Jump to content
Dogomania

Polna

Members
  • Posts

    1782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Polna

  1. Ja to mam opóźniony zaplon :shake: Kiedy będzie mozna Cię odwiedzić :cool3: Fajne takie paróweczki ...
  2. za chiny nie pamięta, poszukam zaraz Edit: CANASTA Marawu, a jej przydomek hod. to Fobia ;)
  3. Kiedy szczeniorki się rodzą, na początku stycznia ?
  4. [quote name='Agasia']Polna z kim jedziesz :D?[/QUOTE] Ze znajomą i jej Astem ;) (prowadzi zoologiczny w Łodzi ;))
  5. Ja powinnam być, bo znalazłam transport ;)
  6. Hola z naszego klubu juz troche w zawodach biega, sa nawet gdzies jej fotki na forum
  7. Ja będę w Głogowie w sumie raz wypadałoby isc na mp, ale ja nawet swojego psa dobrze nie umiem wystawic
  8. hanik będzie jeszcze fox od nas :)
  9. Polna

    Sędziowie

    Czy dla p.Piotra Śliwki liczy sie dobry handling ? Jak ocenia psy...
  10. My jedziemy. Super, ze znowu się spotkamy :D
  11. Ja się chwalę prawie juz 11 letnim fouskiem :) Astra (na zdjęciach tez moja beaglica ;)) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img347.imageshack.us/img347/6000/astraud4.jpg[/IMG][/URL] troszke fotek Astry [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img347.imageshack.us/img347/2485/astra1rg1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img347.imageshack.us/img347/7794/astraifanjm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6773/spacerekll2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1219/spacer5vy1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/580/spacer4rs5.jpg[/IMG][/URL]
  12. szkoda, ze jutro nie ma treningu moze 23. zrobimy taka 'ala' Wigilię :)
  13. [quote name='Moniasek']Pamiętajcie, że oboz klikerowy jest tylko dla uczestników listy kliker. Więc szybko zapisuj się na listę i pisz sprawozdania :)[/QUOTE] dlaczego tylko dla ludzi z listy klikerowej? ;) dostałam mail z linkiem, ale nie moge wejśc :/
  14. Dzięki :multi: Juz wysyłam. Marta słyszałas moze cos o jakims obozie dla klikerowców początkujących ?(przydało by mi się cos takiego)
  15. przepraszam, ze nie na temat, ale jak się dostać na listę klikerową ? ;)
  16. jeszcze hes z trzema goldenkami :)
  17. [quote name='simbik']No i jednak choroba nas załatwiła :shake: ... dziś wieczór rentgen, ale biorąc pod uwagę aktualny stan Tofisia bez względu na wynik już wiem, że do Wilna nie pojedziemy.[/QUOTE] Cos mamy szczęście :shake: Kasia placisz jakoś za tę wystawę ?
  18. szkoda, ze mało z tego wyszło :( my moze się pojawimy, ale zalezy co powie wet ( i ta cieczka :/)
  19. [quote name='jovanna']i ja tez sie zalapalam hehehe :)[/QUOTE] Super :multi: :eviltong:
  20. my wcześniej i nas nie przyjeli :roll:
  21. [quote name='jovi']Będziesz sama w pokoju? O, to nie ma sprawy, mogę Ci podrzucić moją sukę, będzie zachwycona gramoląc Ci się do łóżka :loveu:[/QUOTE] o jak fajnie:cool3: ja moze dziś pierniczki zrobie :)
  22. Więc jak nie bedzie sensu jechac to zrozumiem, takze się nie martw ;)
  23. Kasia no informuj co i jak ;) Ja na 99% jadę sama, bo nawet jak Fan wydobrzeje to będzie mieć najgorsze dni cieczki na wystawę :/ Mam nadzieje, ze nie będę Wam marudzić, ale samemu w pokoju nudno :P
  24. ja mam jeszcze takie formalne pytanie, szczeniak oczywiscie z metryką tak ? :)
  25. ma on rodowód ?
×
×
  • Create New...