-
Posts
4192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by misiaczek
-
Cieszymy się razem z Tobą Magda :multi:
-
[quote name='bonita'][B][/B] [B][I]Więc tak do końca to ja nie jestem pewna czy ta suczka była pręgowana:p .[/I][/B] [/quote] Bonita,przy takim weterynarzu to ja bym nie była pewna,czy ona wogóle była,(jeśli jej nie widziałaś :shake:). Zdjęcia jak zwykle świetne :loveu:.A Dikuś biedaczek miał trudne przyjście na świat,ale za to teraz jakie ma cudne życie :).
-
Tanina,opiekuj się dobrze Oleczkiem ;).Bo to nasz ulubieniec.A Ty mu intensywne odchudzanko fundujesz i widoku fałdeczek nas pozbawiasz ;) :evil_lol:. Juz kiedys miałm się Ciebie zapytać,czy w Twoim awatarku to Oleczek czy może inny mopsik? ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
misiaczek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Ostatnie fotki i już Was nie męczę ;) [IMG]http://images13.fotosik.pl/14/9cdedf61ae336e77.jpg[/IMG] [/quote] Dzieńdoberek:) A co ona tam łapką trąca? -
[quote name='Nadia86']Chefrenek Misiaczek No dokladnie dlatego sie ciesze z ete bakterie sie znalazly bo mala moze byc w 100% zdrowa[/quote] No to my się cieszymy razem z Tobą :multi:.
-
[quote name='D0minika'] A ja w zeszłym, 2006 roku, z nadgorliwości Ola 2 x przeciwko wściekliźnie zaszczepiłam :oops: Terminy mi się pomieszały :oops: :oops: :oops:[/quote] Ale to chyba nie ma jakiś konsekwencji zdrowotnych jak się 2 razy zaszczepi ???
-
[quote name='Chefrenek']No to chyba dobrze, to by oznaczało, że to nie nerki.[/quote] [quote name='Nadia86']no nerki nerki tyle ze zakazenie bakteryjne a nie PNN[/quote] To chyba lepiej,że zakażenie bakteryjne,bo to sie da wyleczyć a nie PNN?
-
[quote name='Rinuś'] a tak Brutus wygladal na koniec spaceru...:shake: [url]http://img251.imageshack.us/img251/1720/brudas5ng.jpg[/url] jeszcze mu sie bawic zachcialo na klatce :eviltong: http://img444.imageshack.us/img444/80/obraz129gege8gi.jpg[/IMG] [/quote] Jaki śliczny czysty pieseczek ;) :evil_lol:.A podwieczorek miał niezły ;):no-no-no:. [SIZE="1"][COLOR="Blue"]Mod przypomina, ze cytowanie z [U]wyświetlaniem[/U] cudzych ZA DUZYCH zdjęć jest również sprzeczne z Regulaminem forum[/COLOR] :cool3: [/SIZE]
-
[quote name='Chefrenek']Mój to ostatnio wyszedł na dwór z taką kostką waniliową.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Moja Misia często wychodzi z kostką,szczególnie jak przyjdzie moja córka i ją zabiera na spacer bez Sotka(z 2 mówi,ze sobie na spacerze nie radzi i woli z każdym osobno wyjść :evil_lol:),żeby on jej nie zwedził. A kostki polecam.Ja zawsze kupuję jedną waniliową i jedną czekoladową.Mniam ;). [quote name='Mada&Teodor'] Mój wet to się smieje, ze jeszcze troche to będe ze złamanym pazurkiem do niego przychodzić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] Ja właśnie ostatnio z pazurkiem poszłam :evil_lol:. Ale powaznie to był naderwany piąty pazur i trzeba było go wyrwać do końca,bo Sotusia bolało.
-
[quote name='Nadia86']a swoja droga czemu biedaczki kastrujesz?? [/quote] Ja kastruję swojego a Dzasta swojego.Mamy termin na ten sam dzień.Kastrujemy,bo hmmm...nasze psy sa bardzo pobudzone seksualnie ;) i do tego jeszcze Dżezik ma problemy z prostatą (podobno właśnie od tego,ze jest nadpobudliwy seksualnie).
-
[quote name='wiq']'no to spadaj!' :loveu::loveu: [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/9277/2201070085tz.jpg[/IMG] czujnik;) [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6301/2201070065nt.jpg[/IMG][/quote] Dzieńdoberek :). Co za spojrzenia :loveu:.Czarna (niestety niewiem,ktora :hmmmm: :p)-uwodzicielskie.A ruda (wiem,że Bystra :tard:) takie rozmarzone :lol:.
-
Przepychaczka widzę,ze to ulubiona zabawka Tedzia :lol:. A co do panikowania,to ja też tak mam.Panikuję z psami,panikuje z córką. I chciałam jeszcze Mada wspomnieć,że mojej siostry boksiu też miał takie coś na łapce (wtedy jeszcze nawet roku nie miał) i zostało mu to wycięte.Nie pamiętam co to było.
-
Nie wiadomo co nowego pisać ,więc napiszę po staremu...jak zwykle Tedzisław śliczny ;):loveu:.
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2921383bfa73c976.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/295/2921383bfa73c976.jpg[/IMG][/URL] Emi a'la buldozek :evil_lol:. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfa3459e704ccb6a.html"][IMG]http://images13.fotosik.pl/22/dfa3459e704ccb6a.jpg[/IMG][/URL] Słodziutkie :loveu:.Jak Emisia łepek położyła na Hebci :).
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/55/6c7e8a2dd4a931c6.jpg[/IMG][/URL] Ale oni są obłędni :evil_lol:.Te ich foteczki,takie "z humorem" są :evil_lol:.
-
Dżesi,walcz malutka.
-
o[quote name='dzasta'][B]Chefrenek[/B] niestety mam już zaległa dawno oczekiwana przeze mnie ze wzgledu na silny bol operacje na moje od 4 lat chore kolanko ( to bedzie moja 8 operacja tego kolana :-( tym razem znowu poważny zabieg - przeszczep kości :-( ) i jeszcze chyba od razu zrobimy to drugie kolanko uszkodzone podczas wypadku :-( aż wyć się chce tym cholernym operacjom nie ma końca :-([/quote] O żesz Ty orzeszku :mad:.Dzasta,proszę nam szybko do zdrówka wracać.Naprawić kolanka,bo Dżezik na spacerki z pancią bedzie czekał :).
-
[quote name='madziasto4'] Złapał nas deszcz, z Mastera się lało i nie wypadało, żeby szedł przez cały hotel taki ubłocony :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/21/10ab13752dee5151.jpg[/IMG][/URL] [/quote] ha ha ha zdjęcie czadowe :evil_lol:.
-
Dominika,porób więc fotek Olusiowi na tydzień i wklejaj 1 x dziennie po 1 jełopku :).
-
Pilnuj,pilnuj...bo co byśmy bez Tedzika zrobiy :placz:.