Jump to content
Dogomania

Żaneta

Members
  • Posts

    240
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Żaneta

  1. uff... Sabinko ładne nam numery robisz dobrze że się odezwałaś
  2. Żaneta

    Ogarowe Maluszki

    [quote name='Hania']AKORD Olfactus - 5 tyg [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5760/ziel2jv4.jpg[/IMG][/quote] śliczny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a jaki musi być już silny jak taką dużą piłke kopie:crazyeye: :wink: p.s chcemy jeszcze,prosimy lub rządamy
  3. bea to cudnie że macie te materiały:p tylko trochę dużo tych szczeniaków:shake: ale musimy wierzyć że Żanetka sobie poradzi z odchowaniem;)
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/4021/imag0025bu5.jpg[/IMG][/URL] udało się-wreszcie:multi: tak wygląda moja myśliwska przygoda w domu;)
  5. Żaneta

    Ogarowe Maluszki

    [quote name='Hania']Czy jest szansa, żebyś mi zdobyła to Echo Leśne i przysłała? albo chociaż ksero?[/quote] [B]Haniu[/B] oczywiście że tak(nie jest to długi artykuł-ale jak dla mnie to ciekawy;) , a poza tym co za dużo to nie zdrowo;) ) możebyć ksero? jeśli tak to napisz mi na pw adres pod który wysłać, a ja jutro wieczór skseruje- to dla mnie nie jest problem8-) a wyślę najwcześniej w czwartek
  6. Żaneta

    Ogarowe Maluszki

    [B]Haniu [/B]one są prześliczne,anioły:loveu: :loveu: :loveu: jak ja ci zazdroszczętych brzdąców:razz: chciałam też napisać że czytałam dzisiaj artykuł o panu Jurku Dyle i Olfactuskach w Echu Leśnym-ciekawy artykuł;) , uważam że bdb robicie mówiąc o waszych ogarkach w różnych czasopismach-gazetach:klacz: :klacz: :klacz: , w końcu nie każdy leśnik czy myśliwy kupuje wszystkie gazety z tym związane, gratuluje:terazpol: :bigcool: gratuluje również nowej strony hodowli
  7. Bea pieniądze już wpłacone:roll: jak ja się cieszę że mogę pomóc tej suni:multi:
  8. [quote name='bea100'] Żaneta zdecydowała, że (reszta) jej wpłaty zostanie odłozona na leczenie/sterylkę ! Wogóle to kochana jesteś i podziękuj pięknie siostrze :loveu:[/quote] bea zawstydziłaś mnie:oops: :oops: musimy przecież pomagać tym czworołapym stworzeniom, kto? jak nie my ludzie?(choć niektórzy niestety tego nie rozumieją:angryy: ) siostrze podziękuje jak wróci z zagranicy, a jutro z samego rana biegnę wpłacić pieniądze:roll:
  9. świetnie:multi: że Węgrów będzie miał swoją stronkę;) super pomysł dziewczyny:multi:
  10. witam wszystkich ogaromaniaków;) bea100 jutro wpłace prawdopodobnie większą kwotę niż ci napisałam dla Żanetki :roll: cieszę się że akcja trwa;) dam ci jutro znać jak już wpłacę pieniądze
  11. [quote name='bea100']...wszystko co uzbieramy trafi do niej i dla niej. Kochani, deklarujcie się proszę, Żanetka bardzo potrzebuje pomocy. Jak wrócę 10go z urlopu to mogłabym się zająć pomocą dla Żanetki i pojechać z darami sama do Węgrowa...[/quote] ja też chętnie pomogę, tylko na jakie konto ten "symboliczny grosik":shake: i dopiero po 20 mogę bo teraz nie mam czasu tzn.wyjeżdżam na wakacje w środę jesteś a to mojka imienniczka
  12. [quote name='Hania']Cieszę się, ze Tango się podobał :lol:. Wiesz może coś więcej o wynikach wystawy? Fotki będą, ale własnie się rozchorowałam i trudno mi się na czymkolwiek skupić :shake:[/quote] szczerze mówiąc niewiele wiem o wynikach- w klasie otwartej był Świtun, Remiz i jakiś pies ze Stadniny Cisowiec(był on z tym gościem ze Słopnic:cool3: ) wiem że wszystkie dostały ocenę doskonałą ale kolejności nie znam pierwszy był chyba ten ze Słopnic-napewno, najlepszą suką w rasie została Żywia z Gończaków, a Juma Galicyjska Sfora miała ocenę bdb-więcej nie pamiętam-ale wiem że było więcej suczek i chyba jeszcze jeden pies w klasie pośredniej:shake: Haniu życzę szybkiego powrotu do zdrowia:lol:
  13. :laola: Gratulacje Haniu:lol: w niedzielę poznałam Tanga;) to jest po prostu prześliczny pan ogar, zauroczył mnie:loveu: :loveu: :loveu: , został zwycięzcą rasy na wystawie:lol: i czekał na rasy polskie-ale niewiem co tam osiągnął bo niestety musiałam już wracać do domciu:razz: pozdrowienia i polizania dla Gawry:multi:
  14. [SIZE=6][COLOR=lime]Witaj Sabinko!!!:calus: :calus: :laola: :BIG: [/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]oczywiście nadal będziemy trzymać za Ciebie łapki i kciuki;) [/COLOR]
  15. [quote name='Mateusz Niemczyński']:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: witajcie co tam uwas mam pytanie czy ktoś wybiera sie do NOWEGO SąNCZA NA WYSTAWE :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [B]POZDRAWIAMY [/B][/quote] ja się wybieram na wystawę ale tylko jako widz:roll: ,mam ochotę pokibicować innym ogarkom:lol: (a daleko to mi nie jest:lol: )
  16. [quote name='samograj']Krzysztof Janiak zaczynał razem ze mną:lol: - ja najpierw kupiłam WOJANA, on zaraz po mnie wziął ostatniego szczeniaka z hodowli sukę WRONKĘ. Potem razem mieliśmy rodzeństwo: On SÓJKĘ a ja SONATĘ. Bardzo mi pomógł, dużo pisał o polowaniach, o układaniu ogara. Mam okazję teraz Mu podziękować:Rose: i pogratulować sukcesów hodowlanych użytkowych. Szkoda,że moje losy tak się potoczyły, że pozrywałam kontakty.Cóż, choroba nie wybiera:shake: Panie Krzyśku DARZ BÓR!!!:thumbs:[/quote] samograj to ty jesteś skarbem dla nas ogarowców:multi: ja mam z Ogarusów Jagę po Fuzji ułożoną przez pana Janiaka, a wcześniej miałam bardzo króciutko Gawrę Ogarusy( w krainie wiecznych łowów:placz: ) w mojej okolicy znam też 2 inne Ogaruski Jantara (jest już reproduktorem) i Grajka-który niestety nigdy nie był wystawiany p.s wszystkie te psiaki są polujące,co mnie bardzo cieszy:multi: :lol:
  17. one są prześliczne- to wręcz aniołki:loveu: :loveu: :loveu: prosi o jeszcze:lol: na nie można patrzeć cały dzień:loveu:
  18. jejuniu jakie piękne aniołki:loveu: :loveu: :loveu: , chcemy jeszcze:lol: one są przesłodkie:multi:
  19. podziwiamy:multi: a teraz mój ogarek(słaba jakość:shake: ) [URL="http://img48.imageshack.us/my.php?image=cierpliwy9fo.jpg"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6656/cierpliwy9fo.th.jpg[/IMG][/URL] Burzan(Idol Burzan z Rydzyńskiego Lasu) jak widać lub nie oczekuje on na posiłek:lol: p.s kurcze coś małe to zdjęcie, ale postaram się o następne lepsze
  20. [quote name='bea100']Jeju, jaka frajda :multi: Cudowne stare ogary, brak słów...nie sadziłam, że sobie kiedykolwiek pooglądam takie wspaniałości...dziękuję Samograj :bigok: (mam tu babcię Duni /po mieczu (Mrówę) i prababcię Duni(Osę) i jakby tego było mało to i wspaniałego pradziadka Duni (Myszowatego):loveu:[/quote] to nie tlko rodzinka twojej Duni ale także moich ogarków- chodzi mi o Osę:multi: :loveu: , to zdjęcie jest rozbrajające, możnaby mu nadać tytuł szlacheckie ogarki p.s trochę nie na temat ale u mnie chyba zaraz będzie padać-wreszcie:multi:
  21. myślę że z tą książką to świetny pomysł:multi: , bardzo mi się podoba szkoda że nie da śie zdobyć tej z przed paru lat:shake: (jakjabym ją chciała mieć)
  22. samograj jestem pod wrażeniem:loveu: , jak miło popatrzeć na wcześniejsze pokolenia ogarków:loveu: :loveu: :loveu: te zdjęcia są świetne;)
  23. a ja dzisiaj wieczór lub najpóźniej jutro rano wyślę karteczkę z Wrocławia
  24. co do rozrabiania to Dunia to wyjątek:loveu: -chciałabym taki. A jeśli chodzi o nochal Burzana w młodzieńczych latach to jakby [B]Hania[/B] mogła sie wypowiedzieć w wolnej chwili przecież ma doświadczenie duże
  25. bea to było naprawdę w jego bardzo szczenięcych latach,a jeśli chodzi o sierść to zawsze miał i nadal ma piękną błyszczącą
×
×
  • Create New...