Meritt szkoda, ze kadr centralny i troszke przepalone.
Kida drugie mi się najbardziej podoba, ale podciełaybm kawałeczek od dołu. ;)
Zdjęcie zwyczajne, ale który kadr lepszy?
[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8619/frankatr0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5295/fraaagj8.jpg[/IMG]