Dzieki dziewczyny,to moje wlasne wypociny bo tu u nas strzyga tylko maszynka na zero :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
A moj pies rusza glowa ,co ja obetne ,to on rusza to ja znow ciap a on znow i patrze zab..no to znow ciap ....i juz nic nie zostalao do ociapania....:cool3::cool3::cool3: dlatego tak krotko to wyszlo ( a i tak jest caly w zebach...hihi)