-
Posts
240 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Żaneta
-
musia czy ten inny ogar to przypadkiem nie jest z Tymbarku bo wydaje mi się że go znam :wink: a HARFA ma taką śliczną sylwetkę , czy ona przypadkiem nie jest z okolic Limanowej ?:P a moja sunia nie ma takiej i nigdy nie miała ,znowu gruba :x
-
przepraszam za ciekawość ale co to za ogar na ostatnim zdjęciu? musia zdjęcia robisz śliczne :P
-
witamy na forum nowego gończarza miło nam :D ale coś mi się twoje zdjęcia nie wyświetlają :-? ja jestem właścicielką dwóch ogarów JAGI Ogarusy i IDOLA BURZANA z Rydzyńskiego Lasu
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='Hania']Bławat mieszka w Warszawie i nawet był wystawiany na letniej warszawskiej wystawie.[/quote] Bardzo dziękuje za odpowiedź :P moja ciekawość została zaspokojona :D ale mam problem moja suńka przytyła dość znacznie nie po raz pierwszy i niewiem co robić :o -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
mama pytanie które mnie bardzo męczy ,wiem ciekawość to pierwszy stopień do piekła :oops: pytam gdzie się znajduje Bławat z hodowli bei? bo oBogdanke spotakałam w lipcu o Bohunie, Bajanie i Błogiej słyszałam i widziałam ich zdjęcia :P a o Bławacie jeszczenic niewiem :roll: wiem wścibskie ze mnie babsko :wink: ale proszę o odpowiedź -
[quote name='Teklunia']tvp2 21:05[/quote] DZIĘKUJE :P
-
a o której?
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
śliczna Monia śliczna :lol: ładnie to tak pod kołderką spać :-? chyba że Moni było zimno :P -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
[b]sabina1[/b] święte słowa, moje psiaki też za sobą tęsknią najlepszym tego przykładem jest gdy jeden idzie na polowanie to drugi w domu nie może usiedzięć ale czeka no i się doczekuje, a wkrótce czeka je rozstanie ze mną :cry: [b]marysiu[/b] świetna ,super zdjęcia :P -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
wiesz ja nigdy masła nie stosowałam ani na guzy ani na kleszcze słyszałam że znajoma stosowała ale nie pamiętam na co i niewiem czy zadziałało p.s Polizania dla smutnej Moni od moich ogarków :lol: GŁOWA DO GÓry -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
może spróbuj kostki lodu-przeważnie działają u mnie się sprawdzały oj poszalały dziewczynki :wink: wiem też że niektórzy smarują masłem ale nie próbowałam -
świetne zdjęcia :) i nasze polaki są tak trzymać :thumbs:
-
serdeczne gratulacje od dwóch ogarków :angel:
-
nie martw się :wink: nie same tylko z kimś np. tatą myśliwym
-
dziękuje bardzo :D , a my sunia z Ogarusów a psiak rodzina z Dunią z hodowli Poszły w las moje też chodzą w las hi hi :lol:
-
a czy mogła bym prosić o stawke ogarów polskich? :P
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
no tak,chyba nie umię liczyć :oops: -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
Podpisuję się pod powyższym obiema rękami ( oraz ...oraz aktualnie szesnastoma łapeczkami :lol: ) totalnie niewyspana babcia heheh[/quote] bea 100 czy to znaczy że powiększyła ci się psia rodzinka :wink: -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
fajnie, moglibyśmy się spotkać, ale niestety nie jest to możliwe zjężdża nam się rodzinka :x szkoda,wielka szkoda :-? -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
a czy możnaby prosić o jakieś zdjęcie Bogdanki :wink: -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='Hania']Ostatnia fotka Jagody w hodowli. Jutro raniutko wyjeżdża do Przechlewa: [img]http://img367.imageshack.us/img367/8695/jagoda2lb.jpg[/img][/quote] ona jest piękna, czyżby miała zostać sunią użytkową to anioł -
ogar bez problemu zatoleruje koty,a hodowle są :lol: ale otym powiedzą ci i doradzą inni dogomaniacy,ja polacam POszły w las bei 100
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
najsmutniejsze jest to że naprawde nie iwedzą nic :cry: u mnie na wsi ludzie po prostu myślą że mam dwa słodkie kundle :x złość mnie ogarnia :nerwy: ale fajnie że są organizowane takie pokazy :P choć wydaje mi się że powinno być ich więcej -
pewnie dawali mu drożdże do jedzenia :lol:
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Żaneta replied to bea100's topic in Ogar polski
Gratulujemy Błogiej :D OGARY GÓRĄ!!!1 :wink: w takim razie jutro trzymamy :bigok: za Beja PS :buzi: dla Błogiej, ona jest [b]śliczna [/b]8)