Ja się chwalę prawie juz 11 letnim fouskiem :) Astra (na zdjęciach tez moja beaglica ;))
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img347.imageshack.us/img347/6000/astraud4.jpg[/IMG][/URL]
troszke fotek Astry
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img347.imageshack.us/img347/2485/astra1rg1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img347.imageshack.us/img347/7794/astraifanjm2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6773/spacerekll2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1219/spacer5vy1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/580/spacer4rs5.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Moniasek']Pamiętajcie, że oboz klikerowy jest tylko dla uczestników listy kliker. Więc szybko zapisuj się na listę i pisz sprawozdania :)[/QUOTE]
dlaczego tylko dla ludzi z listy klikerowej? ;)
dostałam mail z linkiem, ale nie moge wejśc :/
[quote name='simbik']No i jednak choroba nas załatwiła :shake: ... dziś wieczór rentgen, ale biorąc pod uwagę aktualny stan Tofisia bez względu na wynik już wiem, że do Wilna nie pojedziemy.[/QUOTE]
Cos mamy szczęście :shake:
Kasia placisz jakoś za tę wystawę ?
[quote name='jovi']Będziesz sama w pokoju? O, to nie ma sprawy, mogę Ci podrzucić moją sukę, będzie zachwycona gramoląc Ci się do łóżka :loveu:[/QUOTE]
o jak fajnie:cool3:
ja moze dziś pierniczki zrobie :)
Kasia no informuj co i jak ;) Ja na 99% jadę sama, bo nawet jak Fan wydobrzeje to będzie mieć najgorsze dni cieczki na wystawę :/
Mam nadzieje, ze nie będę Wam marudzić, ale samemu w pokoju nudno :P