Oj Iwoneczko kochana kiedys Ci to mowilam, nie warto plakac przez faceta. Zobacz jak swietnie sobie radzisz sama. Popatrz masz tutaj przyjaciol.. Zobacz radzisz sobie z domem, ciaza, psami, soba i jeszcze mnostwem innych rzeczy. Pamietaj teraz Ty jestes najwazniejsza, Ty i Twoje dziecko. Ja kazda Twoja decyzje uszanuje i bede Ciebie wspierac w miare mozliwosci. Trzymaj i nie martw sie, nie jestes sama masz przyjaciol na dogo.