no niemożliwe, a już chciałam napisać, że wrzuciłam go z powrotem do działu adopcje na www fundacyjnym, a tu znów go muszę przenosić :lol:
super wiadomość!!!
Wczoraj wykąpałam Kubolka, odkąd jest u mnie nie był jeszcze u fryzjera więc możecie sobie wyobrazić tą burzę loków :cool3::lol:;)
do zobaczenia cioteczki w Silesii :multi:
[QUOTE]
Joma przepraszam za całe zamieszanie z mojej strony ale mam nadzieje że już ostatecznie będę tylko z Tinką
[/QUOTE]
jeszcze do soboty trochę czasu :evil_lol:
jak ja lubię takie zakończenia !!!
a co do tych informacji o szczepieniach i prośbach o wpłaty - to jak najbardziej racja - będę mieć chwilę czasu i dodatkowe informacje to pouzupełniam.
Kuba123 - a co szukasz :evil_lol::cool3: mam cie wstawić na stronkę? akceptujesz psy i koty? dzieci nie gryziesz? niszczysz jak zostajesz w domu? :eviltong::lol:;)
hehehehe ależ absolutnie jest to wykluczone :razz: :p
Kubeczkiem będę się sama zajmować ponieważ mam wolne w pracy i mogę przyjechać w sobotę :lol: będę siedzieć z nim w kącie i go zasłaniać żeby się nikomu nie spodobał :evil_lol:
Rominka najwyżej Kubeczka może wygłaskać :cool3:
zaraz jej założe kącik na stronce fundacyjnej :cool3:
[URL]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/tinka-niepohamowany-wulkan-energii,117.html[/URL]
ciotka wysyłaj mi zawsze linki albo zdjecia z opisem tymczasów na mejla albo na pw bo ja jestem strasznie zarobiona i zawsze zapomne przegrzebać dogo w poszukiwaniu nowych wątków
więcej fotek z PSIEJ CHATY
[url=http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/hotelik-szpitalik-psia-chata-,107.html]Hotelik-szpitalik "Psia Chata" - FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/url]