Jump to content
Dogomania

Polna

Members
  • Posts

    1782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Polna

  1. To jakie opłaty w koncu OPŁATY: · za pierwszego psa /z katalogiem/ - 65 PLN · za każdego następnego psa /bez katalogu/ - 55 PLN · szczenięta, interchampiony /bez katalogu/ - 35 PLN · opłaty w dniu wystawy /bez względu na klasę/ - 100 PLN · rasy polskie /w tym PON/, weterany /bez katalogu/ - bezpłatnie · wystawcy zagraniczni /za każdego psa/ - 25 EURO · wystawcy zagraniczni w dniu wystawy - 40 EURO czy Wystawcy krajowi - za pierwszego psa (z katalogiem) - 85 PLN - za każdego następnego (bez katalogu) - 70 PLN - szczenięta, interchampiony - 45 PLN - rasy polskie, weterany(tylko pod warunkiem wystawienia psa) Bezpłatnie Wystawcy zagraniczni - za każdego psa (z katalogiem) -30 €
  2. Polna

    Watek łódzki

    ja bym wolała 11-ą bo potem musze wrócić na 16.30 ;) Tobiaszowa niestety ja mam 15 lat hehe moze na pl. wolności się umowimy :)
  3. juz leci :) będzie powtórzone o 23.20
  4. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29331[/url] ciekwy temat...
  5. Polna

    Beagle

    [url]http://www.eoferty.com.pl/adeta.php?aid=16363[/url] mozna jeszcze to sprawdzic
  6. Polna

    Watek łódzki

    Ja jeszcze chciałam prosic o plakaty, moze powiesze w szkole ;)
  7. Polna

    Watek łódzki

    Ja jestem chetna na Pietryne w week, tylko nie mam "wizytówki" :)" Moze z Fanciszką przyjade :) (jak cos to dane na identyfikator: Aleksandra Gach ) moja drukarka odmawia posłuszeństwa niestety...
  8. Polna

    Beagle

    [url]http://www.beagle.int.pl/[/url] zobacz tutaj na allegro (no dobra przemilcze :P) sprzedaja psiaki po 950zł
  9. Polna

    wroclaw 2006

    Ja tez cały czas poszukuje transportu :(
  10. Wydaje mi się, ze to Dior, ale nie jestem pewna :)
  11. Niestety duzo drogi dołoze :( Jeszcze będę namiawiać klubowiczke ;)
  12. Czy ktos moze jedzie przez Łódź ! Poszukuje transportu i dorzucam się do paliwa
  13. Jeszcze czekam na potwierdzenie transportu ;)
  14. My chyba będziemy :D
  15. [quote name='Flaire'] I jeszcze: zerówki fajne są! Szkoda, że ich nie było (pomimo że mnie póki co nic nie dadzą). [/QUOTE] zgadzam się :razz: Choć bardzo dobrze mi sie biegało w przedbiegach :multi:
  16. Polna

    Watek łódzki

    U mnie na osiedlu petycje są w dwóch miejscach ! Jutro mama moze weźmie do pracy. Mam nadzieje, ze się troche tego zbierze ;)
  17. za 100zł to chyba resztkami z obiadu były karmione i wet'a na oczy nie widziały... 1000zł to i tak mala kwota na rasowca wystarczy podliczyć koszty i często dobry hodowca dopłaca do szczeniąt !
  18. Taluta urodziny :P :BIG: :BIG: :BIG: :tort: :new-bday:
  19. ozzy raczej był w typie goldena...
  20. Polna

    wroclaw 2006

    [quote name='Polna']Czy nikt nie jedzie przez Łodz w niedziele :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] :shake: :shake:
  21. to jest główny argument tak? :shake:
  22. Dlaczego beagle ? Te psy z reguły nie znoszą samotnosci, więc trzeba się z tym liczyć.zapraszam na [url=www.e-beagle.pl]tutaj[/url] Jeszcze jedno pytanie, ile czasu zamierzasz poswięcic dla psa (spacery, praca, agility itp.) dziennie? Czy zdajesz sobie sprawę, ze to nie jest tylko piękna morda , ale mały gończy !
  23. Polna

    wroclaw 2006

    zCzy nikt nie jedzie przez Łodz w niedziele :placz: :placz: :placz:
  24. Ja nie mam ochoty wydawac 70-90zł w błoto! Rozumiem gdyby liczyło się zaświdczenie od weta = 0 płatności to ok. Dodam, ze moja suka ma jeszcze nieregularną cieczke i jest mi o tyle trudniej. Jak na razie dwie wystawy sobie przez cieczke odpusciłam (ale na tym samym ringu i w tej samej klasie były suki cieknące...) a mi z kieszeni wyleciało 160zł :/
  25. Polna

    wroclaw 2006

    ja mam nadzieje, ze mnie nie przyjeli :/ bo nie mam transportu zadnego... :(
×
×
  • Create New...