[quote name='tulasy']Widzę, że jesteś bardzo optymistycznie nastawiona do wyjazdu ( przekazuj to nastawienie jak najdłużej ).
Nam będzie go też potrzeba, bo sunia dostaje cieczkę. Boję się, że będziemy z tego powodu musieli zrezygnować.
Z sędziami to już się pogodziłem - co będzie to będzie.
Zobaczymy. W końcu do wystawy tylko i aż 2 tygodnie.
Michał[/QUOTE]
u Fanty tez się cieczka zapowiada :shake: :oops: