Jump to content
Dogomania

Polna

Members
  • Posts

    1782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Polna

  1. Dziękuję za odpowiedź, ja tu idę się zastanawiac. Pewnie jak wrócę to miejsc nie będzie :eviltong:
  2. jaki ma byc poziom psów ? Czy taka Fanta moze przyjechac :evil_lol:
  3. talut, aja nie mam zaklepane oj TY !:mad: :mad: :eviltong: :evil_lol:
  4. Chyba mi się odechciało jechac :( 27/28 beagle'i jest więc nie mam na co liczyc.
  5. Nie chcę się wtrącać, ale Łodziaki (czyli my) trenera nie posiadają i idzie nam całkiem dobrze. Raz na jakis czas ktos jedzie na seminarium/obóz (np. taki jak organizuje FORT ;)) i przywozi wiedze. Mozna tez zapraszac trenerów np. z Wa-wy czy z innego miasta raz na miesiąc.
  6. Wysłałam jedno złosznie i chyba nie doszło? Teraz wysłałam drugi raz :)
  7. to odrazu po treningu jest spacer tak? :)
  8. Straż miejska czyli sobote o 16 powinnam byc jeszcze o 10 w niedziele w zk jest zebranie nt. psich sportów (to powinnam się stawic)
  9. beagle z rodowodem to wydatek około 900zł-1500zł :) warto zapoznać się tez z forum, a tutaj taka przestroga :razz: [url]http://e-beagle.pl/forum/viewtopic.php?t=264&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] niestety nie zawsze jest tak, ze wybiegany pies nie będzie niszczył w domu. Ja mam tak własnie przypadek, który zawsze coś pogryzie, znajdzie i zepsuje jak posiedzi w domu sam. :shake:
  10. Ja tez powinnam się zjawić :)
  11. [quote name='Zielsko']Tak, wazne, zeby zaliczka zostala wplacona do konca marca.[/QUOTE] to bardzo dobrze :evil_lol: Jejku jeszcze tyle czasu ( i egzaminy :shake: )
  12. Fanta i moja starsza suka Astra wcinają hill'sa z tuńczykiem :) Bradzo im służy ta karma, polecam! Kupiłam na próbe eagle pack'a z tuńczykiem i juz nie jadły tak chętnie
  13. no to czekamy na info co z dzisiaj :) Witamy beagle'lka hihi
  14. pies bez rodowodu nie jest psem rasowym! po co przepałacać za kundelki, duzo ich czeka w schorniku :(
  15. jak ktos będzie mógł to o 13.00 w parku julianowskim kolo muszli koncertowej jesteśmy :) ( i jeszcze jeden lub dwa bajgle)
  16. akurat jak nas nie bedzie hehe
  17. Ja mam jeszcze pytanko, czy moze juz teraz zaklepac miejsce a zaliczkę wpłacić w np. marcu ?
  18. Tak :) Dwie osoby plus pies ! dzięki
  19. [quote name='simbik']Generalnie mam nadzieję, że za tydzień w niedzielę widzimy się o 8 w hali na ulicy Opolskiej 19 (odchodzi od ulicy Strykowskiej). Do tego czasu mam nadzieję, że uda się przetransportować chociaż część przeszkód i tu pytanie czy może ktoś ma jakieś możliwości pomocy w tej kwestii? Ewentualnie czy ktoś miałby trochę czasu między 10-14 w piątek żeby mi pomóc w tym przedsięwzięci ;)
  20. nic nie kosztuje :) we wtorki i czwartki o 20.15 i soboty niedziele chyba 7 rano:crazyeye: :razz:
  21. Polna

    Beagle

    Śliczna strona :) Nawet zauważyłam, ze konkurowałysmy razem na ringu w Bydgoszczy na Walentynkowej i tez dostałysmy bdb. Zapraszam na [url]http://e-beagle.pl/forum/index.php[/url] tam się troche więcej dzieje hihi
  22. i na beagle'ach juz jest [url]http://e-beagle.pl/forum/viewtopic.php?p=41613#41613[/url] my się stawiamy obowiązkowo :D
  23. Myslicie, ze się nadajemy na takie warsztaty ? ;)
×
×
  • Create New...