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS ( jeden obecnie pod Opolem - docelowo Kraków, drugi okolice Poznania ) [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki[/quote] Przydałoby się w spisie miejscowości umieścić... -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']przerobiona moja umowa adopcyjna... POPRAWIAJCIE, tak na szybkjo cos naskrobałam ....................................., dnia [B]UMOWA [FONT=Times New Roman]Z Opiekunem Tymczasowym psa[/FONT] [/B] Dane nowego opiekuna/opiekunki: Imię i nazwisko: …………………………………… Adres: …………………………………………[FONT=Times New Roman]......[/FONT] Nr dowodu osobistego: …………………………… PESEL: …………………………………………[FONT=Times New Roman]...[/FONT] Dane oso[FONT=Times New Roman]b[/FONT]y wydającej: Imię i nazwisko:[FONT=Times New Roman]......................................................[/FONT] Adres: [FONT=Times New Roman]...................................................................[/FONT] Nr dowodu osobistego: ………………………….. PESEL: …………………………………………[FONT=Times New Roman].[/FONT] Dane psa: Imię: .....[FONT=Times New Roman]....[/FONT] Płeć: ......[FONT=Times New Roman]....[/FONT] Wiek/data urodzenia: Rasa: ..........[FONT=Times New Roman]......[/FONT] Maść: ........[FONT=Times New Roman]....[/FONT] [FONT=Times New Roman]Znaki szczególne..................[/FONT] [FONT=Times New Roman]nr chip/ tatuażu ..............[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jako nowy tymczasowy opiekun z[/FONT]obowiązuję się do otoczenia psa rzetelną opieką, najlepszą, jaką będę w stanie mu zapewnić, oraz do odpowiedzialnego postępowania względem niego, w tym: 1. Jeśli pies ucieknie, zobowiązuję się powiadomić osobę wydającą psa, jak też podjąć wszelkie możliwe kroki zmierzające do odnalezienia go. 2. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zrezygnuję z [FONT=Times New Roman]opieki nad[/FONT] ps[FONT=Times New Roman]em[/FONT], odwiozę go do osoby wydającej lub zapewnię opiekę nowego, troskliwego i odpowiedzialnego opiekuna [FONT=Times New Roman]uzgodniając[/FONT] t[FONT=Times New Roman]o z[/FONT] osobę wydającą.Z nowym opiekunem zostanie sporządzona umowa adopcyjn[FONT=Times New Roman]a lub umowa z domem tymczasowym. [/FONT]Osoba wydająca ma prawo do skontrolowania nowych warunków. [FONT=Times New Roman]3.[/FONT]Pod żadnym względem nie porzucę go ani nie oddam do schroniska. [FONT=Times New Roman]4. Wydający ma prawo odebrania psa w trybie natychmiastowym gdy uzna to za konieczne.[/FONT] [FONT=Times New Roman]5[/FONT]. Pies będzie pod opieką weterynaryjną, będzie regularnie odrobaczany, szczepiony, a w razie choroby leczony z należytą troską. 6. Pies będzie [FONT=Times New Roman][SIZE=3]właściwie odżywiany, stosownie do jego wieku.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman]7[/FONT]. Pies nie będzie trzymany na łańcuchu[FONT=Times New Roman] ani w kojcu. Pies będzie mieszkał wraz z ludzimi w domu.[/FONT] [FONT=Times New Roman]8[/FONT]. Pies będzie traktowany zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt. [FONT=Times New Roman]9[/FONT]. Pies nie zostanie [FONT=Times New Roman]wydany do adopcji bez zgody wydającego. Z przyszłym domem zostanie sporządzona umowa adopcyjna zakceptowana przez wydającego.[/FONT] [FONT=Times New Roman]10[/FONT]. Wyrażam zgodę na kontrole [FONT=Times New Roman]stanu zwierzęcia w domu tymczasowym.[/FONT] 1[FONT=Times New Roman]1[/FONT]. W przypadku naruszenia któregoś z punktów niniejszej umowy[FONT=Times New Roman] przyjmuję do wiadomości iż[/FONT], osoba wydająca ma prawo do natychmiastowego odebrania psa [FONT=Times New Roman]nowemu opiekunowi[/FONT]. [FONT=Times New Roman]12. [/FONT]Przyjmuję do wiadomości, że w razie złego traktowania zwierzęcia grozi mi odpowiedzialność karna na podstawie ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997r. Umowę spisano w [FONT=Times New Roman]dwóch[/FONT] równobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla wydającego[FONT=Times New Roman], nowego opiekuna.[/FONT] [FONT=Times New Roman]W[/FONT]szelkie złamanie umowy lub kwestie, których nie rozstrzyga umowa będą rozstrzygnięte przez sąd. ................................ .................................. Podpis [FONT=Times New Roman]opiekuna tymczasowego [/FONT]Podpis wydającego[/quote] Oo to jest zdecydowanie w miarę ok. Beatki spostrzeżenie też. Myślę że warto tu omówić punkty jeśli ktoś ma jakieś pomysły to udoskonalimy ten"papierek". -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Gameboy - jest to jakiś zarys, ale wielu rzeczy myślę nie ma. Tylko żeby to była dobra umowa to by musiało nad tym kilka ciotek posiedzieć. Wg mnie w umowie powinny być omówione sprawy finansowe - czy wszystko będzie w rękach DT, czy coś będzie "wspomagane" na DT. Obowiązek szukania domu myślę że po obu stronach. Trzeba by dodać punkt o opłacie przy adopcji do DS - jak już ustali się czy to będzie te 100 zł czy jak. Wysłałam umowę do lavinii. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Chodzi o umowę z DT. Jeśli macie to wyślijcie proszę [email][email protected][/email] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Aktualny spis bazarków : [quote name='Viris']Wszystkie bazarki wystawiane na : NA SZCZENIACZKI : Srebrna biżuteria - 72 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113547[/URL] Poezja na zamówienie - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113559[/URL] Książki - 44 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113568[/URL] Ubrania, buty, bielizna - 87 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113562[/URL] Pamiątki z Szymon Majewski SHOW - 90 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113565[/URL] Złoty pierścionek - 300 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113517[/URL] Psie akcesoria - obroża, piłka na smakołyki - 45 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113570[/URL] Komplet naczyń - 70 zł - ZAKOŃCZONA !!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113560[/URL] Salvit - sól do kąpieli - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113591[/URL] Truskawkowa kość sznurowa - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113556[/URL] Figurki - buldożki - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113545[/URL] Anioł - ogrodniczka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113540[/URL] SCRABBLE - czekoladki - 15 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113548[/URL] Smok - szkatułka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113550[/URL] Puszka na psie ciastka - z wkładem!- - 30 zł!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113627[/URL] Obroże odblaskowe itp- 40 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113625[/URL] Cegiełki - bandamki- 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113623[/URL] Adresówki - Royal Canin i tuba- 5 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113622[/URL] Frisbee!!!!- 34 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113620[/URL] Puszki na długopisy, na biurko - NOWOŚĆ [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113805[/URL] Wazonik zdobiony m.in, przez 5 letnią Marysię ;) [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113808[/URL] ZEGAREK DAMSKI - Adriatica!!!! - nowość [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113842[/URL] Dwa wazony [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113836[/URL] Książki : Pachnidło, Dom, Weronika postanawia umrzeć. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113854[/URL] NA SUCZKI : Butle decoupage - 90 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113356[/URL] Seksowne butki i ciuszki - 78 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113323[/URL] Kolczyki DOGOMANIA - Brak ofert - Przedłużona. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113497[/URL] Wysoki anioł z masy solnej -55 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113426[/URL] Kolczyki z piesami i kociambrami - 402 zł- ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113239[/URL] Kolczyki - rozetki - 40 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113500[/URL] Wybaczcie jakieś pomyłki - ale trochę tego jest, podliczenie jest typowo orientacyjne. [SIZE=6][COLOR=Red][B] RAZEM - 1637 zł!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/quote] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A ja zaraz wystawiam bazarek z super nowym zegareczkiem :lol::lol::lol: -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Wszystkie bazarki wystawiane na : NA SZCZENIACZKI : Srebrna biżuteria - 72 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113547[/URL] Poezja na zamówienie - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113559[/URL] Książki - 44 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113568[/URL] Ubrania, buty, bielizna - 87 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113562[/URL] Pamiątki z Szymon Majewski SHOW - 90 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113565[/URL] Złoty pierścionek - 300 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113517[/URL] Psie akcesoria - obroża, piłka na smakołyki - 45 zł - ZAKOŃCZONA!!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113570[/URL] Komplet naczyń - 70 zł - ZAKOŃCZONA !!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113560[/URL] Salvit - sól do kąpieli - 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113591[/URL] Truskawkowa kość sznurowa - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113556[/URL] Figurki - buldożki - 25 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113545[/URL] Anioł - ogrodniczka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113540[/URL] SCRABBLE - czekoladki - 15 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113548[/URL] Smok - szkatułka - 30 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113550[/URL] Puszka na psie ciastka - z wkładem!- - 30 zł!! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113627[/URL] Obroże odblaskowe itp- 40 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113625[/URL] Cegiełki - bandamki- 10 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113623[/URL] Adresówki - Royal Canin i tuba- 5 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113622[/URL] Frisbee!!!!- 34 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113620[/URL] Puszki na długopisy, na biurko - NOWOŚĆ [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113805[/URL] Wazonik zdobiony m.in, przez 5 letnią Marysię ;) [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113808[/URL] ZEGAREK DAMSKI - Adriatica!!!! - 100 zł! [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113842[/URL] Dwa wazony [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113836[/URL] Książki : Pachnidło, Dom, Weronika postanawia umrzeć. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113854[/URL] NA SUCZKI : Butle decoupage - 90 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113356[/URL] Seksowne butki i ciuszki - 78 zł [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113323[/URL] Kolczyki DOGOMANIA - Brak ofert - Przedłużona. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113497[/URL] Wysoki anioł z masy solnej -55 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113426[/URL] Kolczyki z piesami i kociambrami - 402 zł- ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113239[/URL] Kolczyki - rozetki - 40 zł - ZAKOŃCZONA [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113500[/URL] Wybaczcie jakieś pomyłki - ale trochę tego jest, podliczenie jest typowo orientacyjne. [SIZE=6][COLOR=Red][B] RAZEM - 1737 zł!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]