Znam beagla normalnego wzrostu o wadze 22kg, jest jeszcze do tego troche za chudy. Ma same mięśnie, zero tłuszczyku, więc nie można pochopnie wyciągać wniosków. Większość ludzi patrząc na tego psa nigdy by mu nie dało nawet 17kg. Dodam, że był wazony nieraz u weta.
a moje dziecko nadal pulpet ;)